KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@lynx
sve je to lijepo napisano i slažem se u potpunosti,međutim, pitanje je tko sad kupuje…onaj tko je već imao pa sad podebljava,ili su se novi uključili u igru nakon skupštine (ja bih volio neku kombinaciju u odnosu 30:70) možda bi bilo dobro pričekati objavu odluka na GS na zse.hr, a sljedeći pozitivni okidač bi trebali biti 3Q rezultati

upravo to, ovo je tek prva od pozitivnih vijesti u nizu, brzo će to na razine iznad 80….

ma kakav cash-r-a, 100% in



@lynx
sve je to lijepo napisano i slažem se u potpunosti,međutim, pitanje je tko sad kupuje…onaj tko je već imao pa sad podebljava,ili su se novi uključili u igru nakon skupštine (ja bih volio neku kombinaciju u odnosu 30:70) možda bi bilo dobro pričekati objavu odluka na GS na zse.hr, a sljedeći pozitivni okidač bi trebali biti 3Q rezultati

zasto je bitno tko kupuje?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




@lynx
sve je to lijepo napisano i slažem se u potpunosti,međutim, pitanje je tko sad kupuje…onaj tko je već imao pa sad podebljava,ili su se novi uključili u igru nakon skupštine (ja bih volio neku kombinaciju u odnosu 30:70) možda bi bilo dobro pričekati objavu odluka na GS na zse.hr, a sljedeći pozitivni okidač bi trebali biti 3Q rezultati

zasto je bitno tko kupuje?
[/quote]

pa nekad i je!

bježite ljudi, bježite sa aska, stiže ekipa nabrijana….
bježite ljudi, bježite sa aska jer sezona je bila odlična…..

ma kakav cash-r-a, 100% in

@Ivan1902 ako kupuju "stari" onda je to pojačavanje pozicija,a ako kupuju "novi" znači da se širi broj ljudi koji je shvatio kvalitetu i snagu poduzeća čiju dionicu kupuju….



@Ivan1902
ako kupuju "stari" onda je to pojačavanje pozicija,a ako kupuju "novi" znači da se širi broj ljudi koji je shvatio kvalitetu i snagu poduzeća čiju dionicu kupuju….

Dobro, i onda kad znamo tko kupuje, imamo garanciju da ce to sigurno rasti ili sto?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

na burzi "garancija" ne postoji…ja sam napisao da bih "ja" volio i to je moj stav…naravno,postoji i negativna strana ulaska "novih" ali svakako volim kada se širi krug ljudi koji određenu dionicu u mom protfelju smatraju,kako su kolege naveli, "blue chipom"

Sad kad se zna da ce i mali dionicari dobiti svoje, kakvi su uopce uvjeti oko emisije novih dionica?

Proći će kao i na ADLPL,DLKV,LKPC itd.

pročitao sve sve postove vezano uz jučerašnju skupštinu i ne vidim razloga za rast cijene od +11%…. no sretno vam bilo….

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Proći će kao i na ADLPL,DLKV,LKPC itd.

Mislim da tu ipak postoji razlika, a to je da je u malim dionicarima jedna relativno vazna i utjecajna faca koja ima mogucnost okupiti sve male dionicare i artikulirati njihove interese te eventualne probleme razglasiti po svim novinama.

Sve novine i ostali mediji naveliko trube o korupciji i lopovluku ,ali opet svi potkupluju i očekuju da budu potkupljeni.


pročitao sve sve postove vezano uz jučerašnju skupštinu i ne vidim razloga za rast cijene od +11%…. no sretno vam bilo….

Bio sam na skupštini ,gdje je između ostalog rečeno da DH nemože za trezor kupovati svoje dionice još pol godine.a IMAJU IH NAMJERU KUPOVATI.
Kad se to sve skupa presloži moj je zaključak da će KORF-R-A i dalje biti jako volatilna dionica.
A još je bilo prilično zanimljivih saznanja za oprez.
Imam dionice KORF-r-a.


Sve novine i ostali mediji naveliko trube o korupciji i lopovluku ,ali opet svi potkupluju i očekuju da budu potkupljeni.

pročitao sve sve postove vezano uz jučerašnju skupštinu i ne vidim razloga za rast cijene od +11%…. no sretno vam bilo….

Bio sam na skupštini ,gdje je između ostalog rečeno da DH nemože za trezor kupovati svoje dionice još pol godine.a IMAJU IH NAMJERU KUPOVATI.
Kad se to sve skupa presloži moj je zaključak da će KORF-R-A i dalje biti jako volatilna dionica.
A još je bilo prilično zanimljivih saznanja za oprez.
Imam dionice KORF-r-a.
[/quote]

Smiju kupovati ali bi onda morali nadoknaditi razliku od javne ponude svim dioničarima koji su im tada prodali, to im ne pada na pamet ali naravno da cijena padne ispod te cijene na javnoj ponudi oni mogu bez problema kupovati bez ikakvih posljedica.

New Report

Close