Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HR proračun je dijelom rob Predsjedničkih ambicija dr. Sanadera.
Sada tih okova više nema; ja kao laik ga mogu rasteretiti za minimalno 3 milijarde kuna a da to nitko ne osjeti – ako se taj isti novac preusmjeri u gospodarstvo, a nadam se da hoće, već koncem trećeg kvartala mi smo na konju!


Andrija H.,
jesi to ti? [lol]
[/quote]

Argumenzi za ovakav stav leže u proračunu.
Koji su tvoji protuargumenti?



Očito je premalo raspoloženih prodavatelja.

Interesantno, upravo to sam pomislio i jučer negdje oko podne.
[/quote]

M a nemojte,
pa slicne spike sam cuo i procitao prije 2 tjedna kada je crobi kidisao prema 2500..tek cete vidjeti prodaju i paniku ako zaronimo ispod 1500 a siguran sam da idemo na dvostruko dno..pa samo za par dana smo okinuli 500 punata pa zasto ne opet 500 za mjesec dana na primjer i evo nas na doble bottom a tek onda sljedi neizvjesnost..a sada ju ja nevidim [bye]
a vi udrite po asku..ima ga stalno i biti ce

Zanimljiv tekstic… "Političke krize i tržišta kapitala"
U jeku događanja na političkoj sceni, agram brokeri su pokušali prikazati kako pad vlasti utječe na tržište kapitala kroz komparaciju s slomovima vlasti u Europi posljednjih mjeseci.

http://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/analize/Politicke_krize_i_trzista_kapitala.pdf

Meni se čini da ti gori….
Možda si i ti u onih 1,5 milijardi kvaziintelektualnih usluga?
[/quote]

Ha ha ha… nisam, nisam ( na žalost ) 🙂

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...




Očito je premalo raspoloženih prodavatelja.

Interesantno, upravo to sam pomislio i jučer negdje oko podne.
[/quote]

M a nemojte,
pa slicne spike sam cuo i procitao prije 2 tjedna kada je crobi kidisao prema 2500..tek cete vidjeti prodaju i paniku ako zaronimo ispod 1500 a siguran sam da idemo na dvostruko dno..pa samo za par dana smo okinuli 500 punata pa zasto ne opet 500 za mjesec dana na primjer i evo nas na doble bottom a tek onda sljedi neizvjesnost..a sada ju ja nevidim [bye]
a vi udrite po asku..ima ga stalno i biti ce
[/quote]

Hehe i to od kolege plavog upravo, ne da mi se čini nego sam siguran.

Ono sve pada, on samo nadokupljuje, kad dođe do dna reći će da je upravo prodao na ovim razinama i kupio na samom dnu.
Evo baš ga pratim na 3 dionice, pbz, zvzd i adpl i ja kupujem kad i on.
Kaj mislite jesam u plusu? Brijem da nisam, al ak on bude, mora da ima neki čarobni štapić, jer ja kupujem na istim razinama na kojima i on.


Zanimljiv tekstic… "Političke krize i tržišta kapitala"
U jeku događanja na političkoj sceni, agram brokeri su pokušali prikazati kako pad vlasti utječe na tržište kapitala kroz komparaciju s slomovima vlasti u Europi posljednjih mjeseci.

http://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/analize/Politicke_krize_i_trzista_kapitala.pdf

Odličan članak koji dokazuje da naša burza nema smisla nimalo !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Zanimljiv tekstic… "Političke krize i tržišta kapitala"
U jeku događanja na političkoj sceni, agram brokeri su pokušali prikazati kako pad vlasti utječe na tržište kapitala kroz komparaciju s slomovima vlasti u Europi posljednjih mjeseci.

http://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/analize/Politicke_krize_i_trzista_kapitala.pdf

Odličan članak koji dokazuje da naša burza nema smisla nimalo !!!
[/quote]
zašto onda ulažeš na našoj burzi?!?!?!?!?! [shocked]


Još ćemo i u plus, ljudi moji pa šta je ovo?

Kako da ne, bit ce tarapane na kraju

[yawn]
Pitanjce za glavne i odgovorne:
I jel pres..avanje s padom konačno završilo?

Ajmo još koja domaća analiza zašto indeks pada…svi znamo zašto pada: zato da se svi uvjere da je najbolje ulagati u fondove koji znaju što rade…i koji uvijek kupuju najjeftinije…

Ja kažem da su dionice (OPET) završile u rukama najstabilnijih ulagača a izašle iz drhtavih ručica…

[yawn]


[yawn]
Pitanjce za glavne i odgovorne:
I jel pres..avanje s padom konačno završilo?

Ajmo još koja domaća analiza zašto indeks pada…svi znamo zašto pada: zato da se svi uvjere da je najbolje ulagati u fondove koji znaju što rade…i koji uvijek kupuju najjeftinije…

Ja kažem da su dionice (OPET) završile u rukama najstabilnijih ulagača a izašle iz drhtavih ručica…

[yawn]


Toliko komentara o drhtavim ručicama je totalna glupost. Već par godina slušam o drhtavim ručicama i kako smo se njih riješili ili ih se rješavamo. Očito ih ima beskonačno, ha?
Situacija je kolega takva da nitko ne zna da li radi dobro ili loše pa tako niti znameniti fondovi.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


[yawn]
Pitanjce za glavne i odgovorne:
I jel pres..avanje s padom konačno završilo?

Ajmo još koja domaća analiza zašto indeks pada…svi znamo zašto pada: zato da se svi uvjere da je najbolje ulagati u fondove koji znaju što rade…i koji uvijek kupuju najjeftinije…

Ja kažem da su dionice (OPET) završile u rukama najstabilnijih ulagača a izašle iz drhtavih ručica…

[yawn]

isto tako kao što su čvrste rućice kupovale na crobexu 2000, pa na 1900 pa sad na 1800……….

Ko je jamio je jamio. Od sutra pa nadalje sve skuplje se plaća…

New Report

Close