Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moraju i trejderi malo doći na svoje, ne mogu ni oni mjesec dana isti burek jesti, a najpozitivnije od svega, da se konačno ostvarilo proročanstvo kolege belupa, korekcija, ovo je burzica, gdje su svi uglavnom zadovoljni i svi sve znaju, najvažnije je da nitko ovdje ne gubi ništa, sami dobici, lp svim učesnicima

onaj tko god misli da ovo sa agrokorom nema ili neće imat utjecaja na sve dionice i cijelu burzu taj je u gadnoj zabludi..
Dok se ovo ne riješi zna se šta slijedi

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

mllr
Upis je totalni vrh! Svi pobjeđuju, prije ili kasnije. Netko s dobitkom, a netko s najavljenim gubitkom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Možda su banke zaključile da bi daljnji odljev štednje s računa građana ugrozio njihov core business pa preko fondova siju paniku na burzi. Naravno da im je Agrokor došao “ko as na desetku” jer se to zgodno zakamufliralo.

opet je crobex prešao -1%

Ignore: KressoM, delux

petak obično bude najgori.

who dares, wins

volumen nije velik iz čega izvlačim zaključak da nema previše prodavača,iako stampedo može izazvati još veći stampedo,nikad se nezna.
više mi je u glavi lakoća kojom smo išli prema gore je nije bilo prodavača pa mi to sugerira da će todex rješenjem nastati stampedo u suprotnom smjeru.
pretpostavka je da će osim novih u igru se htjeti vratiti i stari ukrcavanjem na vlak
a ako ne griješim tako velikog vlaka za sve nema?
ovo je sve samo ne dosadno jer nam proširuje znanja i iskustvo.
a toga nikad previše.rekli bi stari ljudi:
“pameti nikad dosta”

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ko bi nama udovoljio.. Kad raste onda bi htjeli još skupljat pa nam je krivo što raste.. Kad pada i imamo priliku skupljat jeftinije neke dionice onda nam opet ne valja .. Odredite sebi neke dionice za koje smatrate da su vrijedne kupovine, ušutite se i iskoristite priliku “jeftine” kupovine.. I onako neće bit kako mi želimo nego kako veći od nas dozvole i zažele.. Zato ne plačite puno

Sad kad odbije ugore brale…kao dobrim starim vremenima

No pain no Game

Za dobrobit nacije, gospodarstva, tržišta i svega ostaloga , Todu protjerati zauvijek iz svih sfera gospodarskog života , inače će se i ubuduće događati ovakvi scenariji.


volumen nije velik iz čega izvlačim zaključak da nema previše prodavača,iako stampedo može izazvati još veći stampedo,nikad se nezna.
više mi je u glavi lakoća kojom smo išli prema gore je nije bilo prodavača pa mi to sugerira da će todex rješenjem nastati stampedo u suprotnom smjeru.
pretpostavka je da će osim novih u igru se htjeti vratiti i stari ukrcavanjem na vlak
a ako ne griješim tako velikog vlaka za sve nema?
ovo je sve samo ne dosadno jer nam proširuje znanja i iskustvo.
a toga nikad previše.rekli bi stari ljudi:
"pameti nikad dosta"

migra…ja bih isto volio da sve raste…ali burza je psihologija…i gazda nas je zakucao taman kad smo krenuli gore…
Odabrao je baš pravi trenutak…za ne povjerovati…s druge strane ne mislim da će se išta značajno dešavati osim stagnacije ili pada…jer ovo utječe na cijelu burzu

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Podravka krenula u odbijanac, dno je dotaknuto


koji crni najportfelj? opet neki virtualni ulagači? čovječe ovdje se igra za pravu lovu i ti to uspoređuješ sa nekim klincima koji se tek uče osnovama ?! garantiram ti da sam u odnosu na 01.01.17. još uvijek u plusu. prošlu godinu valjda i ne trebam spominjati.

možda nisi znao, mnogo forumaša koji su ovdje ima i tamo virtualni portfelj, tako da nisam siguran koliko su to klinci koji tek uče osnove…

osim toga ne vidim problem jesi li u plusu ili ne niti sam te prozvao, one koje jesam prozvao sam danas stavio na ignore, forum je oma ljepši

slijedi nam precesija

Da smo isključili monitore ništa se od ovog desilo ne bi.
Ovo je kolektivna psihoza i pohlepa.
Hajdemo prodavati, jer će sutra biti jeftinije.
Znate li da je u povijesti poznato i da se trgovina obustavila, čini mi se čak i na mjesec dana.
Tijekom kojeg su se svi pribrali.



koji crni najportfelj? opet neki virtualni ulagači? čovječe ovdje se igra za pravu lovu i ti to uspoređuješ sa nekim klincima koji se tek uče osnovama ?! garantiram ti da sam u odnosu na 01.01.17. još uvijek u plusu. prošlu godinu valjda i ne trebam spominjati.

možda nisi znao, mnogo forumaša koji su ovdje ima i tamo virtualni portfelj, tako da nisam siguran koliko su to klinci koji tek uče osnove…

osim toga ne vidim problem jesi li u plusu ili ne niti sam te prozvao, one koje jesam prozvao sam danas stavio na ignore, forum je oma ljepši
[/quote]
kolega nemoj te se naći uvrijeđenim ali ja sam mislio da se to za prave pare igra. ipak je to drugačiji osjećaj i drugačije razmišljanje od virtuale. nije da i ja to nekad davno nisam probavao ali to nema veze jedno s drugim.

who dares, wins

New Report

Close