Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo radi usporedbe indexa uzeo sam ITALIJU GRČKU ŠPANJOLSKU

I gle čuda u ovom padu CROBEX naj više pao

A od POČETKA GOD CROBEX JE DUPLO VIŠE U MINUSU OD NAVEDENIH ZEMALJA

LJudi moji šta nam financiska industrija radi koji pljačkaški pohod pod zaštitom HANFE dali ima ikog pametnog da to više spriječi ovaj lopovluk



Kakav masakr na ZSE u 17 trgovinskih dana Crobex srušen stravičnih 10%

pa to nije ni 1% dnevno u prosjeku [yawn]
[/quote]

Poboljšat će se prosjek danas…Azijati u minusu oko 2%, a Europa već preko -1%.
Bit će veselo danas [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

vatreni

Što nenapisa da su ŠPANJOLCI U ZELENOM

CROBEX će ronit radi njh


Samo radi usporedbe indexa uzeo sam ITALIJU GRČKU ŠPANJOLSKU

I gle čuda u ovom padu CROBEX naj više pao

A od POČETKA GOD CROBEX JE DUPLO VIŠE U MINUSU OD NAVEDENIH ZEMALJA

LJudi moji šta nam financiska industrija radi koji pljačkaški pohod pod zaštitom HANFE dali ima ikog pametnog da to više spriječi ovaj lopovluk


Pišite birtiću [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

haha crobex u zelenom

sve dionice u crvenom od 3-5%


vatreni

Što nenapisa da su ŠPANJOLCI U ZELENOM

CROBEX će ronit radi njh


Oprostite Španjolce nisam gledao…nekak mi se čini da su DAX i FTSE bitniji….barem meni [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

vatreni

JA nigdje nisam pročitao da ronimo zbog DAX-a i FTSE-a nego zbog ITALIJE ŠPANJOLACA I GRKA


vatreni
JA nigdje nisam pročitao da ronimo zbog DAX-a i FTSE-a nego zbog ITALIJE ŠPANJOLACA I GRKA

Ma ronimo mi jer je počela sezona mora i sunca….Hrvacka…mala zemlja za veliki zaron [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Primjetno je nesto izrazenije trgovanje jutros od strane fondova…zavrsena akcija "sell in may and go away " ili polako krenuli promjenit trend stednje stanovnistva..will see.

"I dok su oročeni depoziti stanovništva u prva četiri ovogodišnja mjeseca za sedam posto premašili lanjski rezultat, zaduživanje središnje države u bankama u istom se razdoblju smanjilo pet posto

Oročeni depoziti stanovništva u hrvatskim bankama dosegnuli su 128,8 milijardi kuna, pokazuju najnoviji podaci za travanj Hrvatske narodne banke (HNB) objavljeni u petak. To je za sedam posto više nego u istom razdoblju lani.
http://www.business.hr/broj-1155/oroceni-depoziti-gradjana-nadomak-129-mlrd-kuna

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

A kakve veze imaju brokerske kuce? Sto bi trebale napraviti?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?

Neće živjeti….krepat će. Ulaskom u EU preživljavaju Interkapital + Hita + eventualno FIMA…..da..da FIMA…ostalo sve gecrkt [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?


Milanović, Čačić, Linić i ostala ekipa nisu još nijednom rječju spomenuli tržište kapitala, u tome je problem. No, nadam se da "njihova pozadina" u tišini skuplja a nakon toga da će svim silama podizati TK.

malko je stalo iskrcavanje….. [sealed]



Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?

Neće živjeti….krepat će. Ulaskom u EU preživljavaju Interkapital + Hita + eventualno FIMA…..da..da FIMA…ostalo sve gecrkt [proud]
[/quote]

A banke? [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close