Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo nema ni u Londonu valamar po 19 kn,varteks po 19 kn
kaj da sada zemem rivp ili Varteks može mi neko pomoći donijeti odluku
kava u hotelu preko 20 kn

A odijelo 2000 kuna

13 sastavnica Crobexa u minusu, 7 u plusu.
Crobex u plusu.
Logično

……..rezanje ili rezuckanje svih pozicija …radi kupnje ADRISA ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gdje si bila do sad? odrađeno 35-40% rasta u nekoliko mjeseci. pa vidiš da ni samom adrisu koji ih otkupljuje ne vrijedi više!

SVEOBUHVATNA DOBIT I TECAJNE RAZLIKE I UTJECAJ NA CIJENU DIONICE Zasto su negativne tecajne razlike kod ADPL imale prilicno los utjecaj, a kod brodara nisu imale ni blizu pozitivan utjecaj na vrednovanje? Hocemo li konacne utjecaje tih stavki za proslu godinu vidjeti tek u revizorskom izvjescu? Kako promatrati stavku SVEOBUHVATA DOBIT u poslovanju kompaniji, mozda procijeniti duzinu trajanja stavka kao TECAJNA RAZLIKA pa to probati kvantificirati? Molio bih nekog da nam neko to malo pojasni.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska


SVEOBUHVATNA DOBIT I TECAJNE RAZLIKE I UTJECAJ NA CIJENU DIONICE Zasto su negativne tecajne razlike kod ADPL imale prilicno los utjecaj, a kod brodara nisu imale ni blizu pozitivan utjecaj na vrednovanje? Hocemo li konacne utjecaje tih stavki za proslu godinu vidjeti tek u revizorskom izvjescu? Kako promatrati stavku SVEOBUHVATA DOBIT u poslovanju kompaniji, mozda procijeniti duzinu trajanja stavka kao TECAJNA RAZLIKA pa to probati kvantificirati? Molio bih nekog da nam neko to malo pojasni.

ADPL i ATGR,kao i svi koji sa Rusima tikve sade puše,radi pada rublja.
Brodari imaju imovinu u dolarima.Dolar raste,tečajne ratlike idu u korist brodara
pa i uz ostvarene gubitke u tekućem poslovanju, s obzirom na pad cijena vozarina,
sveobuhvatna dobit raste.

Magla svugdje,magla oko nas….
Imamo dva nova mačka u vreći u redovnom trgovanju.Kupiti ili prodati.Treba pitati
vidovitog Milana.
Ipak možemo zakljućiti da SNHO nakon što su mu otkinuli 170 kn vrijednosti vrijedi više sada, nego nakon rastave.To je sinergijski učinak.
Dakle,ovdje matematika ne igra,jer ako nešto oduzimamo onda mi rezultat trebao biti manji.
Ali dividenda od 170 u LKLG i PCTS,koje postaju novi mački u vreći zajedo su vrijedile 59 kn ,koliko će danas vrijediti?Ostoja i Ksenija vam kroje cijenu.
A njima odgovara što niža,logično pa bi trebali rušiti ili barem glumiti nezainteresiranost.Ovdje treba biti na suprotnoj strani od slike na gledalici.Uvijek kontra,uvijek kontra.

A kada su se ujedinili RIVP,VLHO i KORF i tu smo imali sinergijski učinak ali
braka.Brak i rastava braka donose rast.Naravno,špekulanti na djelu i to ne mali
kokošari nego oni malo veći!!!!!
Moramo reći da je burza stvarno nepredvidljiva,u ovoj našoj baruštini.Ali iskusan ribolovac zna da se riba najbolje lovi u mutnome.!!!!!

Miramarska,Miramarska jesi zamumuljena i zakukuljena!!!!!!!

Uništili i ono malo optimizma što je postojalo[emo_mrgud]

Koja tragedija od TK!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Uništili i ono malo optimizma što je postojalo[emo_mrgud]

Koja tragedija od TK!

Zašto je tragedija?
Koji su to optimizam uništili i kada ste vi vidjeli optimizam?

A BALVANA!!! :) :) :)

Redovni promet dionica
3.241.764,93 kn
danas je u hr više prodano dječjih pelena, pseće hrane, konfeta i kondoma nego dionica. sve mi je jasno samo još nisam skužio od čega brokeri žive.

who dares, wins

@ verdi
a od blok transakcija..otca..ipoa..
I slicnih drkica..

A BALVANA!!! :) :) :)

jos cemo u plusu zavrsit….. sve vise sam uvjeren kako se index stela samo tak

pepe7


@ verdi
a od blok transakcija..otca..ipoa..
I slicnih drkica..

hm. ne rade to svi. intercapital radi više sam nego svi ostali zajedno.

who dares, wins


jos cemo u plusu zavrsit….. sve vise sam uvjeren kako se index stela samo tak

normalno. evo ti zadnje transakcije na dlkv. vrijedno je znati da je bar pod nečijom budnom paskom.
DLKV-R-A 15,10 10 151,00 3.3.2015. 16:25:07
komada 10 samo da se zazeleni malo jače. ne misliš valjda da se je netko raspištoljio i investirao cijelih 151 kn [emo_namigusa]

who dares, wins

New Report

Close