Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


samby na temi ATGR:

Zašto fondovi ulaze u ATGR ?

Prvo , jer su samostalni , kreativni i prodorni i imaju viziju . Takve firme je kupovao Benard Buffet kada je počeo .

Inače, Bernard Buffet: http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Buffet

[/quote]
a dobro warren ili brnard sve je to slicno…….. [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



samby na temi ATGR:

Zašto fondovi ulaze u ATGR ?

Prvo , jer su samostalni , kreativni i prodorni i imaju viziju . Takve firme je kupovao Benard Buffet kada je počeo .

Inače, Bernard Buffet: http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Buffet

[/quote]
a dobro warren ili brnard sve je to slicno…….. [lol]
[/quote]
[lol] [lol] [lol] ako je bernard kupovao takve firme nije ni udu kaj je umro s kistom u guzici [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Svaka čast kolega pinball, nadam se samo da niste kupovali po značajno većim cenama.

Nego, cenjeni kolega u prugastoj pidžami što se nazivate lopinom, odakle vama ideja da neko ozbiljnije kupuje ove akcije?

Mislim da se priča celo vreme vrti u krug, gde vas nekoliko kobajagi "super-uspešnih" investitora dobacujete jedan drugome akcije u hrkljuš varijanti ("do mene-do tebe") i molite boga da će naić’ neko dovoljno neinformisan i naivan da se uključi u igru. U medjuvremenu, smisljate teorije zavere, huškate narod povoljnim vestima koje nikad neće biti objavljene i bavite se tehničkom analizom o kojoj pojma nemate, na akcijama na kojima je istu, što zbog slabe likvidnosti, a što zbog slabe primenjivosti i netačnosti indikatora, gotovo nemoguće aplikovati.

Nema tu, po mom mišlenju, a ni neće biti nekog ozbiljnog interesa (s obzirom na očekivani bankrot), sem vaših sopstvenih špekulativnih igara sa par tisuća dinara ili će pak ovi "jako pametni" (a primetio sam da je takvih dosta ovde) i dalje uprosečivati sopstvene skupe ulaze na hartiji, što je jedna od glupljih strategija u trgovanju i ulaganju sopstvenih, često puta teškom mukom zaradjenih para. Ili kupuješ kad je trend povoljan, ili prodaješ kad je nepovoljan, uprosečivanje vas neće odvest na put zarade i uspeha… Osim ako dobro znate što radite i ako ste jako dobro informisani, pa se služite nekom varijantom contrarian strategije. Koliko ja vidim, ovde skoro uopšte niko nema pojma što zapravo kupuje niti ima procenu koliko bi to moglo i zašto da vredi. Moja sopstvena procena govori da će velika većina vas na ovoj akciji izgubiti pare, a tada ćete valjda i svatiti da ste celo vreme kupovali ‘mačka u kesi’!

analiza ekavice na spekuliranje VLDS

[lol] [lol]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Koje su nacionalnosti bili Adam i Eva?

Naravno – Hrvati…

Goli i bosi, nemaju sta da jedu, a misle da su u raju…


pa ovo više nije normalno ljudi moji, kupio sam ingru i nemam nikakve pravne zaštite u ovoj državi, svaki dan mi ruše vrijednost portfelja i moram bespomoćno gledati kako mi se rastapa novac.
poslao sam mail HANFI ali mi ne odgovaraju, jedini izlaz je još obavijestiti Europsku komisiju o ovome što se u ovoj državi događa i da se dozvoljava konzorciju da radi s ingrom što god želi.
koje je drugo obrazloženje za ovaj pad ako imaju nove poslove i ako su reprogramirali dug???
napisati ću mail potporedsjednici Europske komisije Catherine Ashton i zamoliti je da EU detaljnije istraži aktivnosti na hrvatskoj burzi, a posebno u vezi INGRE.



pa ovo više nije normalno ljudi moji, kupio sam ingru i nemam nikakve pravne zaštite u ovoj državi, svaki dan mi ruše vrijednost portfelja i moram bespomoćno gledati kako mi se rastapa novac.
poslao sam mail HANFI ali mi ne odgovaraju, jedini izlaz je još obavijestiti Europsku komisiju o ovome što se u ovoj državi događa i da se dozvoljava konzorciju da radi s ingrom što god želi.
koje je drugo obrazloženje za ovaj pad ako imaju nove poslove i ako su reprogramirali dug???
napisati ću mail potporedsjednici Europske komisije Catherine Ashton i zamoliti je da EU detaljnije istraži aktivnosti na hrvatskoj burzi, a posebno u vezi INGRE.

[/quote]

[shocked] [lol] [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ovdje je vrlo zanimljiva situacija ? Neznaš da li prodati ili dokupiti ?
Naime svi TA indikatori pozivaju na oprez s naglaskom na prodaju, ali s druge strane tehnički fundamet dionice opsije ju kao povoljnu.
Tendencija kratkoročnog i dugoročnog perioda je pad cijene dionice i ukazuje na visoki rizik od gubitka, ali i zarade.Ima netko odgovor ?


kolega potpuno se slažem, ali uvijek ima onaj ali,
1. dionica je jeftina prema fundamentualnoj valuaciji, pretpostavka kupi, ali
2. dionica će biti još znatno povoljnija prema indexima tehničkog konsenzusa gdje od 18 indikatora samo 3 pozivaju na kupnju, a ostali na prodaju

loris on fire na IGH. [lol]

Due to the current financial crisis facing the world at the moment,

the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs,

until further notice.

Sincerely yours,

God

marcello

Došla raja s ekskurzije iz Engleske.
Pita razrednica Pericu: "Perice, možeš nam ispričati kako ti je bilo na ekskurziji…"
"I” m not Perica", kaze on, "I” m Perry."
"OK, Perry", kaze razrednica, "reci nam kako ti je bilo u England."… Više
"OK", kaže Perica, "ujutro bih rano ustao, oko 7, doručkovao bih, zatim bih se ispeo na verandu… tamo bih bio negdje do ručka, a zatim bih ručao, pa na verandu… tu bih bio do večere, pa opet na verandu… i tako iz dana u dan."
"OK, Perry, nije bilo baš zanimljivo", kaže razrednica, "Verice, reci nam ti kako je tebi bilo."
Verica: "I”m not Verica, I”m Veranda!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Hrvat, Bosanac i Crnogorac upadnu u banku i maznu 10 vreca punih eura…
Cim su stigli izvan grada, u neku osamljenu kucu,Crnogorac se zavalja u fotelju, otvori pivu i zapali cigaru..
Bosanac i Hrvat nervozno kazu crnogorcu ;"daj covjece da prebrojimo sta smo i koliko ukrali, to podjelimo, pa ti puši kolko god hoces"…
A crnogorac ih pogleda ispod oka, povuce dim cigarete i kaze." pomalo ljudi, kud se zurite, sad ce za pol sata dnevnik"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

sa INGRE by BigBoss:

"Stvar je u tome što su rušači dali neke informacije proširili forumom koje su ustvari dezinformacije, i kako bi opravdali ovaj pad koji se dešava, ali ustvari njihove informacije su dezinformacije, a istina je kontra…….."

[lol]

Još jedan od kolege:


Neka svatko od manjih dioničara nazove na ovaj broj i prijavi moguću manipulaciju nad ingrom…..
01 6173 200

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=22

Ja ću to napraviti baš sam zvao i zauzeto…….

New Report

Close