Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa upozorava sam na ovo zadnji put oko 20.01 2014 da je plafon i da je cash r a najbolja solucija, ili ako se netko maka zadnji čas ovo je tek početak , u narednim tjednima će se davati akcijske cijene na zse-u

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

Raspad burze,raspašoj.

Po meni jedino todex i to jmnc,ledo,zvzd..atgr….koji turist i to je to..
Ostalo ni štapom dirati..

A BALVANA!!! :) :) :)

da, slažem se, no od todexa se očekivalo više, posebno od leda, zvijezde i jamnice. izvješća su im dosta dobra, ali kao da im je to plafon. to sve je zrelo za prodaju.
ledo mora krenuti prema zapadnoj europi, zvijezda mora po ledovom receptu uzeti dijmant dokapom (srećom tu je i novi direktor), a jamnica mora početi ulaziti u kozmetičku industriju jer ovo nema smisla. da nije prodan juicy, izvješće bi bilo također osrednje. od prodaje same flaširane vode ne živi se dobro doživotno, naravno to se tiče samo regije. ako krenu van, a to je jako teško, onda možda bude mogućnosti rasta.
tisak se tu još nekako drži, ali i njemu je potreban iskorak prema internetu i to agresivnije, uz plakatiranje i reklamni sektor.
ATGR je na dobrom putu, ali dug je jako velik i tu isto treba biti oprezan zbog politike nagrađivanja managementa dionicama koje ovi prodaju na burzi.
jednog dana možda…
Turisti nemaju više puno prostora za rast ako se mene pita, bez novih objekata.
Kraš je ugodno iznenadio, no i tamo moraju zapuhati novi vjetrovi i ujedinjenje sa zvečevom i kanditom je neminovno ako ne žele biti preuzeti od nestlea ili krafta.

...povijest se ponavlja...

dali ja to vidim danas neku generalnu rasprodaju zse ?[emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bila je neka panika pred kraj. Prodao sam dosta danas. Cudan dan. Inace nisam takav, obicno kupujem

Kakva država takva burza….na njoj će ostat samo oni kod kojih Mirovinski Fondovi imaju novce…jer moraju…ostali magla…na ovoj našoj burzi i tako nitko ne prikuplja kapital…koliko je uopće firmi, a da nisu socijalističko naslijeđe provelo IPO na njoj…malo, jadno…..a za ostalo trgovanje kakvo je…. njuškalo ima sasvim dobru platformu!
Pogledajte malo dragi vlastodršci kako to rade drugi..pretvaraju pozajmice u kapital…pita Li.ić…a porez!!! Izdaju miljarde dionica po beznačajnoj cijeni, upisuju stalno novi kapital….kad nemaju likvidnosti za plaće, plaćaju radnike u dionicama(kod nas je neisplata plaće kazneno djelo-majko mila),kod nas zaposlenike ne možeš platiti u dionicama…pardon možeš uz 100% poreza! Kod nas ni Google ne bi uspio, Trgovački sudovi ne samo što su spori, već ništa ni ne razumiju, za njih je sve to neka prevara, Suci su djeca socijalizma, ne ljuljaj model, kad ništa ne odlučuješ ne griješiš, ne iniciraj promjene da se nekome ne zamjeriš…
Zakoni su g.upi..t.pi i neupotrebljivi….
“Ludost: raditi istu stvar iznova x puta i očekivati drukčije rezultate.”
Albert Einstein

Baš čudan, ja sam kupovao, ali ne dovoljno. Uvijek ima ponedeljak. Poz.

U divnoj tišini koja sliči priči što skviči... jer ugasilo se svjetlo na fići!

pratim nesto nase lucice I ne mogu se nacuditi kako se ponasaju.Lkri pala 20-30% uz ocekivanje gubitka kad ono skromna ali ipak dobit na drugu stranu lkpc u zadnjih par mjeseci porasla stotinjak kunica uz ocekivanu dobit kad ono gubitak konsekventni.Kako trziste reagira na objave takovih rezultata? Pa vrlo jednostavno po principu tko prikaze dobit bude za to penaliziran a za gubitak princip “kakve to ima veze?”[emo_zacudjen][emo_vrtimise]

mogla bi i u pon rasprodaja do daljnjeg


Bila je neka panika pred kraj. Prodao sam dosta danas. Cudan dan. Inace nisam takav, obicno kupujem
[/quot

nakon fantasticnih izvijesca svakako nas ocekuje zanimljiv tjedan

baš me zanima hoće li turisti KORF i ARNT nastaviti rasti. ja mislim da sad napokon slijedi korekcija

13 sastavnica Crobexa u minusu, i to minusima od 2 do 5% a 6 sastavnica u plusu, i to jadnom plusu od 0,5% , 1% i to najjadnije firme tipa Korf, Ledo, a Crobex u plusu?!?!

Još malo će ekipa složiti da sve sastavnice Crobexa budu u minusu a na televiziji jave da je Crobex završio još jedan dobar dan sa plusom

kakva strasna trgovina danas a vrhunac fi? sto tek mozemo ocekivati u vrijeme “normalnog” trgovanja?[emo_dolar]


13 sastavnica Crobexa u minusu, i to minusima od 2 do 5% a 6 sastavnica u plusu, i to jadnom plusu od 0,5% , 1% i to najjadnije firme tipa Korf, Ledo, a Crobex u plusu?!?!

Još malo će ekipa složiti da sve sastavnice Crobexa budu u minusu a na televiziji jave da je Crobex završio još jedan dobar dan sa plusom

crobi je oličenje našeg gospodarstva, ali samo malo izmanipuliran danas s atgr,ledom,ernet i korfom a ht pokušava a ostatak gore nego 2009

pepe7

New Report

Close