Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/hrvatska/evo-sto-strucnjaci-savjetuju-za-vrijeme-inflacije

Zanimljivi savjeti

Ne pošto poto nego sam te pitao gdje se to prodaje. A jeftino nebi dao. Dividenda puta deset. A tu je u igri i preuzimanje.

Baba lui.

Bojim se da se Horvat hoće riješiti dionica.

 

 

 

 

mršava izvješća na nekim perjanicama a do kraja godine bit će još i gore……u međuvremenu traje tješenje kako će već 2024 biti bolje…..how yes no…..kriza će tad tek uzeti pravi zamah a izvješća će bit bolja……aha…….hoće, hoće, ako printeri opet odu o debeli overdose al ovaj će put ipak malo više razmislit prije trošenja struje uzalud…..onda kreće novi krug zabave radnog naslova “kriza je prilika” a mi ćemo iz nje izaći jaći…..padat će se na guzicu opet kad se stolci krenu izmicat a kanditata bar ne fali……

Na ADPLu su “oklijevanja naroda” s rasprodajom. To su sve “ozbiljni dugoročni investitori” unutra jer su “perspektive tako dobre”, a dionica je bila “neopravdano zatučena na 10 eura”.

Možda je i bila neopravdano zatučena na toliko, ali ne vidim jednog razloga zašto bih davao 15 i više eura za nešto što ne proizvodi apsolutno nikakav novac, nego ga još i gubi.

A “prekinut je” trend smanjenja financijskih obveza.

Tko bi promatrao to trgovanje, zaključio bi da su ERNT i ADPL tu negdje po kvaliteti. Razbija se bid na ERNT s malim količinama, samo kako bi se splašilo plašljivce..a isti razbijatelj čeka niže na Bidu… Klasika.

ako netko zna gdje ima za kupit ovog što naš market puši u zadnje vrijeme nek mi javi jel ovaki nenapušen, u zadnje se vrijeme ne mogu nikako uklopit…..🤣😂

hugh, 26.04.2023. u 16:04

ako netko zna gdje ima za kupit ovog što naš market puši u zadnje vrijeme nek mi javi jel ovaki nenapušen, u zadnje se vrijeme ne mogu nikako uklopit…..🤣😂

Na nekim izdanjima(tko me prati, nije teško pogoditi na kojim), kad god pokušam kupiti po Bidu, automatski se stvara barem jedan “bolji ponuditelj” od mene. I tako može stajati mjesec dana, a ju neću dobiti jeftino. Čim ja dignem ruke i povučem svoj mizerni smrtnički nalog, e, onda kreće prosipanje po Bidu. Samo za birano društvo, čini mi se.

Kako stvari idu, ono što mi se jučer i danas činilo jeftino, možda mi do jeseni postane dosta skupo. Pa ću smatrati da ukoliko po tim cijenama prodajem, da dobro prolazim. No dobro.. ja ni nisam trejder, osim s manjim količinama do desetak tisuća eura kapitala pa nije ni od nekog značaja. Neka se buregdžije ne uvrijede na ovo zadnje što sam rekao.

jel su to i turisti prodali mačka u vreći na ovom rastu?…….

jel su i turisti prodali mačka u vreći u ovom rastu?…….oćekivanja su velika al prvo će trebat skoćit pa reć hop da nebi spama bilo i sapuna u oćima……neznam, pitam, nemam vremena gledat……

Jedina nedoumica danas što će pasti više: ATPL, JDPL ili VLEN.

S obzirom da posjedujem jednu od njih, tako mi nije baš ugodno ali tješim se da sam dugoročno tu 😀

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Možda onda i neće pasti kada očekujete  😉

Ujutro se strašljivaca budete riješili jedino🤣

ma kaki, nema pada, burza je jaka… meni ovo izgleda kao da se svaki i najmanji pad koristi za daljnju akumulaciju… pa uostalom ako vani propadne jedna velika banka a svijet ni ne trepne, zašto bi se mi sekirali..

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Djubre, 02.05.2023. u 07:48

Jedina nedoumica danas što će pasti više: ATPL, JDPL ili VLEN.

S obzirom da posjedujem jednu od njih, tako mi nije baš ugodno ali tješim se da sam dugoročno tu 😀

Sve imam, i naravno sve rastu!

 

Ukidanje prireza bi donekle makar malo smanjilo porez na trgovinu dionicama. Još da smanje sa 10% na 2,3 % poboljšala bi se likvidnost i ulaganje…

Ma nebi.

New Report

Close