Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo;

nema veze sa temom, pa neka moderator premjesti…(ako baš mora)

ministrica…..

http://www.hrt.hr/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2FHoly_mail.jpg&width=500m&height=500&bodyTag=%3Cbody%20bgColor%3D%22%23ffffff%22%3E&wrap=%3Ca%20href%3D%22javascript%3Aclose%28%29%3B%22%3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=e086b452dd1b6c620395cfd907111797

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=168524&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=6bb4673689

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Što je tu čudno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dosta je mučenja na burzi…..ajmo, dižite cijene, kupujte………umorni smo od čekanja , treba nam nova energija ……… ne trebaju Vam reklame za kupnju udjela, rast cijena dionica je najbolja reklama….idemo na nove , više razine….ako mogu drugi , možemo i mi ..!!!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami za koga reklame? Pa vlast planira otpustiti 15 000 ljudi.

Mislila sam, to kaj troše novce za reklamiranje kupnje dionice, bolje da za te novce kupe dionice
i malo podignu cijene.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sve bi to bilo kratkog daha. Trenutno su in pekare i otkup zlata. Kada nezaposlenost padne na 13-14%, tada možeš očekivati skok cijena dionica. Do tada vlada šišanje i pretakanje iz šupljeg u prazno


Sve bi to bilo kratkog daha. Trenutno su in pekare i otkup zlata. Kada nezaposlenost padne na 13-14%, tada možeš očekivati skok cijena dionica. Do tada vlada šišanje i pretakanje iz šupljeg u prazno

Upravo tako u ovim vremenima "kada sve propada", pametni kupuju, a prodavati će uskoro "kada bude sve dobro".
P.S.
Samo treba imati hrabrosti i strpnjenja sada kupovati. [thumbsup]

Svakako. Ovo su vremena za one koji imaju love. Samo ni njima neće procvjetati ruže, dok srednji sloj hoda pognute glave. Lovaroši sada trebaju kupovati dionice, srebro i nekretnine.


Svakako. Ovo su vremena za one koji imaju love. Samo ni njima neće procvjetati ruže, dok srednji sloj hoda pognute glave. Lovaroši sada trebaju kupovati dionice, srebro i nekretnine.

jos ne nekretnine…ima vremena…sam si rekao da sljedi 15 000 otkaza….

EU indexi u 2 dana odradili rast svi preko 4% RASTA

Crobex u ta 2 dana 0,56% RASTA

Al zato u PADU smo index sa naj većim padom u 5 mj od svih indexa EU i SVIJETA

Samo radi usporedbe i očiglednog pljačkaškog pohoda OMF pod zaštitom HANFE

Da, baš tužno…
Šteta što su oni market makeri već 4. sezonu na skijanju, bit će da su opako zaglavili, a možda ih je i lavina poklopila još prve sezone [lol]

OMF fondovi i njihovi bogom dani menađeri to su likovi frustrirani bez mozga koji naše novce doslovce svaki mj upropaštavaju da nema obveznica nebi imali niti kune ovako kupe obveznice i prihod siguran računaju a kad podjele nagrade za pamet između sebe svake god minus i tako se lagano topi a na zse sve diskaju u bagatelu opet sa našim parama

al ostaće bez ičga što je žalosno snjima i mi svi skupa jer tako su priredili teren odnosno zse kad se uvali par velikih igrača iz vana koji su pred vratima ovim našim jadovanima neće ni gaće ostati na njma

strašno al istinito

usporedite tk i promet 2007 do danas pa će biti jasno

šako menađerčića podobnih se zaigrala i odvela u propast sve

Da sam malo trgovala ove godine , pokazuje podatak – kako sam ZABORAVILA PIN za k/p…..
kraj mene, brokeri bi komotno bankrotirali.
Morala sam ići tražiti gdje je zapisan…..kaj to nije tragično …………? Od mene, koristi nikakve .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


OMF fondovi i njihovi bogom dani menađeri to su likovi frustrirani bez mozga koji naše novce doslovce svaki mj upropaštavaju da nema obveznica nebi imali niti kune ovako kupe obveznice i prihod siguran računaju a kad podjele nagrade za pamet između sebe svake god minus i tako se lagano topi a na zse sve diskaju u bagatelu opet sa našim parama

al ostaće bez ičga što je žalosno snjima i mi svi skupa jer tako su priredili teren odnosno zse kad se uvali par velikih igrača iz vana koji su pred vratima ovim našim jadovanima neće ni gaće ostati na njma

strašno al istinito

usporedite tk i promet 2007 do danas pa će biti jasno

šako menađerčića podobnih se zaigrala i odvela u propast sve

kolega evo citat iz 80’ih
Gordon Gekko: Ever wonder why fund managers can’t beat the S&P 500? ‘Cause they’re sheep, and sheep get slaughtered.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Evropa se opasno zeleni….brokeri jeste dobili jutros nalog koliko smijete dignuti Grobex????????

New Report

Close