MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cjena se nalazi još na nivou crobexa 1250..
graf interesantan
http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=MGMA-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/magma-postala-distributer-tomy-a-za-regiju,65779.html

Prije 77kn i ne očekujem veću prodaju.
77kn je moja točka izlaza


Prije 77kn i ne očekujem veću prodaju.
77kn je moja točka izlaza

Pa Splite di si našao magmu za trejdati?

LEAVE THE WORLD BEHINED



Prije 77kn i ne očekujem veću prodaju.
77kn je moja točka izlaza

Pa Splite di si našao magmu za trejdati?
[/quote]
Možda radi skokova +6% gore dolje???

Da li je netko od vas napravio fundamentalnu analizu magme u 2009 godini da vidimo kako je poslovala? Nek nam pokaže u excel formatu.


Da li je netko od vas napravio fundamentalnu analizu magme u 2009 godini da vidimo kako je poslovala? Nek nam pokaže u excel formatu.

Ima li ovdje kakve perspektive? [undecid]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/magma-iskupila-7.-transu-komercijalnih-zapisa,67039.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/magma-no-sutra-o-dokapitalizaciji,69226.html

Baš me zanima kako se će se dokapitalizacija odraziti na cijenu dionice. Koliko ja znam, u većini dokapitalizacija na najavu, cijena ode strelovito gore, a sada vidjeti ćemo kako će to ovdje završiti s obzirom na nezavidnu situaciju u poslovanju Magme. U svakom slučaju nadam se da ćemo i mali dioničari ovdje uspjeti omastiti brk [thumbsup]

Nemojte me krivo shvatiti ali Fizulic je [bye]

Dokapitalizacija je svakako dobra vijest za one koji imaju tu dionicu,jer imaoci iste su do sada u svim dokapitalizacijama imali pravo da dokupe nove dionice po diskontnoj cijeni.
A firma kao i ogromna većina ostalih na našem TK dijeli trenutnu sudbinu recesije ,ima prihvatljiv ,očekivani pad prihoda od 14% što je sasvim solidno imajući u vidu da velika većina firmi kojima čak i rastu cjene dionica imaju pad prihoda i po više stotina posto.
Nikao se ne bih se složio s PETINOM da je Fižulić out,jer je položaj i organizacija proizvodnje (istočno azijske zemlje-mali troškovi radne snage i ostalih ulaznih troškova),izgrađen potpuno novi i moderni logistički centar u Jastrebarskom i raspored trgovina (samo u najvećim gradovima u gotovo svim zemljama regije), vrlo mudro isplaniran i postavljen tako da vjerujem da će od trgovina prvi izići iz krize.
Imati ovu dionicu kao dugoročno ulaganje uz diskontnu ulaznu cijenu u predstojećoj dokapitalizaciji mislim da je dugoročno dobar potez.
Da nije tako nebi se neprestano tri od četiri obavezna mirovinska fonda non stop krcali ovom dionicom.
Mali špekulanti su izašli i to je dobro za imatelje ove dionice koje očekuje dobar prinos u budućnosti.
Imam nekoliko stotina kom,ne mislim prodavati barem dvije ,tri godine i ovo nije nagovor na kupnju.

ovo bi mogo biti jedan od boljih pickova na zse….jer naravno brzi i veliki povrat
može donijeti firma koja je na koljenima i za dlaku se izvuće…….
naravno rizik je povećan ……..


Dokapitalizacija je svakako dobra vijest za one koji imaju tu dionicu,jer imaoci iste su do sada u svim dokapitalizacijama imali pravo da dokupe nove dionice po diskontnoj cijeni.
A firma kao i ogromna većina ostalih na našem TK dijeli trenutnu sudbinu recesije ,ima prihvatljiv ,očekivani pad prihoda od 14% što je sasvim solidno imajući u vidu da velika većina firmi kojima čak i rastu cjene dionica imaju pad prihoda i po više stotina posto.
Nikao se ne bih se složio s PETINOM da je Fižulić out,jer je položaj i organizacija proizvodnje (istočno azijske zemlje-mali troškovi radne snage i ostalih ulaznih troškova),izgrađen potpuno novi i moderni logistički centar u Jastrebarskom i raspored trgovina (samo u najvećim gradovima u gotovo svim zemljama regije), vrlo mudro isplaniran i postavljen tako da vjerujem da će od trgovina prvi izići iz krize.
Imati ovu dionicu kao dugoročno ulaganje uz diskontnu ulaznu cijenu u predstojećoj dokapitalizaciji mislim da je dugoročno dobar potez.
Da nije tako nebi se neprestano tri od četiri obavezna mirovinska fonda non stop krcali ovom dionicom.
Mali špekulanti su izašli i to je dobro za imatelje ove dionice koje očekuje dobar prinos u budućnosti.
Imam nekoliko stotina kom,ne mislim prodavati barem dvije ,tri godine i ovo nije nagovor na kupnju.


dokap po diskontnoj cjeni????? koja je to cjena????? di ces veci diskont od trzisne

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

po nominali…10 naku………..

New Report

Close