Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tigrus je kupio HT po 232 kn i 16.09. prodao po258 kad je INA bila 1650 kn . Kupio je INU po 1650 i prodao je po 1780.Bravo tigruse a svi koji ste mu se smijali ste neznalice…

go AVS

Ma tigrus je dobro mislio i već je podvukao crtu za djeljenje samo je zaboravil ispod crte napisat broj 2 pa bi dobio 9,5% i to je to.

Tko umre u jesen za njega nema zime


Tigrus je kupio HT po 232 kn i 16.09. prodao po258 kad je INA bila 1650 kn . Kupio je INU po 1650 i prodao je po 1780.Bravo tigruse a svi koji ste mu se smijali ste neznalice…

ovo je ispravno.

da mi je sada vidjeti te kisele osmjehe…
[rolleyes] [smiley]

stvarno nista neznate,…
sta Vi uopce radite na burzi?
jeste li Vi takozvani "dump money"?

odnijeti cete gace na stapu odavde…
[undecid]


Tigrus je kupio HT po 232 kn i 16.09. prodao po258 kad je INA bila 1650 kn . Kupio je INU po 1650 i prodao je po 1780.Bravo tigruse a svi koji ste mu se smijali ste neznalice…

Klon alert

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Tigrus je kupio HT po 232 kn i 16.09. prodao po258 kad je INA bila 1650 kn . Kupio je INU po 1650 i prodao je po 1780.Bravo tigruse a svi koji ste mu se smijali ste neznalice…

Klon alert
[/quote]

mislis da je joesakic moj dupli nick?

nije.

ajd ti konane malo pogledaj grafove, pa onda reci treba li meni "pomagati" dupli nick.

ima li ovdje itko tko moze shvatiti zasto sam napravio to sto sam napravio?

258-232= 26kn
26kn/232kn= +11,2%

1780-1650=130kn
130kn/1650kn= +7,8%

11,2%+7,8%= +19% u 6-7 dana.

rizik nikakav , tako da se moglo uci sa visokim postotkom portfelja.

kolega tigrus ako gore zbrojeni postotak pomnožite sa 2 imat će te prinos i 38% [lol]
[/quote]

A nemojte ga tako zekati… :-)))
Tigrus.. niš se ti ne brini… Budeš naučio… Jednog dana … he-he.

Ja sam bila npr. gori luzer od tebe.
Pazi sada ovo: prvih šest mjeseci moga ulaganja, mislila sam da je radno vrijeme burze od 10:00 do 14:00.
I nije mi bilo jasno šest f…..g mjeseci što se događa oko mene. :-))))
Ma Forest Gump, stari moj. [thumbsup]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?




Tigrus je kupio HT po 232 kn i 16.09. prodao po258 kad je INA bila 1650 kn . Kupio je INU po 1650 i prodao je po 1780.Bravo tigruse a svi koji ste mu se smijali ste neznalice…

Klon alert
[/quote]

mislis da je joesakic moj dupli nick?

nije.

ajd ti konane malo pogledaj grafove, pa onda reci treba li meni "pomagati" dupli nick.

ima li ovdje itko tko moze shvatiti zasto sam napravio to sto sam napravio?
[/quote]

Dajte kolega malo prokomentirajte i vaše trgovanje s LKPC: kupili ste je u utorak po 1460 kn, prodali isti dan po 1499 kn, a već jučer iza 10 sati bila je po 1600 kn. Na vaših 9 komada zaradili ste 360 kn (minus provizija 2x brokerima), a da ste ju ostavili par radnih sati duže u portfelju zarada bi vam bila 3x (300%) veća. Kako se to može dogoditi jednom takvom TA stručnjaku? [shocked]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

vezano za raspravu molio bi da se javi ulagač koji nikada nije pogriješio, koji nikada nije napravio ishitren potez i koji je uvijek u plusu. Pustite tigra na miru. Da sam vidovit bio bi bogat, ovako..

strpljen..spašen Time is on my side

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/zdeslav-santic-krizni-porez-smanjit-ce-potrosnju-i-usporiti-oporavak,56859.html

jesmo kaj smo trzili danas?
mislim oni sta su se tovarili za vlak preko 3k
sve ji to ok, treba vjerovati nadati se pa nasa jaca nam tome uci
ali samozadovoljno tvrditi da je to gotova stvar me bas smeta ali opet imamo uciteljicu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

biti će danas lagani potop kako se čini.

strpljen..spašen Time is on my side

Kako samo pokušavaju posijati paniku
cjela regija raste naša burza jučer ništa nije rasla a dans bi da nas sruše do podruma pa
da jeftino mogu ući navali narode prodaj nahrani gladne velike investitore.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close