Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Kad cijeli svijet pada – mi padamo , kada cijeli svijet raste – mi opet padamo.
koja je ovo prćija od burze.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Kad cijeli svijet pada – mi padamo , kada cijeli svijet raste – mi opet padamo.
koja je ovo prćija od burze.

rast ćemo i mi…samo da odradimo još -30% i dvostruko dno [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

pa nemoze burza rasti po necijim zeljama……trnutacno stari mačori drze kapital vani i gledaju do koliko ga mozete spustiti……:Donda ide cca 3-4tjedna pacanja u blatu onda ide rast…..tako kaze moja TA…… [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Kad cijeli svijet pada – mi padamo , kada cijeli svijet raste – mi opet padamo.
koja je ovo prćija od burze.

rast ćemo i mi…samo da odradimo još -30% i dvostruko dno [thumbsup]
[/quote]

imam osjećaj da će ZSE doživjeti pravu eksploziju ako ovako nastavi,

predlažem da duž obale otvorimo kioske ZSE i nudimo strancima dionice,
djeci umjesto sladoleda i kuhanog kukuruza,
a za ozbiljne starije ulagače za uspomenu na ljetovanje u lijepoj ?ašoj
ako ih je ušlo 400 000, svaki po 10€, pa to je nama skoro cijeli tjedan prometa


pa nemoze burza rasti po necijim zeljama……trnutacno stari mačori drze kapital vani i gledaju do koliko ga mozete spustiti……:Donda ide cca 3-4tjedna pacanja u blatu onda ide rast…..tako kaze moja TA…… [lol]

ljudi su stvarno nezahvalni,
nije ima dosta što raste Azija, Europa i Amerika, i da uživaju
oni bi da rastemo i mi,
od čega? kiše



pa nemoze burza rasti po necijim zeljama……trnutacno stari mačori drze kapital vani i gledaju do koliko ga mozete spustiti……:Donda ide cca 3-4tjedna pacanja u blatu onda ide rast…..tako kaze moja TA…… [lol]

ljudi su stvarno nezahvalni,
nije ima dosta što raste Azija, Europa i Amerika, i da uživaju
oni bi da rastemo i mi,
od čega? kiše
[/quote]
Sjećam se kada je prošle godine odlazio dr.Ivo, pa je ZSE zbog političke nestabilnosti pala 5,6 %, a sada imamo stabilnu političku situaciju, premijerku i ministre koji znaju što rade i sigurno nas vode ka EU, porast zaposlenosti i bolju situaciju nego većina zemalja EU, zaista smo danas trebali rasti barem 5%
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




pa nemoze burza rasti po necijim zeljama……trnutacno stari mačori drze kapital vani i gledaju do koliko ga mozete spustiti……:Donda ide cca 3-4tjedna pacanja u blatu onda ide rast…..tako kaze moja TA…… [lol]

ljudi su stvarno nezahvalni,
nije ima dosta što raste Azija, Europa i Amerika, i da uživaju
oni bi da rastemo i mi,
od čega? kiše
[/quote]
Sjećam se kada je prošle godine odlazio dr.Ivo, pa je ZSE zbog političke nestabilnosti pala 5,6 %, a sada imamo stabilnu političku situaciju, premijerku i ministre koji znaju što rade i sigurno nas vode ka EU, porast zaposlenosti i bolju situaciju nego većina zemalja EU, zaista smo danas trebali rasti barem 5%
Vaš link
[/quote]

Stabilnu političku situaciju? 820.000 potpisa samo za početak? Ministre koji znaju što rade? Reforma koju je šuker napravio i dodatno zaduživanje tog nesposobnog računovođe, dodatno zapošljavanje u javnom sektoru i porast potrošnje za plaće sve u vrijeme kad se priča kako moramo rezati javnu upravu (riječ je o 9 mlrd. kn godišnje povećanja samo za plaće u javnoj upravi. Porast zaposlenosti – aj buš vidio kad ljeto prođe. Privatni sektor je ništa drugo nego na koljenima. Bolju situaciju nego većina u EU? – pad BDPa od 1,5%, dosegnut proračunski manjak u prvih 6 mj. je zbilja dobar pokazatelj. ni moj avatar nebi mogao takve gluposti izreći ni na najjačim supstancama.


…Reforma koju je šuker napravio i dodatno zaduživanje tog nesposobnog računovođe…

Sve možeš, samo mi debelog ne diraj!
[lol]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.





pa nemoze burza rasti po necijim zeljama……trnutacno stari mačori drze kapital vani i gledaju do koliko ga mozete spustiti……:Donda ide cca 3-4tjedna pacanja u blatu onda ide rast…..tako kaze moja TA…… [lol]

ljudi su stvarno nezahvalni,
nije ima dosta što raste Azija, Europa i Amerika, i da uživaju
oni bi da rastemo i mi,
od čega? kiše
[/quote]
Sjećam se kada je prošle godine odlazio dr.Ivo, pa je ZSE zbog političke nestabilnosti pala 5,6 %, a sada imamo stabilnu političku situaciju, premijerku i ministre koji znaju što rade i sigurno nas vode ka EU, porast zaposlenosti i bolju situaciju nego većina zemalja EU, zaista smo danas trebali rasti barem 5%
Vaš link
[/quote]

Stabilnu političku situaciju? 820.000 potpisa samo za početak? Ministre koji znaju što rade? Reforma koju je šuker napravio i dodatno zaduživanje tog nesposobnog računovođe, dodatno zapošljavanje u javnom sektoru i porast potrošnje za plaće sve u vrijeme kad se priča kako moramo rezati javnu upravu (riječ je o 9 mlrd. kn godišnje povećanja samo za plaće u javnoj upravi. Porast zaposlenosti – aj buš vidio kad ljeto prođe. Privatni sektor je ništa drugo nego na koljenima. Bolju situaciju nego većina u EU? – pad BDPa od 1,5%, dosegnut proračunski manjak u prvih 6 mj. je zbilja dobar pokazatelj. ni moj avatar nebi mogao takve gluposti izreći ni na najjačim supstancama.
[/quote]
Ne znam kako vi, ali ja smatram da su to riječi ozbiljnih ljudi i očekujem da će to sutra naši fond manageri nagraditi na burzi kako bi pokazali da je ovo iz teksta u jutarnjem istina

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Evo u sapunici na HRT1 žena plače jer je svu ušteđevinu uložila u dionice (citiram) koje nezaustavljivo padaju. [lol]


Evo u sapunici na HRT1 žena plače jer je svu ušteđevinu uložila u dionice (citiram) koje nezaustavljivo padaju. [lol]

Ivana7?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

ako se hoće stimulirat proizvodnja u ovoj državi, mora se kuna revidirati prema dolje, moraju porezi pasti i mora radna snaga postat konkurentnija, mora ju se motivirati za rad.

kod ovog padanja kune mislim da nije uopće presudan faktor kaj su krediti u eurima.. nego to što je uvozni lobi na vlasti. ako bas bi htjela vlada bi mogla taj tečajni udar subvencionirati građanima i ekonomiji smanjenjem poreza.

a opet, rashodovnu stranu proračuna smanjit to nitko nikad neće, pa stoga, laku noć hrvatska..

New Report

Close