Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sjećam se prije tamo 2006 pa čak i do 2012… svako malo firme bi objavljivale sklapanje nekog posla, dionice bi na to reagirale skokovima i do 25% Gdje su ta vremena čovječe, koja se lova tada mogla dizati. Hjoj.

e al nije bilo para ko sada 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj

Što ako prometi toliko padnu da sve dijonice odu u drugu kotaciju?

is123456

nažalost nije 🙁

my moon… onda burza ide u predstečajnu nagodbu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ma regija je lošija od nas, nema tu ništa od spajanja, ne bi se tu ništa dobilo posebno.

Impresivna 2019. za dionice: najava nastavka ili labuđi pjev?


Bit će zanimljivo vidjeti koliko je još daha u aktualnom pozitivnom trendu, te u kojoj se mjeri pozitivan momentum može protegnuti u budućnost. Naime, za razliku od brojnih drugih burzovnih indeksa (posebice onih razvijenih zemalja), CROBEX nije ni blizu all-time-high rezultata, ali se zato prvi značajniji (viši) vrhunac, onaj iz 2017. godine, sada doima gotovo nadohvat ruke. Vrlo blagi dvoznamenkasti rast vrijednosti indeksa bio bi dovoljan za njegovo osvajanje, čime se otvara zanimljiva perspektiva, jer indeks je posljednji puta vrijedio više od toga još davne 2011. godine. Tada, kao uostalom i sada, rast je bio potaknut strelovitim oporavkom svjetskih financijskih tržišta, koja su u međuvremenu mahom jako odmakla od ponora evidentiranog u jeku Velike recesije, dok je CROBEX ostao zarobljen u bespućima post-krizne agonije i hrvatske ekonomske politike.

regija je loša jer je svaka zemlja loša za sebe… međutim svaka od tih burzi ima barem dvadesetak dobrih, likvidnih firmi i ne sumnjam da bi itekako bilo mesa za trgovanje jer bi se radilo o preko 100 veoma likvidnih dionica a potakla bi se i trgovina onima koje su manje likvidne… spajanje bi pobudilo nešto.. ovako je svaka zemlja u svojoj depri i ograničena je u dotoku novog kapitala. Uspjeh leži u okrupnjivanju. Tko to ne kuži pjeglu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Veliki rast cijena dionica banaka. U tjedan dana cca i hpb i zaba i pbz skocili za oko 10 %.

Prema svim pokazateljima, totalno podcijenjene dionice su se probudile.


Veliki rast cijena dionica banaka. U tjedan dana cca i hpb i zaba i pbz skocili za oko 10 %.

Prema svim pokazateljima, totalno podcijenjene dionice su se probudile.

Tako je. S tim da HPB krece iz vrlo niske pozicije.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.



Veliki rast cijena dionica banaka. U tjedan dana cca i hpb i zaba i pbz skocili za oko 10 %.

Prema svim pokazateljima, totalno podcijenjene dionice su se probudile.


Tako je. S tim da HPB krece iz vrlo niske pozicije.
[/quote]
Ako je suditi po TA…Hpb je vec debelo pregrijan. K tome se stvaraju i negativne divergencije. Moj plan je prodati na 700kn tj. Fibo tocki 61.8%. Ipak je dobit vec solidna i ne treba biti pohlepan.
K tome i Crobex ima mjesecni RSI na 88 sto upucuje na poprilicnu pregrijanost. A otrjeznjenje moze biti pogubno.
Stoga iduci tjedan planiram kratiti pozicije jer iskustvo kaze slijedi korekcija.
Moj cilj je Saponia na 360, Hpb na 700, Ernt na 1480, Ht na 188kn. Imam jos nekih manjih pozicija, al one su u portfelju minimalne tj. do 5%.
Izvan ove 4 imam Solaris, Pbz, od jucer malo Vira, Dlkv i Ulpl.

Da možda PBZ nije isplatila dividendu? Sjeli mi neki movci na tekući, neznam što. 🙄

Jesi li imao HTCP, HBRL ili HZLA? Ako da, onda je od toga.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

nije PBZ. PBZ je bila prosle god u 4.mj.


Da možda PBZ nije isplatila dividendu? Sjeli mi neki movci na tekući, neznam što. 🙄

Pa uđi u pojedinosti transakcije da bi vidio tko je uplatio, valjda

Nemam još transakcije za siječanj… Vidim samo saldo iz bankomata a nikak otići u banku. Hvala

pa kaj ne vidite u mobilnom / internet bankarstvu…

New Report

Close