Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je to to…. bull trap vrlo moguć
Činilo mi se da će crobex na 2100, al’ imamo divergenciju, a i odrađen je cup’ n handle.
Dalje neizvjesno, obzirom na divergenciju prije down nego up


Mislim da je to to…. bull trap vrlo moguć
Činilo mi se da će crobex na 2100, al' imamo divergenciju, a i odrađen je cup' n handle.
Dalje neizvjesno, obzirom na divergenciju prije down nego up

Ide to na 2200 do kraja godine ili početkom iduće…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

crobex se sve više crveni i sve je bliže 2000 bodova
padne li ispod toga,ode sve opet dođavola :-((


Vidim da ste se igrali astrologije.

Sva izvješća koja su dosad izašla, su u najboljem slučaju prosječna, nitko nije pozitivno iznenadio.

PODR 5% veca dobit..ERNT 30 %…Da bas nema pozitivnih iznenadjenja..ali nisu to dionice koje vise zanimaju forumase..Sad je vaznija dobit/gubitak OPT..VLEN..PTK..ULJ..to su perjanice koje vuku trziste kapitala 🙂

Pozdrav
[/quote]

a čuj to je ZSE, jad i bijeda, i super firme sa dobiti su pale hehehe,,
ali OK je to, treba iskoristiti ovo jesenje vrijeme i protresti šta se može da popada lišće, tj. da popadaju dionice iz ruku onih koji su ovdje slučajno se našli

Ljudi moji kakva rupa od Q3_2019 izvještaja….bome za sve moje dionice osim za AUHR do sada izašlo izvješće, i ovo što vidim nije nikako dobro….zastoj u rastu prihoda, low single digit na 80% ticketa….

Osobno moram sjesti i dobro promisliti što dalje, tj. koga odabraiti za slijedeću godinu…

Upravo sam primio mail – Agram brokeri poskupljuju usluge.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

kako se moze saznati tko se skriva iza kojeg skrbnickog racuna?
to mi nije u redu da pise skribnicki racun…


Upravo sam primio mail – Agram brokeri poskupljuju usluge.


Ja mislim da im je to jako loš potez. Da bi se isplatilo minimalni nalog mora iznositi 5000kn, po meni im je to prevelik iznos za nas malene.

Trgovati će se manje. Manja likvidnost.
Ja ću promijeniti brokera.
Kažu da Erste brokeri nemaju minimalne, treba ne biti lijen, nego ići vidjeti.
Sve je to švinjarija

Na cjeniku Erste brokera piše minimalna naknada 20 kn.


kako se moze saznati tko se skriva iza kojeg skrbnickog racuna?
to mi nije u redu da pise skribnicki racun…

Koliko sam ja skužio skrbnički računi se ukidaju od 01.01. 2020. tako se mora postupiti po direktivi Europske unije. Europskka unija je tražila da se skrbnički računi ukinu i da se zna tko je vlasnik udjela u poduzećima i da je to javni podatak.Naši skrbnici su isposlovali da u 2019. imaju pristup podacima poreznici, a od iduće godine će se svi skrbnički računi biti javni i znati će se tko stoji iza skrbničkih računa, iskreno ne vjerujem da će biti tako….


Upravo sam primio mail – Agram brokeri poskupljuju usluge.

Uvijek ima drugih….valjda ti drugi ne poskupljuju….koliko ste do sada plačali?



Vidim da ste se igrali astrologije.

Sva izvješća koja su dosad izašla, su u najboljem slučaju prosječna, nitko nije pozitivno iznenadio.

PODR 5% veca dobit..ERNT 30 %…Da bas nema pozitivnih iznenadjenja..ali nisu to dionice koje vise zanimaju forumase..Sad je vaznija dobit/gubitak OPT..VLEN..PTK..ULJ..to su perjanice koje vuku trziste kapitala 🙂

Pozdrav
[/quote]

a čuj to je ZSE, jad i bijeda, i super firme sa dobiti su pale hehehe,,
ali OK je to, treba iskoristiti ovo jesenje vrijeme i protresti šta se može da popada lišće, tj. da popadaju dionice iz ruku onih koji su ovdje slučajno se našli
[/quote]

Baš gledam na nekima koje pratim a imali su dobro ili više nego dobro izvješće…..bid toliko tanak da ni baba sa iznosom svoje penzije ne može prodati a da ne masakrira dionicu dok se istodobno po asku ne kupuje….jednostavno se čeka nesigurne da izađu uz neki određeni diskont pa da cijena može gore…..uglavnom jad i bijeda ali imali smp rast proteklih tjedana pa bi valjda sad svi trebali biti sretni zbog toga…..mada, tko zna što bi i od tog rasta bilo da Šaran nije lupio po bidu pa i na nekim drugim dionicama ljudima otvorio oći…….

Uz to, ponuda dionica je mala da glava boli….ili je mali free float, ili su pred propasti, ili je mala likvidnost, ili 100 drugih stvari…..na prstr dvije ruke možemo pobrojati dionice koje zadovoljavaju neke kriterije za ulaganje i trgovinu…..

Jel mi moze netko objasniti zasto uhljebine iz CERP-a kupuju dionice?
Sta ne bi drzava trebala kratiti svoj portfelj, a ne se igrati investicijskog fonda ili cega vec?

New Report

Close