Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolegice @amarananab

Za Dalekovod sam vas već jednom upozorio, pa ću vas još jednom.
Samo razmislite da li bi Erste Mirovinac rasprodavao to po daj što daš
da se nešto ne kuha? Sjetite se scenarija na Ledu prije dvije godine.
Erste je bio jedini mirovinac koji je uspio izaći na vrijeme, dok su svi ostali
bili nulirani na kraju. To je bilo to od mene, više vas neću braniti od sebe same :-))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Zadnja: 1.980,63
27.09.2019 11:52
1,07%

BudFox@
Erste mirovinac ne prodaje nego zaj.bava pošten svijet, “de facto” i “de jure”. Natjeruje ovim kolegama na 5-tici i to nije prvi puta da rade.

tko pamti kada je Crobi zadnji puta potegao 2% , danas mu je prilika


zadnjih dana bilo je primjetno rasprodavanje kraša na 1050 kn i onda upucavanje te love u ostale dionice
međutim kako prodaja dionica kraša od strane malih opada (jer nemaju više što prodati), počinje se osjećati nedostatak novog goriva za ulaganje u dionice pa mislim da je vrijeme za početak rezanja pozicija dionica koje su odradile po 20-30% i više rasta..ja sam počeo danas kratiti a vi kako hoćete

je,sada treba biti oprezan.jer mali su upucali sve što su imali u dionice i sad se već razmišlja o kapitalizaciji dobiti zbog jakog rasta

ja sam u kešu 40% a sad planiram kapitalizirati dobit u ovom rastu na 80% keša i onda spremno dočekati crobija na 1800 poini!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

pocinje kapitalizacija dobiti na puno dionica
sad kad krene letjeti perje na bidu!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Baš suprotno, ovo je tek početak velikog vala prema gore!
Zabava tek počinje kada probijemo 2000 bodova!
Promatrajmo i dalje!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

E sad. Ukoliko naši fondovi rade za dobrobit svojih klijenata oni bi ovaj momentum trebali podržati, na nekim blue chipovima zamjetna je nekakva podrška pa i kupovina… ne moraju oni ni kupovati ali nek budu potpora na bidu. Mjesec dana rasta privuklo bi nove ulagače, pročulo bi se da OMF-ovi dobro rade i da je rast stabilan, dolazile bi nove uplate… ako je to njima uopće bitno, ne znam. Odgovornosti oni nemaju, plaća ide, to je njima jedino bitno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


ja sam u kešu 40% a sad planiram kapitalizirati dobit u ovom rastu na 80% keša i onda spremno dočekati crobija na 1800 poini!

To majstore… 👍😂😁

Nakon nekoliko godina ljudi su po kavama počeli pričati o Krašu
i porastu cijene dionice za 150%, te o skupljanju kapitala za Greyp
bikes, tako da bih rekao da se budi svijest kod ljudi da postoji i Burza,
a kamate na tekućem računu su blizu nule, tj. 0,0001%, a na oročenju
malo više, tj. 0,1%

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


ja sam u kešu 40% a sad planiram kapitalizirati dobit u ovom rastu na 80% keša i onda spremno dočekati crobija na 1800 poini!

Da Vas malo kolegica poduči kolega. Burza će i dalje rasti a dok ste u kešu ne zarađuje se. Imate cijeli idući mjesec rasta a vrijeme iskipavanja sa burze Vam je krajem 10 mjeseca čim krenu prva izvješća treba sve rasprodati. Sva izvješća su probijena i prije nego izađu tako da se rast već odradi prije a kada izađu izvješća onda već zadnji bedaci prodaju, mudri su to već riješili. LP i uživajte u vašem kešu a mi će mo za sada još uvijek u papirićima.


Nakon nekoliko godina ljudi su po kavama počeli pričati o Krašu
i porastu cijene dionice za 150%,

točno,priča se,kao što se priča o ligi prvaka,globalnom zatopljenju i sličnome. nitko od njih nema namjeru doista uložiti novac na burzu jer je još svima u glavi agrokor i spaljene milijarde kuna

i bolje da ne ulažu,neka si ljudi sačuvaju novac nego da ga ovdje izgube jer ako sad krenu kupovati na vrhu opet će za 10 dana biti plača kako su ih na burzi opljačkali

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

opte i ddjh jedine dionice iz crobexa koje su u minusu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Nakon nekoliko godina ljudi su po kavama počeli pričati o Krašu
i porastu cijene dionice za 150%,

točno,priča se,kao što se priča o ligi prvaka,globalnom zatopljenju i sličnome. nitko od njih nema namjeru doista uložiti novac na burzu jer je još svima u glavi agrokor i spaljene milijarde kuna

i bolje da ne ulažu,neka si ljudi sačuvaju novac nego da ga ovdje izgube jer ako sad krenu kupovati na vrhu opet će za 10 dana biti plača kako su ih na burzi opljačkali
[/quote]
Aha… dobro je da ste mi skrenuli pažnju da smo na vrhu. Sad ću ja krenut u prodaju.. Ako ste me “prevarili”, mogu li od vas potraživati gubitak oportunitetnog dobitka?

New Report

Close