Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra će u medijima biti objavljena vijest o dogovoru sindikata Ine i Vlade o uvjetima oko podjele dionica radnicima. E sad, jesmo li po tom pitanju već odradili pad cijene ili ćemo na osnovu nju još dolje?
To me jako zanima. Može li netko iskusniji objasniti tu situaciju?

Sutra nastavljamo sa škrgutom zubi. [smiley2]

Ne bojte se.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Sutra nastavljamo sa škrgutom zubi. [smiley2] Ne bojte se.

Dok te nisam skužio, … Sada si mi sa svojim apokaliptičnim proročanstvima jedan od najdražih… [smiley2]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Sutra bi nas Ina mogla povući još niže. Iza nas su nažalost tek dva poštena odbijanca. Biti će toga još, no ja svejedno polako kupujem i ovim tempom ću moći dokupljivati još dva mjeseca. Jer nikad ne znaš što će biti sutra.
Danas sam zaradio svega 2.800 kuna. Jad i bijeda od tržišta.

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


Bacio sam pogled po raznim temama na forumu i količina ljudi koji još uvijek daju izjave tipa ” sutra polijećemo” je nevjerovatna. Ovo danas će izgledat kao piknik sutra. Biće suza

BUUUU sutra ća biti kaj još nije bilo … Savarakatinis će možda dogurati do 31 dionice KOEI (jučer prodao 30)[smiley1][smiley1]

Ne razumijem jednu stvar, oko čega se vi prepirete već 192 strane Foruma? Tko misli da smo ulazili u korekciju, taj se pripremio, a tko misli da nije korekcija nema zbog čega brinuti.
Ne vidim razumskog razloga toliko vremena i energije trošiti na dokazivanje tko je u pravu.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Imam jedno pitanje. Kupili ste recimo danas dionicu XXXX-Y-Z. Koji je nekakav prosječni rok držanja?

Nekako mi se čini da se na ovim forumima to mjeri u minutama, satima ili eventualno danima. Tjednima – već teže.

Zar stvarno nitko ne uzima dionicu na rok od 1, 2 ili 3 godine? Kako neka firma može nešto postići u kraćem periodu? Ok, recimo da je korekcija u tijeku. Duboko sam uvjeren da će sve dionice koje danas padaju ili će padati i sutra za godinu dana u ovo vrijeme imati pristojne prinose. Pa čemu onda ovoliko nervoze? Zar su na forumima isključivo špekulanti kratkog daha?

Ne stvara li se time kriva percepcija o tržištu? Ili su investitori izumrli a na burzama su isključivo špekulanti?

vistman:

… bolje rečeno ništa nije kao ina … ”

Ima i bolje od Ine. HEP. HEP nema nikakvu konkurenciju za razliku od Ine koja ju je imala i ima (kakvu takvu).

je ali još nije na odstrelu …
koliko sam ja načuo u hepu postoji odio koji funkcionira kao pružatelj telekom usluga samo što ih nema na tržištu … valjda testiraju opremu i skupljaju iskustvo … ako je istina nije zanemarivo …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


ententinis: ” Bacio sam pogled po raznim temama na forumu i količina ljudi koji još uvijek daju izjave tipa ” sutra polijećemo” je nevjerovatna. Ovo danas će izgledat kao piknik sutra. Biće suza ” BUUUU sutra ća biti kaj još nije bilo … Savarakatinis će možda dogurati do 31 dionice KOEI (jučer prodao 30)[smiley1][smiley1]

Aha, dakle tvojom linijom razmišljanja ako sam prodao 30 komada dionica to znači da je to sve
što sam imao.
[smiley8]
E currica, currica, vidim ja da tebe korekcija nije udarila samo po džepu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Tko misli da smo ulazili u korekciju, taj se pripremio, a tko misli da nije korekcija nema zbog čega brinuti.

A market correction is a drop of at least 10%, but not more than 20%. [smiley1]

Pročitajte članak Korekcija nerealnih očekivanja

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=993

Koliko vas ima izraz [smiley9] na licu? [smiley11]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


Sutra bi nas Ina mogla povući još niže. Iza nas su nažalost tek dva poštena odbijanca. Biti će toga još, no ja svejedno polako kupujem i ovim tempom ću moći dokupljivati još dva mjeseca. Jer nikad ne znaš što će biti sutra.
Danas sam zaradio svega 2.800 kuna. Jad i bijeda od tržišta.

vidim da te već svi ignoriraju ali moram odreagirati jer me ovakvi nastupi živciraju … daj kolega prestani nas zamarati sa svojom zaradom … jesi li primjetio da to itko ovdje radi osim tebe?
Dokazati ću ti vrlo jednostavo da nisi nikakav trader a ponajmanje day trader, jer kao što navodno tvrdiš pročitao si mnoge knjige . Ali očito ti je promaklo osnovno pravilo koje se spominje u mnogim traderskim knjigama – da je nepristojno pisati o iznosima koje zarađuješ, već da se uvijek barem koristi termin poen, a ne točni iznosi. U konačnici u svim zapadnim civilizacijama na koje se mi tako hoćemo ugledati (pa nadam se i ti kao obrazovani trader) kažu da se novci imaju, ali da se o njima ne priča. Pa daj se više upristoji i prestani nam dosađivati i radi što misliš da je najbolje za tebe …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Za razliku od bubamare iako sam 20% u kešu ovih dana ništa nisam kupio a kamo li prodao
Zaista čudna neka bubamara…….

Scio me nihil scire

New Report

Close