Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Podravka +7,25%……….. [cool]

su nasli onih pol miljarde?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Zagrebačka banka: 2,2 milijardi eura dionica pripada Srbiji!?

http://seebiz.eu/hr/banke/zagrebacka-banka-2%2c2-milijardi-eura-dionica-pripada-srbiji!%3f,65819.html

tu sada moze poceti josipovic i njegov ekspertni tim da rade i da njuskaju
samo se pitam gdje bi to sve odvelo, malo kome bi se svidio ishod
bilo bi ono bre tko nas zavadi
[/quote]
srbi kupuju i na burzi a obzirom da nismo vise braca mozemo reci, stranci se vratili na zse
nisu bas amerikanci a kaj se moze

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom




Zagrebačka banka: 2,2 milijardi eura dionica pripada Srbiji!?

http://seebiz.eu/hr/banke/zagrebacka-banka-2%2c2-milijardi-eura-dionica-pripada-srbiji!%3f,65819.html

tu sada moze poceti josipovic i njegov ekspertni tim da rade i da njuskaju
samo se pitam gdje bi to sve odvelo, malo kome bi se svidio ishod
bilo bi ono bre tko nas zavadi
[/quote]
A gdje su dionice zabe od nove bolnice u blatu…popapala maca?
[/quote]

i onda dolazimo do onoga jel prije bila kokoš ili jaje

Postanite Eu-robovi




Zagrebačka banka: 2,2 milijardi eura dionica pripada Srbiji!?

http://seebiz.eu/hr/banke/zagrebacka-banka-2%2c2-milijardi-eura-dionica-pripada-srbiji!%3f,65819.html

tu sada moze poceti josipovic i njegov ekspertni tim da rade i da njuskaju
samo se pitam gdje bi to sve odvelo, malo kome bi se svidio ishod
bilo bi ono bre tko nas zavadi
[/quote]
srbi kupuju i na burzi a obzirom da nismo vise braca mozemo reci, stranci se vratili na zse
nisu bas amerikanci a kaj se moze
[/quote]
A kad smo to bili braća?

[color=blue][/color]vizionar


Potaknut komentarima pojedinih forumaša na raznim temama, a u odnosu na svakodnevno tzv. "drukanje" i navlačenje u pojedine dionice, pa i koordinirano djelovanje pojedinih grupa forumaša s ciljem utjecaja na rast ili pad pojedinih vrijednosnica, mislim da je potrebno ovdje iz edukativnih razloga objaviti Zakon o kaznenim djelima protiv tržišta kapitala kako bi mnogi pojedinci mogli sami sebe prepoznati, ali i kako bi mnogi drugi mogli prepoznati te pojedince, pa i prijaviti počinjenje ovih kaznenih djela:

NN 152/08
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2008_12_152_4151.html

Vidim da su se manipulatori prepoznali (ili su ih drugi prepoznali kao manipulatore pa ih o tome obavijestili), tako da su umjetne kočnice na pojedinim dionicama nestale, a jednako tako se umanjio obim “argumentiranih” navlačenja po forumu.[wink]
Kakvih sve tu kreatura ima, to nije za vjerovati!
[lol]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Zna li netko koliko je bila cijena MAGME na IPO-u?


CEE index P/E 30
Crobex P/E 11

Jel mozes usporediti EV/EBITDA?
Thnx ako imas informaciju..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Zna li netko koliko je bila cijena MAGME na IPO-u?

238 kn



Zna li netko koliko je bila cijena MAGME na IPO-u?

238 kn
[/quote]
Magmu sam prodavao u dva navrata po 300 i 280 kn. Sad mi je opet poželjna tako da sam čvaknuo ovih dana u par navrata.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

hvala,maratonac..
vidim na monitoru stigli veliki nalozi na bid vjerojatno mirovinci kupuju i smanjuju si ulaz..
samo sumnjam da će još dugo cijena biti na samo 55 kuna..tj da će moći kupiti veću količinu na toj razini..


hvala,maratonac..
vidim na monitoru stigli veliki nalozi na bid vjerojatno mirovinci kupuju i smanjuju si ulaz..
samo sumnjam da će još dugo cijena biti na samo 55 kuna..tj da će moći kupiti veću količinu na toj razini..

I ja sam kupio 2 paketa tih dionica na IPO-u ( 2 x 43 komada ), ali sa, ih prodao 09.10.07. po 316 kn.

Ma to je privremeni zastoj, biće bolje jednog dana

New Report

Close