Liječnica s 25 godina prakse u hrvatskom zdravstvu: Odlazim, tamo mi nude 35.000 kuna i trećinu pacijenata

Naslovnica Forum Komentari članaka Liječnica s 25 godina prakse u hrvatskom zdravstvu: Odlazim, tamo mi nude 35.000 kuna i trećinu pacijenata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svi ti koji odlaze iz Hrvatske , umjesto da sa nama svima nastoje stvoriti ovdje blagostanje , su obićne pizde koje će za Judine škude prodati svoju guzicu misleći da su stranci blesavi i da će za mali rad tamo dobijati isti standard i pećene ševe .

U čemu je problem?

Pobjegulje ,
ako mislite da vaš rad vrijedi više , dajte otkaz i otvorite sa malo kuna svoju ordinaciju , tvrtku , obrt ili OPG i dokažite se doma , u Hrvatskoj !

Nije više Njemačka što je nekada bila a 500.000 Hrvata se u njoj manje-više pati :

evo primjer iskrenog Pobjegulje:

” Dok sam radio u Njemačkoj, bio sam dužan svima

“Nisam imao za autobusnu kartu.
Ja, koji radim od svoje 17. godine i nikada u životu ni od koga nisam uzeo ni marku, morao sam pitati prijatelje novac kako bih mogao doći kući.
To mi je bio najgori Božić ikada”

“Evo, ide Božić, a mnogo je onih koji ga ove godine neće moći dočekati .
Ne žele o tome govoriti, ali malo je onih koji su uspjeli uštedjeti da mogu doći i provesti božićne blagdane s obitelji u rodnoj kući”, pričaju nam koji su i sami iskusili život izvan , dok stojimo pred spomenikom gastarbajterima na Autobusnom kolodvoru .”

Umjesto ogromnih plaća i lagodnoga života, Njemačka mu je ostavila gorak okus.

http://mojahrvatska.vecernji.hr/razocarani-gastarbajteri-dok-sam-radio-u-njemackoj-bio-sam-duzan-svima-1135028 [mojahrvatska.vecernji.hr]

.

.

Imamo mi krasne veterinare.Uz malo prekvalifikacije , položen ispit ili dva , biti će dobri za liječiti Sitnozube.

Tebi je Pero dobro, dohvatili ste se izbornog plijena a ostali bi trebali valjda raditi badave za tvoje stranačke kolege i barem pola kvazibranitelja.


Svi ti koji odlaze iz Hrvatske , umjesto da sa nama svima nastoje stvoriti ovdje blagostanje , su obićne pizde koje će za Judine škude prodati svoju guzicu misleći da su stranci blesavi i da će za mali rad tamo dobijati isti standard i pećene ševe .

Imali ste izbor.

Ili investirati u ljekare i medicinske sestre ili u uhljebe. Nemozete imati i jedno i drugo jer je budzet ogranicen. Vi ste se odlucili limitirati palce medicinskog osoblja kako bi u budzetu ostalo novaca za zaposljavanje birokracije. Sada neka vas oni lijece.

Gledam prije koji mjesec klinicka bolnica raspisala natjecaj za 12 administratora. Super.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Tebi je Pero dobro, dohvatili ste se izbornog plijena a ostali bi trebali valjda raditi badave za tvoje stranačke kolege i barem pola kvazibranitelja.

Pero je ostavario velike dobitke na investicijskom zlatu. Osobito u zadnjih mjesec dana.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


…Gledam prije koji mjesec klinicka bolnica raspisala natjecaj za 12 administratora. Super.

To nisu administratori nego optimizatori,a oni znaju bolje od likara i sestara sta i kako. Zato njima dat 250 kuna na uru ka i automehanicarima,a doktorima je i 15 kuna na uru puno. Sestrama je i 10 dosta. U biti stavio bi i doktore i sestre na minimalac.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…Gledam prije koji mjesec klinicka bolnica raspisala natjecaj za 12 administratora. Super.

To nisu administratori nego optimizatori,a oni znaju bolje od likara i sestara sta i kako. Zato njima dat 250 kuna na uru ka i automehanicarima,a doktorima je i 15 kuna na uru puno. Sestrama je i 10 dosta. U biti stavio bi i doktore i sestre na minimalac.
[/quote]

Jesi poludio? Minimalac je skoro 23kn. To je previše, pa neće biti za penzije u HVOu.



Svi ti koji odlaze iz Hrvatske , umjesto da sa nama svima nastoje stvoriti ovdje blagostanje , su obićne pizde koje će za Judine škude prodati svoju guzicu misleći da su stranci blesavi i da će za mali rad tamo dobijati isti standard i pećene ševe .

Gledam prije koji mjesec klinicka bolnica raspisala natjecaj za 12 administratora. Super.
[/quote]

Da si korektan nabrojao bi sve lječnike koje bolnica traži:

http://www.kbd.hr/

Samo si s tim pisanjem priznaješ da sam u pravu .

Usporedi samo kava besplatna kvalitetna liječenja imamo mi u Hrvatskoj a kakva imate vi preko Bare.
Jad i bjeda , sve morate platiti.
Priznaj da si se za*ebo što si otišao iz Lijepe Naše.
Imaš li love za povratnu kartu ?

A što se tiće investicijskog zlata puno više mi vrijedi nego dionice , dolari , euri.
Zlato je zlato i tako će ostati , a sve ostalo su šareni tiskani bezvrijedni napuhani papirići .

.

A posebna prića su novinari Poslovnog koji ovim člankom promoviraju iseljavanje Hrvatskih liječnika.

A ni slova o tome da sečak 20 % liječnika već vratilo u Hrvarsku .

O tome pišite , da je tamo tako dobro nebi se toliko doktora već vratilo.

.

New Report

Close