Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a tisak? di je stalo? ajmo ajmo… tresi Jozo, a kaj ak sutra opet budu crveni fjučersi i ne bude tolko kupnje na tisku? onda bu vam i po 260 bilo dobro jel? hehe, i današnji korov sutrašnje je cvijeće…

Hm.pa odkud onda toliki nalozi na kupnji 270-280? 🙂
[/quote]

Zato jer ovo fondovi prodaju svojim rođacima da okrenu koju kintu!
Pa sve je namješteno, ako želite kupiti samo se liparite sa velikim nalozima!


Evo u dnevniku na prvom drukali za rast burze. Da se sve zeleni, da je kriza prošla da sad slijedi rast i samo rast i u tom smislu da ne nabrajam . E to te ja pitam, to sam čekao. Nije važno što mja mislim, nije važno u kakvom je stanju gospodarstvu, jedino je glavno da mediji počnu pumpati i to je to. Zato sam se prošli tjedan nakrcao. Izlazim na 3500 bodova iako smatram da će ići i više ali za svaki slučaj. Svakako, sada je prilika kakve više u mojem životu na burzi neće biti. Imam 45 godina. [kiss]

Čak se i Lcds hvali a to mi je posljednja pozicija u minusu.
Mogu ti reći da si me iznenadio ovo sa godinama.
Prilika je svaki dan kad se probudiš samo ju po nekad čovjek na uoči na vrijeme.

who dares, wins


Brankica kaže da TISAK ide na 220.

Ma stvarno? Hoćeš se kladiti po recimo 50kom TISK-a????

Ono što posebno veseli, da vijesti negativne više ne utječu na kretanje burze, a svaka pozitivna vijest nakon nekog vremena (zadrška 2-3 dana dok se rođaci ne nakupuju) utječe na rast snažno!
TREND je rastući i dalje i neće se tek tako to promijeniti, rekao bi to je nešto što (kad se poslože Moving averagesi kako su sad posloženi, a bome jesu jako fino) potraje godinama….
I dalje su prosjeci na svim dionicama daleko od nas, treba još jedno 40-210% rasta po pojedinim dionicama da dođemo na medijan!

Da, Brankica je rekla da TISK može do 220kn, al je zaboravila dodati da neće!!!!
Evo graf pa vi promislite gdje će TISAK i isplati li se čekati za kupovinu!
Ovaj trenutak na grafu je trenutak kad kreće novi BULL! Nismo mi Ameri i uskoro ih nećemo ni pratiti, u stvari odavno to i ne radimo! Jer da radimo onda bi TISK sad bio na 800kn.

Posebno me raduje ogroman GAP koji postoji na ASK-u, cijena 350, 355,… i tako do 400kn a onda 1200kn, meni to miriše na BULL a ne na nastavak BEAR marketa, a razlog je jednostavan, jer burza ima zakone i to dolje ne ide više!


Posebno me raduje ogroman GAP koji postoji na ASK-u, cijena 350, 355,… i tako do 400kn a onda 1200kn, meni to miriše na BULL a ne na nastavak BEAR marketa, a razlog je jednostavan, jer burza ima zakone i to dolje ne ide više!

Aha, nije više "poljana". Sad je "GAP".

Znači do 400 i onda ko se nije ukrcao po 1200 mora kupovati?

(Zašto se ovo ne moderira?)


Ono što posebno veseli, da vijesti negativne više ne utječu na kretanje burze, a svaka pozitivna vijest nakon nekog vremena (zadrška 2-3 dana dok se rođaci ne nakupuju) utječe na rast snažno!
TREND je rastući i dalje i neće se tek tako to promijeniti, rekao bi to je nešto što (kad se poslože Moving averagesi kako su sad posloženi, a bome jesu jako fino) potraje godinama….
I dalje su prosjeci na svim dionicama daleko od nas, treba još jedno 40-210% rasta po pojedinim dionicama da dođemo na medijan!

Tko nam je kriv što nemamo rođaka jel? Pa pušimo na burzi…

E da mi je rođo… samo jedan.
[cool]


Posebno me raduje ogroman GAP koji postoji na ASK-u, cijena 350, 355,… i tako do 400kn a onda 1200kn, meni to miriše na BULL a ne na nastavak BEAR marketa, a razlog je jednostavan, jer burza ima zakone i to dolje ne ide više!

…korekcija mora biti, ali da je uzlazno uzlazno jee…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Da, Brankica je rekla da TISK može do 220kn, al je zaboravila dodati da neće!!!!
Evo graf pa vi promislite gdje će TISAK i isplati li se čekati za kupovinu!
Ovaj trenutak na grafu je trenutak kad kreće novi BULL! Nismo mi Ameri i uskoro ih nećemo ni pratiti, u stvari odavno to i ne radimo! Jer da radimo onda bi TISK sad bio na 800kn.

http://www.seebiz.eu/UserFiles/08/Image/charting/07_08_CROBEX_vs_S&P500_vs_FTSEurofirst300.JPG

Da, uopće ih ne pratimo. Nimalo.

Zadnji pokušaj "odljepljivanja" je super završio. Vidi sliku!

Cim "veliki" pocnu drukati to vam je znak za prodaju a ne kupnju…

you think your special you do, i can see it in your eyes

u ovoj sapunici sa žlicom vegete više ne zanš ko koga

http://seebiz.eu/hr/fondovi/policija-upala-u-fimu-i-trazi-podravkine-milijune,56657.html
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/damir-polancec-i-fima-sprjecavali-preuzimanje-podravke-od-miskovica-i-todorica!%3f,56658.html

New Report

Close