Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Azija na oko minus dva. Kaj nisu slušali naše analitičare?

salt, 05.09.2020. u 21:15

Nisam sve rasprodao kolega. Imam jos Viro. Kad odradi i to ide sell.

Ja nisam tip koji se veze za dionice. Moja logika je kupi i prodaj skuplje.Zato neki trpe gubitke a ja na cca +70% od pocetka godine na kompletni kapital.

Kad napraviš JOOPD obrazac 28.02.20121.pošalji nam ga ili kopiju uplatnice za porez i prirez.

 

 

Oprosti greška u pisanju godine 2021.

Navedenim ćeš potkrijepiti svoje tvrdnje.

Izgleda da dionice više ništa ne vrijede , koja prevara.

loti, 07.09.2020. u 14:32

 





salt, 05.09.2020. u 21:15



 

Nisam sve rasprodao kolega. Imam jos Viro. Kad odradi i to ide sell.

Ja nisam tip koji se veze za dionice. Moja logika je kupi i prodaj skuplje.Zato neki trpe gubitke a ja na cca +70% od pocetka godine na kompletni kapital.

 



 

Kad napraviš JOOPD obrazac 28.02.20121.pošalji nam ga ili kopiju uplatnice za porez i prirez.

 

 

Nikakav problem. Pa se lijepo cudite.

Nitko ne stavlja naloge ili investor ne radi?

Više se ne može onaj Forum ni čitati bez registracije…?

lojtra, 08.09.2020. u 09:24

Nitko ne stavlja naloge ili investor ne radi?

ne nego zse u svom sjaju trgovanja

Nekakva alergija u svijetu…. sve se crveni 🙂
A ne cveta cveće ni u naše preduzeće (ZSE)

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

Kažu u dnevniku, oporavak tek 2022 godine. I to ako. Znači nema šopinga još godinu dana. Katastrofa

 

A čega to?

Pa turizam sljedeće sezone ide normalno, a Bdp će okrenuti u plus već do kraja 4.kvartala ove godine.

Tu možda misle da će se tada nadoknaditi ovaj pad iz 1. i 2.kvartala ove godine.

Kako god se okrene, slijedi bolje razdoblje, najgore je prošlo.





lojtra, 08.09.2020. u 20:45



Kažu u dnevniku, oporavak tek 2022 godine. I to ako. Znači nema šopinga još godinu dana. Katastrofa

 



Oporavak na razinu 2019. Mali dodatak a cini znacajnu razliku.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kao i u prošloj krizi i u ovoj ćemo puno sporije hvatati oporavak nego zapadne zemlje.

Jednostavno smo gospodarstvo ovisno o uslužnim djelatnostima koje su zadnje u nizu oporavka.

Šteta što se kriza dogodila 2019 jer smo tek uhvatili zamah sa dobrim stopama rasta BDP-a te bi u narednim godimama lagano bili hvatali korak za EU prosjekom. Ovako nažalost, opet ispočetka..

Iako smo u puno boljoj situaciji nego 2008., ipak treba biti veliki oprez jer ako se sjećamo i 2008 se pričalo kako ćemo 2010 doživjeti oporavak..

 

Vani završio odbijanac. Očekivano. Idu na novo dno a tako ćemo sutra i mi. Dok si 17 g na burzi vidiš neke stvari s aviona.  Dobro kod nas su samo građevinari rasli pa će oni i padati

Sutra odbijanac prema dole, a iza 12 odbijanac prema gore jer ce se vani sve zeleni.

Hehehe

New Report

Close