Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro pitanje.

Nema veze kad vanka raste, a kad vanka pada ima veze.

 

diokidina, 09.02.2021. u 09:07

https://www.seebiz.eu/trzista/wall-street-dosegnuo-nove-rekordne-razine/251275

https://www.seebiz.eu/trzista/azijska-trzista-investitori-optimisticni-indeksi-rastu/251280

 

Kakve to veze ima s hrv tržištem?

novac treba ulagat a ne držati ga u bankama bez kamata tako da banke zarađuju

@hugh

Kako nema veze???

Ovisimo samo od “vanjskih utjecaja”.

Od nicega drugog ne ovisimo.

Došao britanski virus kod nas. Sad će burza dolje.😭

Zatvaranje zbog covid 19 mogu zagovarati samo poremeceni bolesnici koje bi zapravo trebalo pozatvarati na dozivotnu robiju bez mogucnosti povratka u drustvo normalnih ljudi.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Slažem se. Sad će tobogan. Dlkv na 6,Ingr na 8 kn.

Seeker, 05.02.2021. u 14:27

 





eto-mene, 02.02.2021. u 13:43



 

Nama je cijela ZSE postala “Gamestop” gdje mali siluju cijene i dižu ih van svake pameti.

 



 

Molim Vas da nas prosvjetlite.

Gdje to mali dižu cijene van svake pameti?

Nabrojite barem jednu dionicu na ZSE koja je napuhnuta van svake pameti…a da su je mali napuhali.

po

pa zar ti ne pratiš burzu ili ne vidiš kraj zdravih očiju??

pogledaj zadnjih par dana bolesno pumpanje cijena dionica INGR DLKV, OPTE pa ćeš valjda progledati??!

ono što je sigurno, uskoro će pumpanje stati jer je keš pri kraju, a onda slijedi eksplozija i jaki pad cijena, baš kao kod “Gamestopa”

Divljanje na stecajusama je obicno pred vecu korekciju. Da ne bi bilo da nitko nije govorio.

Vecina ljudi, nazalost, na takvim spekulacijama gubi svoj novac.

Eto, imali smo i mi svoju varijantu GameStopa.

bolesno divljanje i pumpanje na stečajušama!!?? istina, to je trebalo iskoristiti.

iz aviona je bilo vidljivo i burza je vrištala i zvala..

osobno nisam taj tip igrača, ali sada sam zavrtio igru! u desetak dana +31,34% sa nekoliko ulaza/izlaza na dlkv, opte i ingr na ulog od 50 keka. ostao za sada u ingr, ostalo cash. čekam sutra.

Preporučam ti da ujutro odmah riješiš Ingru. U startu se uvijek nađe neki optimist.

randopph, 11.02.2021. u 19:24

bolesno divljanje i pumpanje na stečajušama!!?? istina, to je trebalo iskoristiti.

iz aviona je bilo vidljivo i burza je vrištala i zvala..

osobno nisam taj tip igrača, ali sada sam zavrtio igru! u desetak dana +31,34% sa nekoliko ulaza/izlaza na dlkv, opte i ingr na ulog od 50 keka. ostao za sada u ingr, ostalo cash. čekam sutra.

Cestitke kolega…bravo za Vas

Rastimo zajedno...

Dax – 0,50. Izgleda da bi vani konačno mogla korekcija. Futuresi u Usa takođe crveni

Ingra papa

Novi vlakić tpng

lojtra, 12.02.2021. u 11:43

Ingra papa

Novi vlakić tpng

hm, moguće..drugo je sve već odradilo velike rastove, a TPNG su zatukli na 40 kn

New Report

Close