Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čudno neko trgovanje danas, još ćemo u plusu završiti?!? [huh]

Ja to ne sumnjan, gledaj zadnji pola sata.



čudno neko trgovanje danas, još ćemo u plusu završiti?!? [huh]

Ja to ne sumnjan, gledaj zadnji pola sata.
[/quote]

Kolega TEBE-TI, imate malo nezgodan avatar i zvuči vrlo neumjesno..ipak ima puno mudrijih izbora,hvala

Ovim putem cestitam gosp. Duvnjaku iz HFP na vrloj prodaji 8% kapitala KOKE (Vindiji, svejedno kome) za P/B od 0.07 i P/E od 3 sa snaznim EBITDA i bez duga.

Fenomenalno!!

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ovim putem cestitam gosp. Duvnjaku iz HFP na vrloj prodaji 8% kapitala KOKE (Vindiji, svejedno kome) za P/B od 0.07 i P/E od 3 sa snaznim EBITDA i bez duga.

Fenomenalno!!

Triba čoviku za novi škun. Čuja san da su bezobrazno pojeftinili.


Ovim putem cestitam gosp. Duvnjaku iz HFP na vrloj prodaji 8% kapitala KOKE (Vindiji, svejedno kome) za P/B od 0.07 i P/E od 3 sa snaznim EBITDA i bez duga.

Fenomenalno!!

A ako se mutirani virus svinjske gripe spusti ponovno na ptice.
Čovjek jednostavno misli na sve.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Molio bih savjet; obzirom da nam u zadnje vrijeme burza i domace dionice nude pregrst dosadnih i neproduktivno potrosenih sati i samo minus na portfeljima, da li bi bilo sada pametnije konacno odustati do daljnjega od ovog sporta i posvetiti se necem atraktivnijem, npr pracenju zavrsnice 3. HNL istok?

Da

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-crobex-se-odrzao-iznad-1.500-bodova,43907.html


http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-crobex-se-odrzao-iznad-1.500-bodova,43907.html

"Četiri su dionice u sastavu Crobexa trgovinski dan zaključile u pozitivnom teritoriju, dok su dvadeset i tri dionice u sastavu Crobexa trgovinski dan zaključile u negativnom teritoriju. Među dionicama u sastavu Crobexa najviše je na vrijednosti dobila dionica Tehnike (ZSE:THNK-R-A), 2,31 posto uz 0,06 milijuna kuna prometa. Među dionicama u sastavu Crobexa najviše je na vrijednosti izgubila dionica Diokija (ZSE:DIOK-R-A), 7,25 posto uz 0,02 milijuna kuna prometa."

Prometi su prosto nevjerovatni… [lol]


Molio bih savjet; obzirom da nam u zadnje vrijeme burza i domace dionice nude pregrst dosadnih i neproduktivno potrosenih sati i samo minus na portfeljima, da li bi bilo sada pametnije konacno odustati do daljnjega od ovog sporta i posvetiti se necem atraktivnijem, npr pracenju zavrsnice 3. HNL istok?

Jel misliš da će Belišće ispast iz lige?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Molio bih savjet; obzirom da nam u zadnje vrijeme burza i domace dionice nude pregrst dosadnih i neproduktivno potrosenih sati i samo minus na portfeljima, da li bi bilo sada pametnije konacno odustati do daljnjega od ovog sporta i posvetiti se necem atraktivnijem, npr pracenju zavrsnice 3. HNL istok?

Jel misliš da će Belišće ispast iz lige?
[/quote]

Neće im dat Sam… ovaj…Marković

I'LL BE BACK



Molio bih savjet; obzirom da nam u zadnje vrijeme burza i domace dionice nude pregrst dosadnih i neproduktivno potrosenih sati i samo minus na portfeljima, da li bi bilo sada pametnije konacno odustati do daljnjega od ovog sporta i posvetiti se necem atraktivnijem, npr pracenju zavrsnice 3. HNL istok?

Jel misliš da će Belišće ispast iz lige?
[/quote]

Nema šanse! Ovu letu sam počel čak i ranije kuriti…znaš, ne….frutti di kotec
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close