KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega ja ne vidim da kupnja baš slabi. Dionica je izgleda tek sada prepoznata i oni koji ju kupe po ovim cijenama je sigurno neće prodavati po 50kn. Špekulanti su izlazili od 30 do 45kn

kolega već se dugo u korfu pa znate da su već bezbroj puta prodavali jeftinije, pa me ne bi začudilo ni ovaj put…
ima dovoljno ovaca za šišanje….a sada je sezona, dolazi proljeće pa je bolje biti ošišan ;))

Naravno da cijena može dolje, samo ispod 50kn ne vjerujem više. No kupnja je i dalje zainteresirana, imamo 2 milje prometa

hebeno… izgleda da imamo jednog ili vise njih koji zele dici cijenu, ali i nekog drugog, ili vise njih koji je zele spustiti :-)… Vrlo zabavno…

koji je ovo bear trap bio [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

najbolje je kada špekulanti špekuliraju na pad, ruše cijenu, prodaju većinu potrfelja, kad ono besplatno šišanje…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Koji je ovo majstor prodao na 55 🙂


Koji je ovo majstor prodao na 55 🙂

Izgleda da onaj koji zeli spustiti cijenu… S druge strane, ovi veci nalozi na bidu su mogli ostati cekati na 55 da ne zele dici cijenu…

o kolega prodavat će se i ispod 55…panika je zanimljiva stvar…očito je da netko manipulira sa ovih nekoliko tisuća…bit će zanimljiv paad

čini se da je kupac ozbiljno odlučio braniti cijenu, postajem optimističan glede cijene sljedeći tjedan. Nakon ovakvog pokazivanja volje, ne vjerujem da će se više pokrenuti takva panična rasprodaja kojom smo upravo svjedočili, valjda u u želji da se realizira kratkoročni profit

čitam ovo i mislim si: kako je lako biti pametan poslije bitke… [undecid]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Zašto dionice jako rastu kada nema krize, upravo jer špekulanti prestaju biti špekulanti i postaju dugoročni investitori…… stoga najbolje je rješenje na bilo kojoj dionici da se zamrzne sav kapital kada kupiš dionicu, i pustiš da ti pomognu veći investitori tipa B(aki)ć koji imaju kapitala ali i prijatelja. Najbolji primjer rasta dionica kada se isključi špekulativna trgovina od fondova je INA. Kada su se istisnuli iz igre špekulacije pada cijena je rasla od 2830 do 4000, a sama cijena je u zadnja 4 i po mjeseca rasla (2,42 puta)! Koliko će cijena ove dionice rasti to ostaje na tržištu ali jedno je sigurno da je ova cijena povoljna za dugoročno ulaganje.

Ujutro sam ovo napisao
Još se doda da VLHO kupuje plus fondovi, izbace se špekulanti van i cijena može jako rasti.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close