Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Redovni promet:
31.442,40 kn

jel ovo rekord otvaranja?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

OPTE 10,00 kn još jedna od [emo_smijeh]perjanica ulaganja mirovinskih fondova. hahahahahaha

Izgleda da neki fond ulazi[emo_smijeh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

koma, Standard&Poor’s nes bacili u smeće…čestitke kokošarskoj vladi a posebno premijeru i ministru financija koji su nas svojom vizijom, pod prijetnjom ovrhe, doveli na največe dno novije hrvatske povijesti[emo_palacd]

Kreditni rejting Hrvatske završio – u ‘smeću’
S&P srezao je Hrvatskoj kreditni rejting na ‘smeće’!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

A čemu čuđenje.
Kad im stručnjaci kažu da moraju otpustit 30 tisuća ljudi i smanjit plaće oni se tome ismijavaju.

Počinje raspad sistema[emo_naivan]

Keš ,keš ,keš to je jedina opcija .[emo_smijeh]

“lijepi” odaziv na ocjene S&P-a …vraćamo se,na žalost , u 2008…katastrofa[emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

tako to biva kad se previse sniva i nekompetentni vode ekonomiju, bit ce interesantno vidjeti kako ce se ovaj trgovinski dan zavrsiti a cega se najvise pobojavam jeste da ovo nece biti samo los dan nego pocetak trenda, uzas[emo_beztona]

Kakva 2008.
2008. su sve firme poslovale s najvećim dobitkom.
a sad ih možeš izbrojati na prste jedne ruke .
Bojim se da je realnost što se tiče CROBEXA mnogo strašnija.
Vidimo se na 1100 bodova.

ovo je tek početak bijega ,tek kad nestane ponude i prodaje možemo očekivati da je nastala konsolidacija , po meni tek iza tri kralja ćemo viditi stanje crobexa a i dionica

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

woo-hoo 5 milijuna prometa u prvom satu pa nama bi trebali skidati rejting svaki dan [emo_palacg]

Evo i KO certifikata sto je izdala RB za Crobex prije tjedan dva.
Ocito su bili spremni.
lp
m

ovo pada zbog rejtinga ili smaka svijeta?

Hvala prodavačima, danas sam se nakupovao, vidimo se sutra.

New Report

Close