Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ludilo od prometa 800 000 kn,pa cak i ja imam vise love [embarass]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Džabe trgovina na burzi na kojoj je nekakav Validus jedna od najlikvidnijih dionica u zadnjih dva tri mjeseca

Kakve dionice takva burza

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

feragosto – turbo likvidnost [lol]

promet…856.828,37 kn.., evo može biti novi bedž za Severinu i društvance sa ZSE !!!

Do podne rušimo milju kn prometa….


Izvoz porastao 10,1, a uvoz pao 7,7 posto u prvom polugodištu

http://www.vecernji.hr/biznis/izvoz-porastao-10-1-a-uvoz-pao-7-7-posto-prvom-polugodistu-clanak-174449

većina je promašila pad, većina će promašiti i rast….

Ja pad nisam promašio niti je isti mene, rast svakako promašujem gotovo redovito…

No po prometu koji je, gle čuda da se dese, probušio milju ko kroz putar i prije podne…, izgleda se ljudi boje da pokupe pad.., koji izgleda više boli nego da promaše rast…
Nema više garancije nizašto, jer ako ova serija vani promijeni boju…., opet ćemo na mizernom prometu kliziti bez ABS-a.., a onda opet čekaš rundu ne bi li prodao koju kunu više od kupovne cijene…ehhh…

A što ćeš kupovati kad vidiš da tržište nema snage za rast dok je vani danima zeleno. Znači čeka se da vani zacrveni pa da sruše crobex i ZSE.
Ne znam kakva žestoka pozitiva bi nama trebala da porastemo do pišljivih 1900 i to bi potrajalo taman pola sata dok se najbrža ekipa iskrca, pa opet nazad.
Skoro 2 i pol sata trgovanja, a promet 1,2 milje kuna. Tuga i jad, treba uvesti trgovanje samo u 13.00, šteta da ovdje gubimo sate i sate na ništa.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

danasnje stanje na burzi izgleda ovako

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Tko zarađuje nek digne ruku!?

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Tko zarađuje nek digne ruku!?

bojim se da je danas malo takvih, ali uvijek ima onih koji se vole zestoko hvalit..
treba vrsit i dalje akumulciju ak’ se ima s cime, osobno sam vec kupio po malo visim cijenama tako da mi se trenutno ne stavlja na ask pa da probam jos nize…zasad "stand by"…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Sa milijun kuna crobex bi otišao na +10%


feragosto – turbo likvidnost [lol]

ferragosto je 15.8

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Sa milijun kuna crobex bi otišao na +10%

Ili na -10%

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim


Sa milijun kuna crobex bi otišao na +10%

je, a s milijun kuna (dionica) po bidu otišlo bi -10% [yawn]

Netko se lijepo i strpljivo iskrcava iz LKPC

Forumaši skidaju po 5-10 komada sa aska na 1600 a on samo stavlja i stavlja

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim


Netko se lijepo i strpljivo iskrcava iz LKPC

Forumaši skidaju po 5-10 komada sa aska na 1600 a on samo stavlja i stavlja


Koji iskrcaj 30 komada, hvata me panika.

New Report

Close