Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Valjda ste čuli i da visoke kamate misle držati cijelu 2023 godinu. Zato pad.

Koliko je bio Crobi prije 2 godine?

Naša burza se za sada još drži, dok je vani vrag odnio šalu.

Crveni se sve od reda, od dionica do nafte, jer stiže recesija.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@BudFox3

Osjecam da si 100% u cashu.

Fjučrsi se crvene, a VIX se zeleni…

Ljudi moji,.

meni ovo danas na ZSE izgleda kao rasprodaja na velikom volumenu.

Za zadnje preostale optimiste …

https://www.vecernji.hr/vijesti/vijesti-nisu-dobre-njemacka-vuce-sve-u-recesiju-turbulencije-stizu-i-u-hrvatsku-ovo-su-predvidanja-1620402

Ignore: KressoM, delux

Kad i posljednji optimisti ušute, onda je vrijeme za kupovinu, a do tada…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Fondovi su na TPNG utržili oko 250 mil.kn…..sad treba dobro percipirati kud će to uložiti jer bi te dionice mogle rasti.

Marielena a što znači rasprodaja dionica na velikom volumenu

Veliki dnevni promet. Indexi u crvenom.

Što kažete na prosvjede koji su krenuli u Njemačkoj? Kako temperatura pada rasti će pritisak na otvaranje plinskog toka 2. Bi li to moglo ponukati politiku da ide ka prestanku rata koji odgovara smo Americi te da se ide u pregovore a da se tok 2 otvori da im se narod ne smrzne? Meni je to najizglednija opcija ove zime a i najbolja za sve. Zašto da narod gine bespotrebno kad će na kraju opet biti pregovori.

 

Što ga Slovenci rokaju. Slo 7 već 128 kn. A bio je preko 150 čini mi se. Zse zadnjih dana najbolja burza na svijetu.

Slovenci prije 2 dana pali za -3%, danas za -2%, a kod nas je -0,5% i prst u uho, te čekamo dobre vijesti kojih baš i nema. DAX u međuvremenu pada za -1,5%, te je u godinu dana u minusu već za preko -20%, kao i Nasdaq za -25%..

Da, znam što mislite, oni su rasli, a mi nismo, ali pogledajte kolika je cijena pojedinih dionica danas, a koliko je bila sredinom 2020. godine i sve će vam biti jasnije koliko još ima prostora za pad kod nas.

Da se razumijemo ne zazivam i ne veslim se padu, jer i sam imam nešto dionica, ali sve izgleda kao da će se značajniji pad kod nas tek desiti, jer smo dugo ignorirali što se događa vani, a sada to dolazi na naplatu.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

nova a stara fora da nam opet maznu lovu, vjerojatno obveznice?

jedino u što bih ja uložio je IPO 25% HEP. Upisao bih cjelu familiu jer jedino jaki IPO može pokrenuti TK u cro a time mi osvježiti i preostali portfelj koji mi je ostao na burzi.

Primorac: Razmišlja se o sudjelovanju građana u novim zaduženjima države

New Report

Close