Nizozemac kupio tvornicu, zadužio se, otišao i ostavio 210 radnika bez posla

Naslovnica Forum Komentari članaka Nizozemac kupio tvornicu, zadužio se, otišao i ostavio 210 radnika bez posla

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a institucije ? spavaju ?
– umorni su od proganjanja domaćih poštenih poduzetnika

ostavilo ih je na ulici naše nečasno pravosuđe, a ne taj nizozemac.

to su svakodnevne priče već deset godina, cijeli protu-pravni sustav je namješten i uhodan da omogući da takvo izvlačenje novca bude nekažnjeno. i dan-danas tvrtke otvaraju “kćeri” i na njih prebacuju imovinu, a na staroj tvrtki ostavljaju dugove, i nikom ništa. a i ove makinacije koje trenutno radi coning vjerojatno spadaju u istu kategoriju. na korak od stečaja oni sada “ujedinjuju” tvrtke.

i ne znam zašto bi se potenciralo da je riječ o nizozemcu, i zašto baš nizozemac “zaslužuje” članak, kad je tisuće, možda desetine tisuća domaćih lopova postupalo na isti način.

…”Ostao je Nizozemac dužan i sam sebi…” ovo mi nije jasno…ako ovo doslovno shvatimo onda ni on jadničak nije dobro prošao…

…al to je valjda slika poduzetništva u Lipoj našoj…


…"Ostao je Nizozemac dužan i sam sebi…" ovo mi nije jasno…ako ovo doslovno shvatimo onda ni on jadničak nije dobro prošao…

…al to je valjda slika poduzetništva u Lipoj našoj…


robu je kupovala njegova firma iz NL, koja vjerojatno nije platila rn. u Hrvatskoj i tako je “jadničak” ostao dužan sam sebi, stvarno ga treba žaliti, neće moći kupiti novi Mercedes,morat će se zadovoljiti Volvom [emo_smijeh]

A tko je njemu to prodao? Tko ga je kreditirao?
Zašto bi sad to netko treći sanirao?


A tko je njemu to prodao? Tko ga je kreditirao?
Zašto bi sad to netko treći sanirao?

Vlade prodaju, narod sanira i još daje plaću političarima preko poslodavaca i onda poslodavci hrane narod i tako to što kaže Vrljo ,” kružni tok “, gori nego u Sarajevu, to ti dođe na kraju kao neka vrsta cestarine na kružnom toku, cijena po krugu, pa izvoli, tjeraj dok ima benzina i usput plati trošarinu na benzin i stvarno nema tu kraja dok se ova i ona ” banda ” ne istjera iz “saborskog kružnog toka”



A tko je njemu to prodao? Tko ga je kreditirao?
Zašto bi sad to netko treći sanirao?

Vlade prodaju, narod sanira i još daje plaću političarima preko poslodavaca i onda poslodavci hrane narod i tako to što kaže Vrljo ," kružni tok ", gori nego u Sarajevu, to ti dođe na kraju kao neka vrsta cestarine na kružnom toku, cijena po krugu, pa izvoli, tjeraj dok ima benzina i usput plati trošarinu na benzin i stvarno nema tu kraja dok se ova i ona " banda " ne istjera iz "saborskog kružnog toka"
[/quote]

E pa, zato i jesmo tu di jesmo. [emo_smijeh]

Još jedan dokaz da u Hrvatsku ne dolaze ozbiljni investitori neko evropski šljam koji u lopovskoj državi gleda napraviti kombinaciju i izvući lovu ,,,za radnike i njihova prava pih…tko ih …

New Report

Close