Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZSE u raljama fondovske industrije

Crobex šta je to ZAŠTO je bitno da crobex završi u zelenom danas naravno što minimalnije nije mi jasno
Danas Petrokemija -višegodišnji gubitaš gura crobex u visine dok sve ostale puno bolje dionice u debelom crvenom
Jučer ista stvar al sa još jednim gubitašem INOM dok je crobex parao oblake sve ostale dionice u podrumu

Pa ista priča sa ZABOM da nenabrajam više
Samo pojedini fondovski gubitaši izgleda da žive na ZSE i Bakićev porfelj
Kad se sjetim samo Đakovštine što su fondovi činili a firma u živom blatu
Šta je sa VIADUKTOM daleko naj vrijednijom dionicom i tvrtkom ne samo na ZSE
ZSE je igr za samo imeu par fondova i to je to a to je rekao i sam SAMODOL da je veliki financiski injžinjering na djelu unazad nekoliko god koji je još uvjek u tjeku

http://www.poslovni.hr/vijesti/oni-ce-biti-glavni-igraci-u-ekonomskom-oporavku-drzave-200704.aspx

Čeka se reakcija glavnih igrača.


http://www.poslovni.hr/vijesti/oni-ce-biti-glavni-igraci-u-ekonomskom-oporavku-drzave-200704.aspx

Čeka se reakcija glavnih igrača.


Baš ti igrači su upropastli burzu i dionice rušeći cijenu malima tako da ako će nam oni voditi burzu jao si ga nama s njima.

Prvo je puklo na ZSE. pa je puko Investor, a danas nema moderatora…tko zna što se njemu dogodilo???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Oh – oh – oh ! I za nas neimaoce PTKM pocelo cvjetati cvijece..!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Ajde da se na ZSE povecala likvidnost.

Bas me zanima u kojoj mjeri u tome sudjeluju mirovinci.

Raduje sudjelovati u areni tržišta kapitala ovoga dana u svakom pogledu.

[wink]

Pozivam sve zainteresirane da se razvesele i sudjeluju u ovom napretku.


Kakva je ovo manipulacija tržišta na ADPL???

Najbolje ponude [ ADPL-R-A ]

Kupnja/Cijena
1000M – 124,70
Prodaja/Cijena
1000M – 126,70
Imamo li mi regulatora tržišta ili je zato Samodol morao otići da bi samo jedan sudionik sa dva velika naloga mogao blokirati trgovanje dok odrađuje drugu dionicu??? [angry]

PA vidis valjda da pored broja dionica stoji "M". To ti je M kao Manipulacija. :D:D


Prvo je puklo na ZSE. pa je puko Investor, a danas nema moderatora…tko zna što se njemu dogodilo???

psssst … pusti čovjeka da trguje, vidiš da je živahno [proud]

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Pitanje.
Kako sada stoje stvari sa porezima i davanjima državi kod trgovanja dionicama?
Kod dividende?
Kod kupnje?
Kod prodaje?
Ljubazno zahvaljujem.


Oh – oh – oh ! I za nas neimaoce PTKM pocelo cvjetati cvijece..!


Haha, da, tko bi rekao da će danas biti zvijezda dana KORF! Ali meni svejedno, koja god više da mi raste, glavno je da više-manje sve rastu, pa sad kako koji dan je tko "zvijezda dana", nije bitno.

A osim zvijezde dana, i skoro sve ostalo je supre raslo, zaista opet jedan dan ekstremne neobuzdanosti naše ZSE! Došlo je proljeće, vidite, sve se zeleni iz dana u dan! 😉


Pitanje.
Kako sada stoje stvari sa porezima i davanjima državi kod trgovanja dionicama?
Kod dividende?
Kod kupnje?
Kod prodaje?
Ljubazno zahvaljujem.

-poreza na transakcije nema

-od 01.03.2012.uveden je porez na dividendu od 12% iznad 12.000kn godišnje, međutim porez na neoporezivih 12.000kn se neće razrezati automatski prilikom isplate dividende, već podnošenjem godišnje porezne prijave na dohodak

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


-poreza na transakcije nema

-od 01.03.2012.uveden je porez na dividendu od 12% iznad 12.000kn godišnje, međutim porez na neoporezivih 12.000kn se neće razrezati automatski prilikom isplate dividende, već podnošenjem godišnje porezne prijave na dohodak


Hvala.

Prijeti vam nazadak

Američke investitore nije briga, oni idu tamo gdje su uvjeti povoljniji. A uvjeti u Hrvatskoj nisu primamljivi ne samo za strane nego ni za domaće investitore

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/foleyev-alarm-prijeti-vam-nazadak

Kad bi postojao porez na transakcije, razlike u cijenama dionica – / dobit/ bila bi u oscilacijama puno veća, da se nadoknadi trošak…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close