Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

verdi@
slažem se,nije nas posebni režim spriječio da na himr “odpatke” pokupimo na <200
naveo si utemeljene negativne primjere.
slažem se da je stara platforma bila bolja.

Posejdon@
+ sloboda izbora + tržišno nadmetanje
za bolje neznam,nebi tražio,dao...

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


nije nas posebni režim spriječio da na himr "odpatke" pokupimo na <200

kao što redovno trgovanje nije spriječilo naivce da po tvojim preporukama o tsunamiju poslova u građevini kupuju THNK na 800 kn ili VDKT po 400 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



nije nas posebni režim spriječio da na himr "odpatke" pokupimo na <200

kao što redovno trgovanje nije spriječilo naivce da po tvojim preporukama o tsunamiju poslova u građevini kupuju THNK na 800 kn ili VDKT po 400 kn….
[/quote]

A hbga, mislim da nema toga tko se nije zahebao ponekad u procjeni,,,, ali bitno je samo da portfelj bude dobro diverzificiran (ovdje i vani naravno) i da ne igra veliku ulogu ako izgubiš neku poziciju,


mislim da će prije oni otjerati nas 3/4 nego mi njih, čak bi moglo biti da je to i krajnji cilj, zatim netko kupi kompletno tržište zajedno s burzom i krene se normalno trgovati, nije ovo za špekulante, jer svaka kumica na placu več zna ranije kakvo je stanje u nekoj tvrtki, nego mi dobijemo službene obavijesti na ZSE, o portalima da ne govorim, oni su čak i kreatori trgovanja pojedinim odabranicama, a najgore od svega što možete ulagati u nešto na osnovu izvješća, za koje nitko nije siguran, tko, kako i zašto ih je tako sastavio i da li uopće sadržavaju vjerodostojne podatke, nitko za ništa nije odgovoran, ako nešto ne valja, jednostavno odeš u London i praviš se Englez,
očito je da nam zato tvrtke na burzi padaju (nestaju) k'o glineni golubovi, ostaje samo neka tajanstvena prašina u zraku, iz koje samo oni koji su "pucali" mogu zaključiti što se dogodilo


Kako ste samo lijepo ovo rekli! Pogotovo ovaj dio o “glinenim golubovima”, najbolji način da se opiše stanje u kojem se nalazimo.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/milijarder-iz-zagorja-vratio-se-kuci-nakon-dvije-godine-zavrsena-potraga-za-gorupom-njegov-povratak-obradovao-je-obitelj-ali-i-brojne-vjerovnike/6754491/

To je očigledno to od trgovanja za ovu godinu.

mi smo ipak zemlja slučaj


To je očigledno to od trgovanja za ovu godinu.

A ne bi se složio.

Obično otiđem još na Dolac prije Božića.

Treba kupiti sve domaće od kumica za Božić i Novu godinu.

Bit ce sve ok, samo pozitivno….bull market ce trajat, do kada, nitko ne zna….al ono sto znamo je da prekida jako brzo i u jako kratkom vremenskom periodu, to je nekih cca tjedan-dva dana, i tada krece bjezanje

do takvog dogadaja ce trajati i trajati i trajati

Šta je ovo danas?
Prošlo je 10 sati, a niti jedne transakcije nema?!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nema transakcija danas!? Praznik je ili?

Počinje u 10.30

u 10.30

http://www.zse.hr/default.aspx?id=80651

http://www.zse.hr/default.aspx?id=80651

Ja vidim samo dvije kupnje i dvije prodaje na mojoj gledalici. Jel vi vidite sve naloge?

nije sve tako crno

New Report

Close