Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sumnjam da ce se bas milijarde sliti jer po onome sto se dalo cuti po medijima preko 2/3 kupaca HT dionica su prvi puta nesto kupili. Jako sumnjam da ce cijela ta hrpa i nastaviti s investiranjem na burzi, a negdje sam cak vidio anketu po kojoj ce vecina love zavrsiti u fondovima.

ok, ali opet ostaje oko 1,5 mlrd viška ako gledam da se samo 1/4 vrati

anketa na hrportfolio.

Što ćete učiniti sa viškom novca od HT-a?

uložiti u fondove 356 / 60.44%

uložiti u dionice 137 / 23.26%

natrag u čarapu 41 / 6.96%

još ne znam 55 / 9.34%

Početak ankete: 02.10.2007 Ukupno 589 glasova.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Sumnjam da ce se bas milijarde sliti jer po onome sto se dalo cuti po medijima preko 2/3 kupaca HT dionica su prvi puta nesto kupili. Jako sumnjam da ce cijela ta hrpa i nastaviti s investiranjem na burzi, a negdje sam cak vidio anketu po kojoj ce vecina love zavrsiti u fondovima.

Pa ne znam baš.
Ako je moj stari, koji nikad prije nije razmišljao o dionicama i koji je teški ziheraš, rekao meni da će za povrat novca od HT-a uzeti neke druge dionice npr.Podravke,
[smiley7]
onda mislim da će solidan dio novca završiti u dionicama.

PS. ne znam koji je bog ljudima koji se ne razumiju u dionice da žarko žele kupiti dionice Podravke

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Alien: ” Sumnjam da ce se bas milijarde sliti jer po onome sto se dalo cuti po medijima preko 2/3 kupaca HT dionica su prvi puta nesto kupili. Jako sumnjam da ce cijela ta hrpa i nastaviti s investiranjem na burzi, a negdje sam cak vidio anketu po kojoj ce vecina love zavrsiti u fondovima. ” Pa ne znam baš. Ako je moj stari, koji nikad prije nije razmišljao o dionicama i koji je teški ziheraš, rekao meni da će za povrat novca od HT-a uzeti neke druge dionice npr.Podravke, [smiley7] onda mislim da će solidan dio novca završiti u dionicama. PS. ne znam koji je bog ljudima koji se ne razumiju u dionice da žarko žele kupiti dionice Podravke

Kako u sloveniji taj profil ulagača kupuje Gorenje i Krku,tako će i kod nas kupovati INU, Podravku, Koncar, ……


Sumnjam da ce se bas milijarde sliti jer po onome sto se dalo cuti po medijima preko 2/3 kupaca HT dionica su prvi puta nesto kupili. Jako sumnjam da ce cijela ta hrpa i nastaviti s investiranjem na burzi, a negdje sam cak vidio anketu po kojoj ce vecina love zavrsiti u fondovima.

Skoro nitko neće staviti lovu natrag u čarapu.Navukli su se.
Većinom će natrag u fondove – što misliš kakve : možda obvezničke ili novčane ?
Evo nama nekoliko milijardi natrag na tržište u relativno kratkom roku (do kraja godine).


U petak a najkasnije ponedjeljak očekujem skok INE . Najbolje ulaganje ako u petak prodate T-HT svakako je INA.

INA mora biti ponosna na ovakvog navijača.
Dobro bi došao nagradni bon za gorivo.


INA mora biti ponosna na ovakvog navijača.
Dobro bi došao nagradni bon za gorivo.

Onda bi i ti trebao biti ponosan, skupa sa INA-om. [smiley11]

A inače – purger je legenda.

No respect

Naravno da nece nitko staviti natrag lovu u carapu, ali nemojte ni ocekivati da ce se tih 7 milijardi sliti na burzu. Po mojem osjecaju ak se 1/6 toga slije mozemo reci da je super.


Naravno da nece nitko staviti natrag lovu u carapu, ali nemojte ni ocekivati da ce se tih 7 milijardi sliti na burzu. Po mojem osjecaju ak se 1/6 toga slije mozemo reci da je super.

To bi bilo strašno puno.
I dovoljno da omastimo brka za cijelu godinu
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja vidim višak dionica uskoro i to priličnog, u vrijednosti 7 mrld kuna.

Dovoljan razlog za zabrinutost.
Vaša Bubašpara

Kako bi rekao R.K. novac na burzi nikad nije izgubljen već je promijenio vlasnika

Je upravu si zato je dobro što je izlistana u Londonu tako da neće baš biti viška dionica za 7 milijardi a dobro je to što se dodatna količina novca izvukla koja još nije bila na burzi da bi se kupio THT

SAM PROTIV SVIH

bubašpara:

Ja vidim višak dionica uskoro i to priličnog, u vrijednosti 7 mrld kuna.

Dovoljan razlog za zabrinutost.
Vaša Bubašpara

Kako bi rekao R.K. novac na burzi nikad nije izgubljen već je promijenio vlasnika

Dragi Šparo nije mi jasno ko je ovo napisao ( R.K. ) i što misliš o tome da li će povećana ponuda djelovati da će se tržište ohladiti, odnosno da idemo u korekciju.

Pozdrav stari.

Kuna po kuna do milijuna

New Report

Close