Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to je tako već godinama.. ma nek rade što hoće i za koga već hoće… ova godina je ionako bila fantastična, čak bi mi u ovoj situaciji i pasala neka jača korekcija ili još bolje recesija (koju naravno ne želim) jer je to jedini način da se nakon jedne takve recesije ispušu dionice i ponovno krenu fine prilike za rast… jer ovo cmoljenje nikaom ne odgovara osim možda crknutim fond menadžerima.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

-1%
pa ti “pametnjakoviću” pjevaj borbene



Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

-1%
pa ti "pametnjakoviću" pjevaj borbene
[/quote]

Meni je recimo danas ZSE portfelj u plusu 0,5%.

uf što ne vole čuti ovdje da su ljudi u plusari kakava se ne pamti.. da li jer su jalni ili zbog vlastite nesposobnosti, evo krajem veljače 2020. koga zanima pošaljem na private koliki sam porez uplatio… tu ćete vidjeti o kojoj je dobiti riječ…

a ovako trenutno pametnjaković +114% a znam da ima i boljih na forumu.

Naravno većina je u minusu ili par posto plusa. To su ovi koji znaju stiskati palčeve dolje, tu su se dobro upraksirali heh.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Baš čudan dan i već evo drugi tjedan…
Crobex pada, a meni portfelj raste, kako to, kako to?

Možda je zbog Đure, koji se bori protiv trendova..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

@budfox
ehhh…znaš kako je kratak put od plusa do minusa 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

znam kolega @zorangutan i to jako dobro…
zato sam se sada opametio i prodajem dok sam još u plusu..
da sam vas bar slušao prije godinu i nešto na DDJH i DLKV imao
bih manje sijedih na glavi nego što ih sada imam, ali sam sada
bogatiji iskustvom nego prije, pa eto bar nešto :-))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

crobex nastavlja pad i sve se više udaljava od 2000 bodova
promjena na bolje nema na vidiku..neće to završiti dobro


crobex nastavlja pad i sve se više udaljava od 2000 bodova
promjena na bolje nema na vidiku..neće to završiti dobro

Ovo je bull trap, nakon kojega ide rast!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ako netko ovo nije očekivao, onda nemam pojma što je očekivao

Ostatak burze se lagano pomiče u pozitivan teritorij možda u iščekivanju da se dio novaca koji su potrošeni na Kraš prelije na neke druge uspavane dionice i konačno da Crobex napravi značajniji skok kao neke burze u okruženju, recimo primjerice Makedonska burza koja ima rast od 200 posto u zadnje 3 godine i nekoliko zanimljivih blue chip dionica sa stabilnom politikom dividende.

https://direktno.hr/kolumne/godisnja-konferencija-zagrebacke-burze-pocetak-dobre-dekade-172046/

Jednostavno je zastrašujuće koliko je ZSE u prosjeku opako najlošije tržište kapitala !!
https://www.teletrader.com/markets/europe

Dok vani praše po ATH vrijednostima,, naše gospodarstvo je u takvoj kaljuži koje se preslikava na ZSE da je to bolesno za gledati..

dow je na +95% od 2007.
S&P 500 na cca +100%
dax +64%
cac je tu oko nule…

Ovako nabrzaka crobex je na 37% od nekadašnje ATH ??? 5.300
iako je neusporedivo od tada zbog različitih sastavnica..
Pa kad vidimo da dosta kompanija nema jer su bankrotirale, tipa todex i dr… neke dokapitalizirane, ali zastrašujuće djeluje koliko je to palo i koliko su izgubili oni glavni dioničari u TOP 10-50-100… brutalno,

a naši političari i dalje melju o partizanima,ustašama, četnicima, jugi, titu ….. valjda samo da skrenu pitanja zbog čega su ubili gospodarstvo RH, i novinari su jednako krivi koji samo usmjeravaju pažnju građanima na totalne gluposti umjesto da svaki dan pitaju zašto smo toliko pali a gdje još zašto toliko kasnimo za ovima koji napreduju ?

par sastavnica, koje nisu bankrotirale
atln cca 87% od ath..
adpl, 68% od ATH..
koei 47% od ath..
HT, 42% od ATH..
ernt, cca 31% od ATH,
Viro, 5% od ATH,
ddjh, 2% od ATH,
thnk, 1,1%
atpl, na 11 % od ATH,
dlkv !! 0,28% od ATH .. možda najviše pao a da nije bankrotirao, neznam jel tko pao više od ATH?
ulpl, 0,6% od ATH
igh, 0,8%,
jdpl, 1,5%

Zato će nas sljedeća recesija koknuti.
Nesposobnost Vlade se na tržištu kapitala reflektira na najjače.

Mislim da je isplatno ovo dočekati.



crobex nastavlja pad i sve se više udaljava od 2000 bodova
promjena na bolje nema na vidiku..neće to završiti dobro

Ovo je bull trap, nakon kojega ide rast!!
[/quote]

Prvo se informiraj što znače pojmovi koje koristiš bez razumijevanja, bit će manje smiješno.

New Report

Close