Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX me pere, hebiga

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

koliko je Crobex? [angry]

who dares, wins

crobex u 11:00:01 +9,04% ovo će se rijetko viđati [smiley] [smiley] [thumbsup]

ovo je danas stvarno lijepo!! Hvala Molu na ponudi….

2.065,19 +9,08%

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kod mene jutros bilo -10 celzijevaca još malo pa smo točno na obrnuto proporcionalnom. dobro sam računao.

who dares, wins


Kod mene jutros bilo -10 celzijevaca još malo pa smo točno na obrnuto proporcionalnom. dobro sam računao.

Čuo sam do je u Lici bilo -11 do -12 [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Od likvidnijih se nisu pokrenule samo ATGR, LKPC i INGR [yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Jedna je vec dosat rasla, druga je spekulativno rasla i dosta rasla, a jedna je bezveze

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Od likvidnijih se nisu pokrenule samo ATGR, LKPC i INGR [yawn]

U blokadama samo Magma i sTisak. valjda se očekuje oporvak maloprodaje od pretakanja iz Ine 🙂

Ne može se odmah očekivati Ina efekt na ostale dionice, ja kumulativan učinak oćekujem tek krajem tjedna

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Kod mene jutros bilo -10 celzijevaca još malo pa smo točno na obrnuto proporcionalnom. dobro sam računao.

Čuo sam do je u Lici bilo -11 do -12 [wink]
[/quote]

-22 Zalesina u Gorskom Kotaru.
Mislim da će danas Crobi zavržiti u +(zelenom) [lol]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close