KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gomilaju se trupe na asku

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Što se tiče dom holdinga mislim da stoji na čvrstim temeljima.osim turističkog portfelja,
tu su i udjeli u drugim hrvatskim firmama koji, su povezani sa turističkim sektorom. U cijena dionice KORF-A mislim da su uračunati su svi poremećaji u financiskom sektoru ili financiskoj krizi.Trošak kapitala,troškovi amortizacije turističkog sektora posljedica je negativnog poslovanja.Priča u financiskom sektoru još nije završena za one koji su išli u lov na“rendite“50-100-200%.Mislim da će mnogi u ovoj dionici naći sigurnu investiciju za svoj novac. Puno sreće za sve koji trguju ovom dionicom.


Vaši navodi su večim dijelom točni.
KORF je dobar holding,ali loša dionica za male dioničare i to stoga:
1.Ne isplačuju dividende dioničarima(osim one jedne iznimke ),
2.Nisu dovoljno transparentni u poslovanju,
3.Izvlače dobit kroz razne naknade,
4.Godišnja izvješća iskazuju gubitak i
5.Cijena na burzi je gotovo uvijek pod velikim pritiskom prodaje čim dođe do bilo kakvog rasta.
Mislim da nekome odgovara stalno usisavanje dionica po što nižim cijenama.
Pozdrav

pozicija 9. i 10. zamjenili mjesta.

who dares, wins

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 550.000 7,37 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 144.562 1,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 90.193 1,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. BAKIĆ NENAD 74.746 1,00 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 73.770 0,99 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 64,54

jel kupuje tko korf?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nevjerovatno da dok sve raste korf je u minusu 2%. može li netko to objasniti ikako

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kolega nema objasnjenja. kao sto nema objasnjenja zasto pada vec duze vrijeme.

Nije bolest sve što boli


nevjerovatno da dok sve raste korf je u minusu 2%. može li netko to objasniti ikako

može.
zapravo, gledajući burza ima 3 igrača
jedan je muško, a druga dva su muškarci
muško nabaci muškarcu
a muškarac muškarcu
kužiš?
imaš 21.000.000 kuna prometa
pa to je milina

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nevjerovatno da dok sve raste korf je u minusu 2%. može li netko to objasniti ikako

Nije u fokusu. Jer da je rasla bi tj. netko bi i lupao po asku, ovak [pray]

odlično, ispod sma20 i sma 50 smo, stohastik je skoro pa na nuli, RSI na 30. preprodano do bola, ali opet se čeka. vidim da bakić stalno malo pomalo kupuje. ima li on ovdje ikakvu egzostrategiju?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Valjda ima, samo pazi da ne bi bilo ko na validusu, da ostane samo egzoskeleton

Jel ima KORF kakve veze sa LRH?

Nije bolest sve što boli

New Report

Close