MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.bug.hr/vijesti/sto-goranko-fizulic-radi-ces-u/139164.aspx

A kako ide prodaja sa Likefigures ?

mirociro
ja ne znam tko ce to kupovat ovakve igracke [emo_smijeh]


Pretpostavljam da Vam je izvor Alexa.com… Podatak o geografskoj poziciji posjetitelja je iskrivljen, ispričao mi je prijatelj koji se bavi time. Međutim, ne mogu se sjetiti zbog čega pa neću širiti dezinformacije…

koliko se može vidjeti ima cca 200 posjeta dnevno i cca 34 posto iz HR i tako negdje iz USA

Kakve su ovo sheme????igre?tko tu koga????[emo_zacudjen]

… večeras na udarnom tv dnevniku prilog o djevojčici iz SAD-a koja je dobila protetsku lijevu ruku od gornjeg dijela nadlaktice do šake. Ista je po prvi put isprintana na 3D printeru na osnovu odgovarajućeg oriska … U prilogu se vidi ista – skladne boje prilagođene dječjem uzrastu, čini se lagana kao perce, jednostavna za postavljanje i najvažnije – curica je izrazito zadovoljna! Majka joj veli da je također zadovoljna tim više što je mala promijenila nekoliko proteza tijekom života koje su bile teške, nezgrapne i skupe – 6 do 10 k dolara. A ova isprintana koštala 50 (pedeset) dolara!???? …. Gledajući taj prilog listom mi je došla pomisao na zlonamjerne, neinteligentne primjedbe likova koji se javljaju na ovom topicu. Ljudi koji ama baš ništa ne razumiju. Neće niti mogu! 3D printing je budućnost! U svemu. Nema područja koje nebi moglo pokriti! E sad kako će se naš Goranko u tom brzorastućem segmentu snaći neznam, ali mu skidam kapu što je imao viziju i hrabrosti da na ovaj način pokuša osoviti firmu na noge … Imam ovu dionicu u portfelju i nadam se očekivanom skoku u roku godinu-godinu i pol na nominalu od 10 kn, ali bez obzira na to Goranku želim svaku sreću u ovom novopokrenutom poslu … Pozz ajednici

starshit

konačno jedan pozitivan, ljudski i dobronamjeran komentar… bilo bi lijepo kada bismo na forumu dijelili iskustva i saznanja te na taj način pomagali jedni drugima, ali nažalost prevladavaju bezimeni trolovi i drukeri koji nisu ni za parizer u plusu sa svojom ljudskom i investicijskom logikom… bilo mi je zadovoljstvo pročitati Vaš komentar. Uistinu, 3D printing već sada nezaustavljivo mijenja sliku svijeta i industrijske procese koje poznajemo…

Aktivni su i na facebook-u, svaki dan stave novi predmet, sad imaju prigodne stvari za Uskrs.

U petak 03. travnja Fižulić je gostovao na N1 televiziji. Očito je vrlo dobro raspoložen…

Evo link sa člankom i snimkom: http://hr.n1info.com/a40112/Sci-Tech/Sve-sto-vidimo-mozemo-isprintati-cokoladu-biftek.html

Zna li tko kakav se rezultat očekuje za I kv 2015.
Očekuju li se prihodi od 3D printinga?

Ne vjerujem u neki veliki prihod, čini se da je portal još uvijek u testnoj fazi, a nisam ni primjetio plaćene oglase po društvenim mrežama što govori u prilog toj tezi… Međutim, prateći industriju 3D printa zadnjih nekoliko mjeseci došao sam do zaključka da se radi o perspektivnom poslovnom modelu jer je ovo uvjerljivo najpregledniji i iz dana u dan ponudom sve bogatiji 3D print portal na svijetu. Ako se izuzme Shapeways.com koji je usput rečeno jako nepregledan, svi drugi su adekvatni samo za educirane korisnike…

http://tehnoklik.net.hr/tehnobiz/kosti-jetra-i-krvne-zile-iz-3d-tiskaca

Goranko danas u VL, posječenost njegove stranice među prvih 400 u HRVATSKOJ, a u svijetu među 250 000, a nadao se da će u prvoj godini upast među 500000. a od onih koji se bave samo 3D printingom među prvih 10.


Goranko danas u VL, posječenost njegove stranice među prvih 400 u HRVATSKOJ, a u svijetu među 250 000, a nadao se da će u prvoj godini upast među 500000. a od onih koji se bave samo 3D printingom među prvih 10.

ma to su bajke, nek da neke relevantne podatke koji to potvrđuju. ima web siteova koji daju prilično točne procjene po tom pitanju,a rezultate sam naveo prije par dana.

U isom tom članku piše da untaoč toj silnoj posjeti, još nema prihoda. Normalno da nema, kada nema ni približno toliko posjete



Goranko danas u VL, posječenost njegove stranice među prvih 400 u HRVATSKOJ, a u svijetu među 250 000, a nadao se da će u prvoj godini upast među 500000. a od onih koji se bave samo 3D printingom među prvih 10.

ma to su bajke, nek da neke relevantne podatke koji to potvrđuju. ima web siteova koji daju prilično točne procjene po tom pitanju,a rezultate sam naveo prije par dana.

U isom tom članku piše da untaoč toj silnoj posjeti, još nema prihoda. Normalno da nema, kada nema ni približno toliko posjete
[/quote]

http://www.alexa.com/siteinfo/www.likefigures.com

New Report

Close