Konzum nudi ručak za 10 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzum nudi ručak za 10 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Što ima danas na jelovniku?

Danas je sladoled na jelovniku. (barem na burzi)

To u Mercatoru postoji vec 10 godina….

imaju iza sebe najveću mesnu industriju u Hrvatskoj pa su samim time u prednosti i mogu nudit ručak za takvu bagatelu

za 10 kuna možeš jesti ali se ne možeš najesti…


imaju iza sebe najveću mesnu industriju u Hrvatskoj pa su samim time u prednosti i mogu nudit ručak za takvu bagatelu

je,je, ima otpada u mesnoj industriji, a meni sastavljaju u Kulmerovom dvorcu i kažu da je bolji od Tahijevog

sa svim time, opet podijele samo 10ak obroka, pa se čude kasnije i vele da nema više #tog # obroka…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

interesantno jedni nas pripremaju za vegetirijansku kuhinju /valjda su skužili da korov raste sam i da ga ima svud oko nas i da ga još niko nije privatizirao pa zgodno ponuditi ako nije prilagođen za izhranu nije vazno prilagodit cemo se mi njemu vec jel tako/ a drugi kazu evo ima kod nas i mesa i posla
nije bitno koliko kosta i koliko placam ali tamo nema nista samo nedirajte privatizaciju monopol i normalno moje legalne i na zakonu stecene dvore valjda sam to zasluzio boreci se za vas i ovu nam jedinu a meni osobno najdazu RH
ako je i od todorica puno je saga ide dalje i opet ona bivseg predsjednika kojem se sudi "karavane prolaze"

I što je najgore- imaju prostore u zakupu , gdje bi zakupci trebali ponuditi i jelo i kavu- a sami im idu
u konkurenciju i praktički uništavaju…sad čekaj da postave aparate caffe to go…i evo ti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ima jedan problem. Koliko vrijedi ručak, ako kupci nemaju novca? Ništa. Znači da će maksimalan promet postići kada cijena bude nula. :-)), Zakoni tržišta na djelu. Sretno Todoriću.

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

New Report

Close