Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Ja samo pišem iskreno , šta je , je loše izgleda.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

ako ste svi u kešu, zašto mislite da i drugi nisu, već da će prodavati za t-ht? mislim da je ovo dno, i to isprovocirano nevezano uz t-ht. molim komentare

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Previše ima novopečenih koji su uranili sa zamjenom dionice za keš tako da se slažem sa buddom: smanjit će se obim trgovanja.

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Na pojedinim slabije likvidnim dionicama novci se već duže vrijeme izvlače (HPB-R-A, HIMR-R-A i dr.), a mišljenja sam kao i vi da ovo neće drugo potrajati jer tko je mislio, već je trebo se pripremiti.

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

…osobno se slazem sa konstatacijom koju je netko vec izrekao…da nije iskljucivo rijec o HT korekciji vec i o Izbori 07 korekciji…tj. “Porez na kapitalnu dobit” korekciji…po svoj prilici neizvjesni izbori su pred vratima…onaj Ljubo svasta bubeta, ni sam ne zna sto…Cacic najavljuje slaganje s Ljubom po pitanju PNKD…fondovi nanjusili rasprodaju, pa se povukli s kupnje…da ne duzim previse…
…necu nista prepametno zakljuciti ako kazem da jedini koji mogu preokrenuti trenutni trend jesu fondovi…mali su se (ili ce se) u pravilu povukli s kupnje (prateci fondove), a panicari (ne bi da se netko uvrijedi – i ja bi jos barem 50% portfelja u CASH da imam (ako budem imao – prilikom kakvog odbijanca) prilike – trenutno samo 27% spremnih za HT) se iskrcavaju po ovoj mrsavoj kupnji…dakle po meni – fondovi su na potezu…kad ce oni procijeniti da je jeftino za shoping, tj. kad je kriticno po njihove rezultate i mozebitnu paniku medju njihovim ulagacima…
…u svakom slucaju cini mi se da nas ceka uzbudljiva i prevrtljiva jesen…[smiley11]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

dakle vise nam nije dovoljna jedna tema “korekcija”
kaj su vam tak slatke da ste im poceli davati imena….[smiley7][smiley7][smiley7]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

U vremenu 17.09. do 21.09. očekujem minimum na krivulji Crobex-a. Fondovi ne interveniraju previše jer smatraju da će im trebati keš za isplatu članova, a i oni se čuvaju za HT.
Uglavnom se bojim da bi Crobex mogao lagano potonuti ispod 4.500. Možda čak blizu 4.000? Zbog toga ne treba širiti nepotrebnu paniku jer kad se dio novaca vrati na tržište opet će naš Crobex lagano prema gore. Hoću reći da su neki možda rezervirali po glavi 38.000, ali sumnjam da će toliko i dobiti. Višak će se reinvestirati.
Izbor Jurčića je opasnost, ali nema potrebe da se zbog toga širi panika. Ako se i odluči na bilo kakve promjene trebati će vremena za njih, ali je i pitanje kako će to izgledati jer će morati to dogovarati sa partnerima, tako da je pitanje što će od toga ispasti nakon oštrih predizbornih najava. Sve u svemu tko želi zaraditi mislim da je vrijeme za kupovinu pred nama bez obzira na rezultate izbora.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Do 17.9.07—poslije toga veliki dio iz IPO-a ide u različita dionička društva na ZSE-u.

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Mislim da ovo trenutno na tržištu nema veze s korekcijom zbog HT-a. Čisto iz razloga što još nitko nije od jučer kad je vijest objavljena odtrčao u fond po svoje pare….Ako će do iste doći, onda ona tek slijedi..

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]


Mislim da ovo trenutno na tržištu nema veze s korekcijom zbog HT-a. Čisto iz razloga što još nitko nije od jučer kad je vijest objavljena odtrčao u fond po svoje pare….Ako će do iste doći, onda ona tek slijedi..

Ma kak nema veze, prodaju se uglavnom mali paketići, baš ko za ht

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]


Ma kak nema veze, prodaju se uglavnom mali paketići, baš ko za ht

…možda si ti u pravu, a možda sam ja….vrijeme će pokazati…..Uglavnom bit će jeftinih dionica….

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Itekako ima veze sa HT-om, pitajte svoje brokere , oni su na prvoj liniji , znaju iz prve ruke.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Ima veze sigurno s HT-om. Par poznanika mojih poznanika je prodavalo zbog HT-a, a i broker mi kaze da ekipa zbog toga prodaje zadnjih dana. Prodavao sam i ja, ali vise zbog toga sto ocekujem jeftinu kupnju [smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

da i ja mislim da je to zbog ht-a …
čak i rasprodaja na ini mi se čini da je više zbog ht-a nego zbog loših rezultata i izvješća …
ekipa je kupila, i inu sad će ju prodati, pa će kupiti ht pa će i tu (valjda) zaraditi , druge dionice ne prete i ne kupuju jer nemaju vremena a i hrabrosti za to ..
jedino što je šteta , da velika potražnja za ipo-ima dodatno povečava volatilnost : magma 6x više od ponuđene količine ingra 11x … cijene padaju prije ipo-a jer ljudi prodaju dionice da bi nakon ipo-a opet rasle cijene jer se višak novca vraća na tržište ..
sad se zapravo dobro vidi koliko je tržište nerazvijeno i plitko ..

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Ma OK, mali prodaju,.. to je vidljivo….Ali pravu korekciju, ako dođe do nje po meni će izazvati fondovi….A sad da li već i fondovi prodaju ili će to tek učiniti kad stignu zahtjevi za dizanjem love, vidjet ćemo…
Osobno sam mišljenja da će udar ljudi na fondove tek uslijediti…..

New Report

Close