Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neojunior, 26.01.2021. u 19:46

Zna li tko da li u prijavu poreza treba isprintati sve transakcije ili samo finalnu stranicu obracuna?

Dosada nisam imao ovakav slucaj..uvijek je sve bilo do 20stranica…ali sad ih imam 98 pa mi to ispadne kao udzbenik.

ne trebaš davati transakcije…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nego kak će ovi na poreznoj znati otkuda ti cifra? Oni će onda tražiti tvog brokera?

Pbz se ograđuje od podataka a njihov program to izbaci. To mi je nejasno. Te njihove cifre mi je jako teško dobiti po svojem računu pa ču uzeti njihovo. Kao da proviziju računaju svu na neoporezivo dok su istom nalogu i stare i nove dionice.

lojtra, 27.01.2021. u 15:42

Nego kak će ovi na poreznoj znati otkuda ti cifra? Oni će onda tražiti tvog brokera?

ja predam popunjen porezni obrazac i završnu stranicu gdje je konačni iznos te uplatim porez po obračunu …uvijek dobijem potvrdu da je sve OK…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

nego, prati li tko ovaj današnji potop vani na burzama? ..to postaje sve češće zadnjih dana…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Imaš dobre brokere i poreznu.

@zoraguntan

Jesi ti pratio neprekidni rast vanka od pocetka 11mj. Normalno da je i korekcija.

U nas taj rast nije odradio ni 20%.

zorangutan, 27.01.2021. u 18:10

nego, prati li tko ovaj današnji potop vani na burzama? ..to postaje sve češće zadnjih dana…

To nije korekcija.

Korekcije bude, ali nitko ne zna kada.

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/zse-u-fokusu-ulagaca-ostar-pad-svjetskih-burzi-696406

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

futuresi ukazuju na nastavak pada burzi!

https://www.investing.com/indices/major-indices;

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Vanka zadnja 2 tjedna cijene dionica padaju na malom dnevnom prometu… W drop ?

Evo daxa na nuli već, hoćemo se i mi oporavit?

sve dok je kuna i hr gospodarstvo blokirano fixnim tečajem za eur kojega ždere inflacija uslijed izrazito expanzivne politike mjera ecb-a, kod nas se neće događati neke bitnije promjene u likvidnosti u smislu tržišta kapitala…kada bi se hnb ponašala kao ecb i upumpavala likvidnost u sustav ili bar nadaoknadila vrijednost kune na tečaj oko 5kn/1eur, onda bi možda i mi pratili zapadna tržišta…a možda i ne bi jer bi država kao največi kapitalist pobrala te pare i podjelila udaračima pečata, prevrijednim profesorima i stranačkim kooperantima i pajdama koji isisavaju kroz razne naštelane javne  nabave i bezpotrebne radove i razne druge troškove, poticaje za eko pašnjake i sl.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

EUR 5 kn? Sigurno nemaš ni jedan eur. Nemoj se zahebavati. Realno je 9 kn.

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/svjetska-trzista-azijske-burze-na-putu-velikih-tjednih-gubitaka-696635

New Report

Close