MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



pa piše u tekstu oko hanfinog istraživanja da će vjerojatno ti fondovi ulagati u Magmu. Znači ipak ima nade….

Meni tako ne izgleda.
[/quote]
OMF nešto moraju odigrati, ovako gledaju topljenje Magme sa 100 kuna prometa. Jedno je izgubiti 95%, a drugo 100%. Ako je scenarij ovo drugo onda dolaze problemi.
Postoji još jedna opcija ,a to je da sud naloži "strateškom partneru" one miljune koje je ostao dužan Fižuliću…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




pa piše u tekstu oko hanfinog istraživanja da će vjerojatno ti fondovi ulagati u Magmu. Znači ipak ima nade….

Meni tako ne izgleda.
[/quote]
OMF nešto moraju odigrati, ovako gledaju topljenje Magme sa 100 kuna prometa. Jedno je izgubiti 95%, a drugo 100%. Ako je scenarij ovo drugo onda dolaze problemi.
Postoji još jedna opcija ,a to je da sud naloži "strateškom partneru" one miljune koje je ostao dužan Fižuliću…
[/quote]

Strašna je razlika izgubiti 95 ili 100%.
Izgubiš svih sto kuna ili ti zaluta medo u mali džepić. Medo čini razliku. [shocked]
Valjda bi cilj mirovinaca trebao biti spasiti onih 95% iliti spasiti što se da od 95%.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.





pa piše u tekstu oko hanfinog istraživanja da će vjerojatno ti fondovi ulagati u Magmu. Znači ipak ima nade….

Meni tako ne izgleda.
[/quote]
OMF nešto moraju odigrati, ovako gledaju topljenje Magme sa 100 kuna prometa. Jedno je izgubiti 95%, a drugo 100%. Ako je scenarij ovo drugo onda dolaze problemi.
Postoji još jedna opcija ,a to je da sud naloži "strateškom partneru" one miljune koje je ostao dužan Fižuliću…
[/quote]

Strašna je razlika izgubiti 95 ili 100%.
Izgubiš svih sto kuna ili ti zaluta medo u mali džepić. Medo čini razliku. [shocked]
Valjda bi cilj mirovinaca trebao biti spasiti onih 95% iliti spasiti što se da od 95%.
[/quote]
A kako bi odjeknulo u javnosti da je silno ulaganje mirovinaca završilo na čistoj nuli? Ovako mogu prodavati priče tipa burza ima svoje uspone i padove, dugoročno to dođe na svoje…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Kakav je ovo nalog na kupnji na 2,99 – 23.906 dionica.

Taj PBZ bi svašta trebao objasnit. Kriminalan fond

Samo nemojte sada prodavati dionice dok ne dođe neka konkretna informacija, jer nešto će se desit.

Povučite se na asku na min 5 kn i ne prodajte jeftinije. Budite malo čvrsti


Samo nemojte sada prodavati dionice dok ne dođe neka konkretna informacija, jer nešto će se desit.

Povučite se na asku na min 5 kn i ne prodajte jeftinije. Budite malo čvrsti


Kad dođe konkretna informacija onaj koji se izloži po 5 kuna će nakon 5 minuta ponovno kupovati po 7, tako da uopće ne vidim svrhu bilo kakvog izlaganja, ja već mjesecima nisam na asku

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nisam ni ja

http://www.seebiz.eu/slobodan-vucicevic-zig-turbo-limaca-opet-u-vlasnistvu-adria-designa/ar-14659/

S nekoliko potencijalnih kupaca potpisani su ugovori o povjerljivosti dok traju razgovori, a intenzivni pregovori vode se i s bankama o deblokadi žiro-računa koja traje od proljeća.
Na zagrebačkom Trgovačkom sudu od devet podnesenih prijedloga za stečaj osam vjerovnika s Magmom je postiglo dogovor i odustalo od daljnjeg postupka

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Osam od devet vjerovnika odustalo od stečaja, mirovinci prisutni u TOP 10,uskoro se nazire kupac, a netko prodaje po 3 kn, istina jadnu količinu,ali…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Napokon pozitivne vijesti za nas čvršće koji još držimo dionice bez obzira na sve

New Report

Close