Model za otkup dionica Ine: Inicijalnom javnom ponudom prodaju 25 posto HEP-a?

Naslovnica Forum Komentari članaka Model za otkup dionica Ine: Inicijalnom javnom ponudom prodaju 25 posto HEP-a?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


na stranu glupava ideja … ali me zanima po kojoj logici 25% HEP-a vrijedi 50% INA-e…..?!?!?!
Odkada je to HEP veća i bogatija tvrtka od INA-e?

Ako se to može uzeti kao parametar, HEP ima više nego duplo veći temeljni kapital od INE.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Temeljni kapital HEP-a vjerojatno nije nikad revaloriziran pa i nije previše relevantan…nuklearka Krško vrijedi cca 2-4mlrd USD… da je novu idemo graditi…Koliko vrijedi 30 godina stara nuklearka?
Dugoročno zaduženje HEP-a 9mlrd?!?!?
Kratkoročno 3mlrd????
Dobit Hep-a je trenutno vrlo visoka skoro 2mlrd ali sve to pojela država, malo se ili ništa ulaže. Čemu toliki krediti ako je ovako visoka dobit. HEP je dobar samo ukoliko ima monopol.
Po meni HEP ne vrijedi više od 20mlrd kn, ako i toliko.

HEP je mastodont komunizma i socijalizma . Društveno vlasništvo je davno napušteno . Neka ga razbucaju kao i sve što su razbucali stvoritelji demokracije !!!! Običan građanin ionako od toga nema koristi . Naslađuju se HEP-om samo profi političari i slični manipulatori demokracijom . Moje roditelje je na ostanak bez posla i beznađe osudio novi svjetski poredak. Ja sam za jednakodnost svih građana i nacija

Djkrme mi ukrao komentar,ali ću dodat da za 10-ak godina imamo aferu Hep. Nije mi žao niti jedne od te dvije tvrtke,ionako u njima barem 30-ak % uhljeba dobiva predobre plaće za svoje parazitiranje.


HEP je mastodont komunizma i socijalizma . Društveno vlasništvo je davno napušteno . Neka ga razbucaju kao i sve što su razbucali stvoritelji demokracije !!!! Običan građanin ionako od toga nema koristi . Naslađuju se HEP-om samo profi političari i slični manipulatori demokracijom . Moje roditelje je na ostanak bez posla i beznađe osudio novi svjetski poredak. Ja sam za jednakodnost svih građana i nacija

raspitaj se kako izgledalondonski vodovod koji je privatiziran. strava!
drustveno ne valja, istina, ali je jos uvijek bolej nego privatno … nazalost ali istina

Koliko neokomunista i marxista među forumašima poslovnog , strava?! 🙂 ” Naše” ovo , ne damo naše i takvi g.upavi komentari , a svi kao trguju dionicama na kapit. burzi , ne razumin ?! A tek ovih g.upana koji ne razumiju Frankiev sarkazam i zaj.banciju !!! 🙂 🙂

Koliko prosipanje pameti ovdi…. Pa to je za pokakat se…
E spadam ja ovdje… Pa ovo je za samo iznimno pametne osobe poput vas

A BALVANA!!! :) :) :)


@demizon i ivan.zoric
Kolege drage pokrenite referendum da svi oni s IQujem manjim od sobne temperature trebaju biti eutanizirani. U biti nema potrebe jer svak je gospodar svoga tijela pa znate sto Vam je cinit. Jebate ako Vam za svaki sarkazam treba rjecnik stranih rijeci zaobidjite moje postove molim Vas.
A ako meni zelite nesto ukidat slobodno dodjite. Mozete mi ukinit nokte na nogama.Po povratku kuci cu Vam poslat adresu pa mi Vas dva dodjete na kucu izgrist nokte na nogama.Jedan na livoj,a drugi na desnoj nozi. Je li moze??

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/461196/bulj-o-prodaji-hep-a-sve-osim-referenduma-bila-bi-nacionalna-izdaja

Evo ti referenduma.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Kolega dragi ivane.zoricu,
Problem nije ni HEP ni INA ni referendum nego Vase nerazumjevanje napisanog evo sad vec drugi put,ali ako Vas zabavlja blamirat se,zasto ne. Slobodno nastavite.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Ja se s IPOom ne slazem. Drzim da bi bilo najpostenije da 25%+1 dionicu HEPa prodamo MOLu i onda s tim novcem otkupimo INU pa koliko kosta da kosta. Onda za 10 godina idemo otkupit HEP nazad(ok ovo nece bit moguce jer za 10 godina necemo vise imat sta prodat). Ok nema veze sta ce bit za 10 godina.

Frankie, jesu li tebi sve na broju u glavi? Tko tebi a i ikome u ovoj državi daje za pravo osim općeg referenduma da pričaš o HEPu. Ti si klaun, jel ti jasno a i takvi poput tebe koji se javljaju za raspravu o HEPu.
[/quote]
upućujem prigovor, gospodin frankie nije klaun nego gospodin.. i iako je dalmatinac, ja ga smatram punovrijednim i vrijednim članom ove poslovnokomentarske zajednice. Štoviše, vidi se da je gospodin Frankie i vrlo inteligentna osoba, skoro kao ja, i koja zna znanje, mnogo više nego ja i ja od njega svakodnevno učim.. i to je skoro pa jedina osoba zbog koje čitam ovaj poslovni trash časopis i smatram da bi ga trebalo platiti za njegove vrsne i kvalitetne komentare..

bilježim se sa štovanjem

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




Ja se s IPOom ne slazem. Drzim da bi bilo najpostenije da 25%+1 dionicu HEPa prodamo MOLu i onda s tim novcem otkupimo INU pa koliko kosta da kosta. Onda za 10 godina idemo otkupit HEP nazad(ok ovo nece bit moguce jer za 10 godina necemo vise imat sta prodat). Ok nema veze sta ce bit za 10 godina.

Frankie, jesu li tebi sve na broju u glavi? Tko tebi a i ikome u ovoj državi daje za pravo osim općeg referenduma da pričaš o HEPu. Ti si klaun, jel ti jasno a i takvi poput tebe koji se javljaju za raspravu o HEPu.
[/quote]
upućujem prigovor, gospodin frankie nije klaun nego gospodin.. i iako je dalmatinac, ja ga smatram punovrijednim i vrijednim članom ove poslovnokomentarske zajednice. Štoviše, vidi se da je gospodin Frankie i vrlo inteligentna osoba, skoro kao ja, i koja zna znanje, mnogo više nego ja i ja od njega svakodnevno učim.. i to je skoro pa jedina osoba zbog koje čitam ovaj poslovni trash časopis i smatram da bi ga trebalo platiti za njegove vrsne i kvalitetne komentare..

bilježim se sa štovanjem
[/quote]

U 2017 godini javiti će se za raspravu o HEPu sasvim dovoljno klauna da se napune dva cirkusa. A o tome tko ne razumije napisano, tko ikome u ovoj državi daje pravo pričati o privatizaciji HEPa bez referenduma, dovoljno već govori i o vama dvojici već sada sa svojim iznesenim biserima.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

još jednom bih vas zamolio da g. Frankie-a ne nazivate klaunom..

što se tiče bisera u potpunosti se slažem s vama

perle ai porci

što se tiče HEP-a najebat ćemo kako god okrenete..

bilježim se sa štovanjem

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


još jednom bih vas zamolio da g. Frankie-a ne nazivate klaunom..

što se tiče bisera u potpunosti se slažem s vama

perle ai porci

što se tiče HEP-a najebat ćemo kako god okrenete..

bilježim se sa štovanjem

Eto ispričavam se obojici ako sam vas uvrijedio, HEP je ostavština naše generacije sljedećoj, ako to se to ne usvoji ove godine, neću imati milosti zvati bilo koga onime što mu pripada.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

lako za sljedeću generaciju.. HEP je ostavština prošle generacije našoj generaciji.. Plenković nažalost također.. jako sam zabrinut za našu generaciju, pogotovo za sebe.. za sljedeću taktak

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Bolje da se za te novce napokon riješi LNG terminal i dalje razvija HEP, stvori energetska neovisnost Hrvatske, bar za to imamo sve preduvjete.
Dok se sanira ovo što je ostalo od INA-e, priča sa fosilnim gorivima će već polako doći kraju…

New Report

Close