MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TOP 10 na dan 5.2.2008.

1. ČAKOVEČKI MLINOVI D.D. 25.747 13,18 Osnovni račun
2. BARIŠIĆ DRAGUTIN 22.911 11,72 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 16.204 8,29 Skrb. račun
4. TIM ZIP D.O.O. 10.000 5,12 Osnovni račun
5. BRIZAR BRANISLAV 8.700 4,45 Osnovni račun
6. AGROKOR D.D. 6.000 3,07 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 5.000 2,56 Skrb. račun
8. BARIŠIĆ ALEKSANDAR 4.475 2,29 Osnovni račun
9. PAKTOR D.O.O. 3.493 1,79 Osnovni račun
10. JURČIĆ ANTE 3.346 1,71 Osnovni račun
Ukupno: 54,18

Oprostite na ovom pitanju ali ne pratim ovu dionicu pa ne znam!
Zar ovo nije Agrokor kupio prošle godine?![embarass]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

TOP 10 na dan 5.2.2008.

1. ČAKOVEČKI MLINOVI D.D. 25.747 13,18 Osnovni račun
2. BARIŠIĆ DRAGUTIN 22.911 11,72 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 16.204 8,29 Skrb. račun
4. TIM ZIP D.O.O. 10.000 5,12 Osnovni račun
5. BRIZAR BRANISLAV 8.700 4,45 Osnovni račun
6. AGROKOR D.D. 6.000 3,07 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 5.000 2,56 Skrb. račun
8. BARIŠIĆ ALEKSANDAR 4.475 2,29 Osnovni račun
9. PAKTOR D.O.O. 3.493 1,79 Osnovni račun
10. JURČIĆ ANTE 3.346 1,71 Osnovni račun
Ukupno: 54,18

Oprostite na ovom pitanju ali ne pratim ovu dionicu pa ne znam!
Zar ovo nije Agrokor kupio prošle godine?![embarass]


je al to znaš samo ti zato nemoj nikom reć

50,

Oprostite na ovom pitanju ali ne pratim ovu dionicu pa ne znam! Zar ovo nije Agrokor kupio prošle godine?![embarass]

Kupio je on to prošle godine (Barišić + sin + Selak S. + Selak V. + još vjerojatno poneko; a zanimljivo da su “građevinari” nestaliali —> netko ih je kupio, a stvarno ne mislite valjda da je ekipa sa foruma protrgovala u zadnjih godinu dana 145 000 dionica, odnosno u zadnjih 30 dana 15000 kupuje se to na druge po sitno vjerojatno do 2000 kom) zbog nekih svojih razloga se čeka (mislim da je u pitanju skupština i usvajanje financijskog izvještaja u kojemu je bilanca popeglana tako da su sve nedoumice stavljene na teret poslovanja, dugovi otpisani ili prebijeni i sl.) jer od kolege koji je bio na skupštini čujem da je Barišić jasno rekao da će firmu voditi “novi većinski vlasnik”[thumbsup]

Kolega prije nego što počnete popovati pogledajte moje postove od 9 mjeseca na ovoj temi a i na drugima kojima pišem pa čete vidjeti da sve što sam napisao je bilo točno zašto milslite da ovaj put grješim?

Nadalje Vi samo kupujte sad i to sve do 2000 kaj se mene tiče.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ti isto slabo čitaš malo. Imam preko 500 mlinara i ne namjeravam ga prodavat još bar 2 godine. Samo sam reko da mi je sranje jer sam računo da će objavit preuzimanje do kraja 2 mjeseca a sad ništa jer moram čekat kraj petog mjeseca. Vi i par novih kolega, upučenih, ste se malo previše uzrujali jer sam napiso da bi mogla past.
E da i kad igramo otovoreno kad se toliko razumijete u sve kada ste mlinar kupovali???
Ja na 820 i 1000 a Vi kolege, budimo korektni pa recimo?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kupio je on to prošle godine (Barišić + sin + Selak S. + Selak V. + još vjerojatno poneko; a zanimljivo da su “građevinari” nestaliali —> netko ih je kupio

kolega, koje je vase razmisljanje oko pbz-a ?
kaze mi neko da to nema apsolutno nikakve veze sa ivicom [undecid]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ni nema ponavljam dionice od čak mliniva i barišića su od tode.

A kolege kad smo već kod toga dajte si pogledajte kupnje i prodaje na mlinaru!![lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


dionice od čak mliniva i barišića su od tode

koliko vam je pouzdano to za cakovecke mlinove ?


dajte si pogledajte kupnje i prodaje na mlinaru!![lol] [lol] [lol]

lisen sam svakih osjecaja [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

meni 100 % a Vama i ostatku kolega na forumu???

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Vidim neki dan Lola nabacio post kao odgoda objave preuzimanja od strane Agrokora, odmah nastala lagana nelagoda. Samo bi htio napomenuti datreba pričekat FI pa tada odlučiti prodat ili ne. K tome bi htio dodati da Mlinar ima svoju pšenicu koju je uzgojio na svojim poljima i na to dobio ogroman poticaj. Dakle, kruh peče od pšenice koja ih košta minimalno. Neki dan sam napisao da Mlinar posjeduje Silose ogromnih kapaciteta, Eto, svakodnevno gledam u jedan koji ima 40 spremnika, a u svaki stane 800t. Kaže mi kolega da svakodnevno voze pšenicu za Križevce.
Pametnom i previše.

nadam se samo da ovo stvarno ne mislis. jer ako je to tvoje misljenje i ako mislis da je kod Mlinara bitan FI i ove spike sa psenicom, onda je mozda bolje da uzmes lovu i orocis u banci.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

prijelatelju moj kaj je najtužnije on to i na forumu napiše a da se ne zarumeni. Bože sveti zbog ovakvih stvari smo mi prestali zarađivati novac

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


meni 100 % a Vama i ostatku kolega na forumu???

hmm…smatram svoj izvor vrlo vjerodostojnim… i to, na srecu, samo iz jednog razloga…
cakovecke mlinove nikad nije spomenuo, a ipak se radi o vise od 25% u A…

dakle, jedino sto mogu je izraziti duboku sumnju u taj navod [huh]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close