MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





mene samo zanima što će ove osobe koje zazivaju amargedon,naprati kad krenr rast, kupovati po 3-4 kn???

Kako ste mi smiješni vi koji već godinama pričate tu o nekom rastu i o nekom pocetku poslovanja ove propale firme. Daj izvrtite malo svoje postove od godinu dana dana unatrag ili neke od čak prije dvije godine….pokusajte pronaci sto je svim postovima zajednicko. Svi trkeljate o nekom rastu o nekom boomu s 3d printanjem, fascinira vas svaki dopis koji objavi Goranko na svojoj stranici …a svo to vrijeme vam je dionica na nivou 1-2 knune….i s firmom se svo to vrijeme ne događa ama baš ništa !!!! Evo možemo se naći na istom forumu za godinu dana, vi će te i daje zazivati rast ove dionice…a dionica će i dalje biti 1-2 kn…..a iz Magme će i dalje stizati vijesti o skorom pocetku poslovanja…haha
[/quote]

volim svako malo ovde doci i nasmijati se ne znanju i losem obrazovanju pojedinica.. danas ste me posebno iznenadili, na sljedecem seminaru je ovaj post zvijezda..
razlog sporog pocetka su ilegalne blokade.. sto se tice 3d boom moglo bi se reci da je vec tu, definicija toga je da se uporabljuje u svim industrijskim granama i da je profitabilno (3d printeri su to vec nekoliko godina, ukljucujuci i medicinu) veliki broj ljudi vec imaju 3d printere kuce te je to isto odlican primjer stednje jer mogu razne proizvode smao jeftinije izraditi sa kvalitetnijim materijalima po visestruko manjoj cijeni). clanovi uprave i nadzornog odbra su predlozeni a neki i prihvaceni , na stranici i imate dokumente kojima pise da su potrazivanja sa zaposlenicima rjeseni a u intevjurima je i sam fizulic rekao koliko ce ih otrpilike bit i koje ce vjestine imati (informaticati, programeri, itd.)

sto se tice oscilacija to je i dobra stvar jer je dionica pronasla svoju srednju cijenu (nije precijenjena, ni podcijenjena) sto se tice prijasnjeg rasta na 2.7-2.9 to je realna cijena samo sa vijestima o PSN-u, dodajte tamo ostvarenje planova PSN i dobit ce te realnu cijena nakon ovih 27 dana , ako znate iscitati graf mozete uociti trend te smanjene oscilacija nakon prvih burnih vijesti, a takozvani prazni rast nije nikada dobar..

pozdrav
[/quote]

Ma što je riješeno s radnicima? Dug je prebačen na drugu Fikijevu firmu da se ne prikazuje u kvartalnim izvještajima!!!!!
[/quote]

kad je izvješće za 3Q ??



Ma što je riješeno s radnicima? Dug je prebačen na drugu Fikijevu firmu da se ne prikazuje u kvartalnim izvještajima!!!!!

A i velika je navala za upis dionica pa je rok produžen za još 30 dana. [emo_smijesak]
[/quote]

http://hr.seebiz.eu/magma-dodatni-rok-za-upis-dionica/ar-97412/

Maknuli su brojač sa stranice! Netko zna nešto što ne znam?

Nisu




Ma što je riješeno s radnicima? Dug je prebačen na drugu Fikijevu firmu da se ne prikazuje u kvartalnim izvještajima!!!!!

A i velika je navala za upis dionica pa je rok produžen za još 30 dana. [emo_smijesak]
[/quote]

http://hr.seebiz.eu/magma-dodatni-rok-za-upis-dionica/ar-97412/

Onda, jesu radnici riješeni ili nisu ? osim toga što vam to znači “riješeni” ?

[/quote]

U Planu financijskog restrukturiranja Magme utvrđene su tražbine radnika prema Magmi s osnova naknada plaća, otpremnina i drugih prava na koje radnici imaju pravo sukladno Zakonu o radu, te je bio napravljen Otplatni plan koji podrazumijeva pocetak otplate od 15.01.2015.g. u ratama. Početkom godine bivšim radnicima vjerovnicima ponuđena je mogućnost prema kojoj bi novoosnovana Fikijeva firma preuzela Magmin dug i isplatila radnike do kraja 2014. Većina je to prihvatila, tako da se u Magminog financijskom izvješću ne vidi taj dug. Ukoliko ta nova firma ne isplati dug, ugovor će biti raskinut i dug će se vratiti na Magmu.

Bravo

A BALVANA!!! :) :) :)

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/vpQ0U3gracmMw9g70H5B4g==.pdf

Ukupno ostvarena dobit u 3. kvartalu 2014. godine je 115,12 mil kuna te za prvih devet mjeseci 2014. godine iznosi 164,67 mil kuna. Isto je uglavnom posljedica efekata predstečajne nagodbe

jedva te čekam sresti

I, eto, golemi bid nestade brzinom svjetlosti…….[emo_smijeh]

Fižulić: Startamo s kodovima za 3D printere, no regulativa je nespremna

Čestitke jučerašnjim kupcima.

Eno citam na drugom forumu drug bata sta god je dotakao ove godine je islo u nebesa…krenulo ga je nema sto..

A BALVANA!!! :) :) :)

imam 1000 komada ovog kupljenih po 2 kn… nije me bilo na burzi nešto aktivno zadnjih dana kad ono 2,44 zaključna.. 2,40 prosječna. Šteta što nisam dokupio jučer i prekjučer ali tako je to, možda narednih dana bude opet po 2 kn ali ako se zadrži iznad 2,50 kn onda možemo početi malo ozbiljnije shvaćati ovu dionicu a možda se i likvidnost vrati. Slično je krenulo na SUNH po 10 kn a danas vrijedi 24.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Vlahušić uzima dionice na ime duga u iznosu cca.110000kn,11000 dionica po cijeni od 10 kn.Zanimljivo,trenutno se trži po 2,4 kn a nije startalo još ništa.Ne znam šta da mislim.Tu bi se moglo svašta početi dešavati ukoliko Fižulić
uskoro pokrene stvar kak priča.Vidjet ćemo..

Ova dionica ima veliki potencijal. Ono što je malo problematično je činjenica da zbog niske cijene dionice sa jako malo novca može se kupiti veća količina dionica što privlači day tradere koji uopće ne razmišljaju o onome nakon 17.11. …

New Report

Close