Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

> Lančana reakcija:
>
> · jabuka donosi vitamine
>
> · vitamini donose snagu
>
> · snaga donosi slavu
>
> · slava donosi novac
>
> · novac donosi žene
>
> · žene donose sex
>
> · sex donosi sidu
>
> · sida donosi smrt
>
> PA TI SAD JEDI JABUKE !!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kaže Fata Muji: -Slušaj bolan Mujo, mali Nazim je sada doš`o u određene godine i trebalo bi mu objasnit neke stvari oko seksa.

Al` molim te nemoj onako k`o život`nja nego lijepo, znaš ono, pčelice, mace, cvijeće i tako…razumiješ?
-A jes…hoću, hoću, ne brini.

Ode Fata na posao, a Mujo pozove maloga:
-Nazime sine, jel se sjećaš ti kad je ono stara bila prošle god`ne čet’ri dana kod svojih u Vakufu?
-Sjećam se, babo, kako se ne bi` sjećo.
-A jel se sjećaš one kurve što smo je tri dana taslačili do besvjesti?
-Joooj….sjećam se babo…ih, kako se ne bi` toga sjeć`o!

-E pa da znaš sine, da ti isto tako to rade i pčelice, i mace, i cvijeće,

Moram viknuti: FUJ RECESIJA !!! [angry]

Ode mladi muškarac k liječniku napraviti HIV test; ispuni upitnik i izvade mu krv.
Za nekoliko dana dolazi po rezultate i upita liječnika: – Gospodine doktore, kakvi su moji nalazi?
– Imam za vas lošu vijest, test je pozitivan.
Mladić je u šoku i želi saznati zar doista ne postoji lijek koji bi mu pomogao ozdraviti.
Doktor: Tu navodite da ste homoseksualac ?!
– Da, istina je.
Doktor: – No to je bilo za očekivati. Imam moguću pomoć za vas. Uzmite 2 litre mlijeka, ostavite dva dana na suncu pa ga popijte zajedno s 3 pokvarena jaja, 2 kg pokvarenog zelja i poplahnite s litrom kefira. To ponavljajte 20 dana zaredom i velika je vjerojatnost da ćete preživjeti!!!
– Mladić se zahvali i požuri kući kako bi pripremio "lijek".
Po njegovu odlasku sestra upita liječnika:
– Doktore, zašto mu niste rekli istinu, da su testovi negativni?
– Pa zato da uvidi čemu zapravo služi guzica.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Došla žena u trgovinu kućnim ljubimcima i razgledavajući kojeg bi si odabrala,spazi prekrasnog papagaja!

-"Pošto Vam je ovaj papagaj?"

-"Paaaa,dao bih vam ga za 20 kuna".

-A kako to da je ovaj tako jeftin ?Ostali su puno skuplji!"

-"Znate, gospođo ,godinama je živio u bordelu gdje je pokupio vrlo osebujan rječnik.Ljude privuče svojom ljepotom i cijenom,ali ga brzo vrate.Neznam što da radim s njim."

-"Svejedno ja bih ga uzela,psovajuća ptica baš fora!"

-"O:K:"-složi se trgovac.

Došla žena doma i stavila papagaja u dnevnu sobu i pomislila:-"Ma baš je krasan"

Uto papagaj progovori:

-"Aha, novi bordel, oooo i nova madame!"

Žena u šoku par minuta, sabere se pogleda na sat i pomisli:

-"4 su sata Martina i Maja samo što nisu došle s faksa,a i Mate će sad s posla."

Nakon par minuta dolaze ženine kćerke s faksa i čim su ušle u dnevnu sobu papagaj progovori:

-"Oho, evo i novih kurvetina.Hmm,dobre pičke! Ukrajinke ili…?,ajde,ajde opustite se uz malo beloga…

Dok su njih tri bile još u šoku na vrata dolazi Mate.

-"Bok svima evo i mene"viknu Mate ulazeći u dnevnu sobu.

Papiga gleda Matu i progovori:

-"Pa di si Mate kućo stara, fala kurcu neko poznati da dođe"

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Naša gospođa Jadranka je šetala sa svojom pratnjom po Zagrebu pa stala pred izlogom i razgledala:
-Kako su skočile cijene osnovnih artikala, a kako tek luksuznih.-
Pa dobije čuvstveni napad i zaplače.
Priđe policajac i zapita: »Premijerko zašto plačete?«
»Gledam cijene kako su visoke i mislim si kako li je tek našim jadnim penzionerima! To je strašno, grozno.«
Uto naiđe penzioner, vidi zaplakanu premijerku i zapita policajca: »Zašto premijerka plače?«
Policajac ga kresne pendrekom po glavi: »Zbog tebe, pizda ti materina, zbog tebe…….«

Došao novi general na dužnost u tvrđavu Legije stranaca u pustinji. Krenuo već prvi dan u obilazak tvrđave i dok je obilazio ugleda mazgu svezanu za stup. Upita on najbližeg stražara čemu služi ta mazga.

– Gospodine generale, mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez žena, pa…

– Pa onda joj sredite malo to mjesto, napravite joj nadstrješnicu i slično! – naredi general i ode dalje.

Nakon mjesec dana u pustinji ni general nije mogao više izdržati, pa što će – kud’ će, odluči se i on malo zabaviti s mazgom. Naredi stražaru da je drži, a on obavi posao. Dok se oblačio, olakšan i zadovoljan, upita stražara:

– Reci mi junače, rade li obični vojnici to ovako kao mi generali?

– Pa ima razlike, gospodine generale.

Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!

POUKA:

I kad misliš da sve znaš, iako si šef, pitaj i traži pojašnjenje jer tvoja logika ne mora biti uvijek ispravna!

Nova verzija spota HTZ-a

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Upoznajte Lionela Messija na odmoru u Hrvatskoj

Lukavi vlasnici znalački su iskoristili napore prijatelja od predsjednika Hajduka Joška Svaguše Vlahe Macana, koji njeguje poznanstvo s Matom Fernandezom, ocem igrača Valencije, a koji je dobar s bratom od trenera Barcelone Perom Guardiolom, da katalonski klub dovede u Split za stotu godišnjicu poljudskog kluba.

[lol] [lol] [lol]

cijeli tekst: http://www.index.hr/sport/clanak/dodji-u-hrvatsku-ne-propusti-upoznati-lionela-messija/486305.aspx

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

http://www.poslovni.hr/145074.aspx
jel ovo najgluplji članak ikad?
je. [lol]

Baš sam isto gledao, mislim da se autor malo zabunio u uvodu…

"Prošle godine kupio sam bicikl za 1800 kuna i da sam taj novac preusmjerio u neku jeftiniju dionicu mogao sam nakon 10 dana kupiti četiri bicikla"

Tako gledano ako je tih deset dana trgovao na đakovštini mogao je nakon deset dana kupiti 12 bicikla. Leti puro letiiiii [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


http://www.poslovni.hr/145074.aspx
jel ovo najgluplji članak ikad?
je. [lol]

Bez konkurencije… [lol] [lol] [lol]

Čestitke autoru!!! [thumbsup]

ovaj članak je pravi dokaz da su novinari dno dna ove države, čast izuzecima. ovo je pokazatelj pravog stanja istraživačkog novinarstva koje nas upućuje da je najbolja dionica Pounje trikotaža jer ne košta niti jednu kunu pa će klinci umjesto užine kupiti 10 dionica PUNT-a i za 5 godina će biti jako bogati i kupit će kineski bicikl…Ono što brine je činjenica da je takvoj osobi dopušteno pisati u tzv. ozbiljnim poslovnim novinama poput poslovnog tjednika (ili su to možda humorističke novine). uglavnom, članak je doista povod za brigu u kojem smjeru to ide ova država uz ovakve novinare.

...povijest se ponavlja...


Ono što brine je činjenica da je takvoj osobi dopušteno pisati u tzv. ozbiljnim poslovnim novinama poput poslovnog tjednika (ili su to možda humorističke novine).

[thumbsup] [lol]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Čobanković: Idući mjesec očekujemo pad broja nezaposlenih ispod 300 tisuća

Vaš link

New Report

Close