Mirovinski fondovi poručuju Vladi: Imamo 84 milijarde, a nemamo u što ulagati

Naslovnica Forum Komentari članaka Mirovinski fondovi poručuju Vladi: Imamo 84 milijarde, a nemamo u što ulagati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da nemate gdje ulagat… hahaha 🙂 već 5-6 godina g. Bakić poziva mirovnjake i njihove stručnjake u turizam… ARNT, RIVP i sl.
Godinama je već vidljivo da sektor raste… ali jedino vama ne raste i rizici su veliki…. Sramota!

Ma ti nisi normalan..
Ma koji to mirovinski fond ulaze u turisticki sektor..
Koji je usput budi receno jako rizican sektor.
Ja zivim jednim djelom od turizma.. Pa znam sto govorim.
Osim toga da su i ulagali u rivo i arnt prije par gidina ok..
Ali sada se te dionice trze na vise od duplo svoje fer vrijednosti jer su dobro izreklamirane.
A da se ima sta ulagat ima definitivno.
Vi ste placeni da pronadete to ako ga nevidite.

A BALVANA!!! :) :) :)

Viškom novca – riješiti UNUTARNJI DUG / veće su kamate/, a vanjski servisirati s minimalnim troškom./ manje su kamate/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da…prije.. 5-6 godina… Sada je to precijenjeno..i o kakvoj sramoti ti pricas?

A BALVANA!!! :) :) :)

Očito je građevina, proizvodnja i ostala industrija puno profitabilnija…. a ja nisam normalan 🙂 mora da se lečim 🙂

@BearG
Pa zašto onda ulažu u obveznice RH? Nije li to visokorizičan plasman? Možemo na to gledati i ovako: Ako propadne turizam što će se desiti sa obveznicama RH? Propadaju. Ako se desi bankrot države iz ko zna kojih razloga što će se desiti sa dionicama turističkog sektora? Pad vrijednosti od, lupam, 30-40%. I što je sad rizičniji plasman?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Očito je građevina, proizvodnja i ostala industrija puno profitabilnija…. a ja nisam normalan 🙂 mora da se lečim 🙂

Ma koja gtadjevina..
Ma od kad si ti bogati se poceo baviti dionicama..
Sigurno ima par godina.. Jel tako..

A BALVANA!!! :) :) :)

Okej… Ulazite u tirizam u arnt i rivp..
To su najboljr i najpodcijenkenije dionice na zse….
Jel ovako dobro..?

A BALVANA!!! :) :) :)

Naravno.. nisam mislio da sve ulože… portfelj se mora disperzirat i smanjit rizike na minimum… ali da turizam raste i da će još barem neko vrijeme rasti… to je očito… rizici u turizmu su slažem se, veći nego u nekim dr. sektorima, ali trenutno su povoljne okolnosti i to su morali znati iskoristiti u zadnjih 5,6 godina…

Vi računate rizike… vi ste stručnjaci… Znate posao

Evo jedan blog ispod čekića 🙂 ovaj čas izašao…

ZABA analiza RIVP

jel to 2 mirovinski stup? dajte narodu do 5% svote da ulazu novac di žele(.obveznice , inv fondovi,dionice pojedinacno) A,B,C fond je nedovoljno .pa ako spuse taj % to je to ili si uveca mirovinu za Xy postotak. cini mi se da toga ima u razvijenijem svijetu.svima dobro a zse da ne govorim.

Neka doniraju tu lovu dobrom K-coviku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close