Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidjela sam nekoliko programa, radila na 3 do sada …ali, Program trgovanjA
PRVE GENERACIJE – ocijenjujem sa 5 + ! Ne zbog toga jer mi je Davor
poznanik i dobar prijatelj, nego zato jer je svojom koncepcijom točno
pogodio

Dzabe mu dobar program kad je ljudima popalio lovu.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Milanovic bi fiksirao tecja na 6.4kn najovija vijest.

Pa jesu li oni normalni, zbog kocakara koji su dizali kredite spremni su zrtvovati hr izvoznike. Kako ce nasi izvoznici podnjet ovakvo povecanje tecaja.

Ako franak ide na 6.4kn automatksi i eur/hrk pada na isti iznos

...


Ako si registriran na SKDD portalu onda ćeš tamo moći skinuti kad obrazac bude gotov te ga oni koji su registrirani ne primaju poštom nego tako printaju.

A kad ce biti gotov???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


A kad ce biti gotov???

Ne znam. Meni je zadnje dvije godine bude zadnjih dana siječnja (29.1.2014) ili prvih dana veljače (3.2.2013)…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



A kad ce biti gotov???

Ne znam. Meni je zadnje dvije godine bude zadnjih dana siječnja (29.1.2014) ili prvih dana veljače (3.2.2013)…
[/quote]

Zakonski bi trebalo biti do 31.01., tako da imaš još mjesec dana (do kraja veljače) za podnošenje porezne prijave…

udruga franak poziva na nemire zato što moraju vratit kredit i što će vratit više već su dobili para
atko će vratit dioničarima koji su pogubili pare na dionicama a isto su prevareni od strane banaka tj fondova

npr ja sam kupio dlkv po 1800 kn 1 dionicu i igh po 16320 kn 1 dionicu a koliko sad vrijedi a dao sam svoje pare za te firme
zar nisam prevaren i ja kao i još preko 300 tisuca malih dioničara



Ako si registriran na SKDD portalu onda ćeš tamo moći skinuti kad obrazac bude gotov te ga oni koji su registrirani ne primaju poštom nego tako printaju.

A kad ce biti gotov???
[/quote]
Meni je brzo bio gotov, isti dan.

konjica ?[emo_zloban]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

DAX polako smanjuje minus kako se bliži povijesna odluka ECB-a…
Očekujem da će i Crobex vrednovati tu odluku jednim lijepim vatrometom i prelaskom iz “-” u “+”.

zse je druga priča u odnos na eu i amere i cjeli svijet

kod nas će banke – fondovi za odmazdu i dalje samo žešće u pohod rušilački sa parama našim naših građana

otimačina i dalje će biti prisutna pogledajte samo naše analitičare svi kao jedan katastrofičari

a đepove širom razvrnuli

Očekivanja za hrvatsko gospodarstvo naglo pogoršana u siječnju

dali je potrebno išta komentirati

otimačina još nije gotova


DAX polako smanjuje minus kako se bliži povijesna odluka ECB-a…
Očekujem da će i Crobex vrednovati tu odluku jednim lijepim vatrometom i prelaskom iz "-" u "+".

hm, nisam baš siguran…burze su već porasle anticipirajući ovu odluku tako da je moguće da nedugo nakon objave sve krene u potpuno suprotnom smjeru

Ignore: KressoM, delux

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/od-1430-sati-uzivo-pratite-draghijevu-konferenciju-985580

Ignore: KressoM, delux

Kakve bi to trebalo imati posljedice na ZSE?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kakve bi to trebalo imati posljedice na ZSE?

u teoriji dobre, u praksi vjerojatno minimalne

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close