MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[lol]

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!


sudar titana na 1.500

sudar titana ?
a kako onda nazivate ‘sudar’ 7.12.2007 na istim razinama ? [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


sudar titana ? a kako onda nazivate ‘sudar’ 7.12.2007 na istim razinama ? [tongue]

Evo provjerio..8 milja je bio promet tada, a zakljucna na 1.500..
Sudar titana=klikom na miš, pola milje prometa u 0 sekundi.. [tongue] E pa zanima me tko sad tjedan dana prije objave prodaje pola milje Mlinke i fino se sakrio pod manji nalog, kad idemo up up na 2.000 i imat ce ju kome uvaljat kad krene euforija[undecid] Drugo bi bilo da se kroz dan toga skupilo, pa netko proda s malim plusom da kupi jeftinu Ingru, Igh, ili sl.

Pinec, kaj je smijesno ?[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


zanima me tko sad tjedan dana prije objave prodaje pola milje Mlinke,

ne zamaram se time… to treba shvatiti kao jos jedan ‘inside’ vidljiv outside [lol]

btw- sto dodje onaj #7 marko jozic, koji je nedavno niknuo u top10 B sa 634 komada,
‘sveprisutnom’ zoranu jozicu sa broja 4 ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

nemoj se cuditi drhtava ruko. uvijek ima onih sto prodaju i onih sto prodaju. na ih nema, ne bi bilo trgovanja [lol]. mozda su danasnji prodavaci kupovali po 900 kn, pa ih zadovoljava prinos od 67 posto u 10 dana. nisi razmisljao na taj nacin?

no to sad uopce nije ni bitno. nemojte razbijati glavu tko je kupio, a tko prodao. sumnjam da je netko ulupao toliku lovu, prakticki u jednoj transakciji, a da ne zna nesto vise od vecine. uostalom, bilo je pitanje trenutka, sad samo treba maknuti naloge sa prodaje i pricekat da prebacimo 2k kuna. a onda ko kako zeli.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ok, samo ukazujem na oprez…
Isto kao sto mi je onaj nalog na bidu od par sto komada neki dan bio sumnjiv..cim se pojavio, pocelo po malo skidanje s aska i bidovi malih se pomicu po 10kn gore..a majstor se svaki put ubacuje pred njih i one koji nisu htjeli kupit tjera na nepromisljen potez [rolleyes]
Sve u svemu, nakon sigurnog Migrosa, pusem i na hladno [undecid]
No, ne mjesajmo kruske i jabuke[thumbsup][pray]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

kolko je izgledno ovo preuzimanje?
ima neki link na članak, hvala.

Mislim se iskrcat na cca 2k+…

A kaj nakon toga?

[undecid]


Mislim se iskrcat na cca 2k+…

A kaj nakon toga?

[undecid]

nakon toga ako misliš da je to vrhunac, kupuješ ono što još nije na njemu ! [wink]

kao zadnju stanicu,… preporuka je ADRS-P-A

Cookie Monster


kolko je izgledno ovo preuzimanje? ima neki link na članak, hvala.

Osim vijesti iz prvog mjeseca kada je u lideru izašo članak(već ranije objavljeno na istoj temi nekoliko stranica unazad) novih vijesti nema, osim što se dosta ljudi na ovom forumu hvali svojim inside informacijama koje će se ovih dana potvrditi da li su bile istinite ili ne.


kolko je izgledno ovo preuzimanje? ima neki link na članak, hvala.

Teško, ovo su sve špekulacije, a da netko misli ozbiljno onda bi to preuzimanje već bilo, zapamti samo na špekulacijama raste, zato kasnije najviše i pada. Ovo preuzimanje se spominje već 2 godine, da je iole htio preuzeti Agrokor, preuzeo bi iako ne po ovoj visokoj cijeni.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Reko sam da neću više pisat ali moram se nasmijar ta gornji post. Kao što rekoh još jako davno on je već vlasnik Mlinara i neko će se jako jako iznenadid[cool][cool][cool]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ok, a reci po kojoj cijeni ili je to skroz nebitno?

Vama je isto 500 kuna, 1000 kuna, 2000 kuna….glavno da se preuzima, strašno!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Reko sam da neću više pisat ali moram se nasmijar ta gornji post. Kao što rekoh još jako davno on je već vlasnik Mlinara i neko će se jako jako iznenadid[cool][cool][cool]

[thumbsup]

New Report

Close