Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ verdi
Mislim da bi nama (malim dioničarima) odgovarala expresna prodaje ZSE, nikakva ekspanzija i slične trić trać priče.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Ajme meni…

MMF: Istočnoj Europi prijeti ekonomski slom i povlačenje novca iz banaka

Naime, u fondu upozoravaju na mogućnost svojevrsnog domino efekta koji bi se mogao proširiti preko cijelog kontinenta putem oslabljenog bankarskog sustava zemalja kao što su Mađarska, Rumunjska, Bugarska, Estonija, Litva, Latvija i – Hrvatska.

Izloženost austrijskih, švicarskih i ostalih zapadnih financijskih institucija istočnoeuropskm zemljama mogao bi zaprijetiti i njihovoj stabilnosti, piše MMF, pa dodaje: „Tržišta u nastajanju trebala bi pripremiti planove za suočavanje s velikim korporativnim krahovima. Te zemlje bi trebale procijeniti i svoju spremnost na suočavanje s mogućim povlačenjem novca iz banaka.“
Vaš link

Ajme i kukulelelele.
Svi na balkone i idemo dalje….
[lol]

MMF je inače poznat kao objektivna i nadasve filantropska organizacija.
[/quote]

Bila objektivna ili ne, ona daje pare i spašava države od bankrota.

Pa ti ne slušaj MMF. [bye]


Ajme meni…

MMF: Istočnoj Europi prijeti ekonomski slom i povlačenje novca iz banaka

Naime, u fondu upozoravaju na mogućnost svojevrsnog domino efekta koji bi se mogao proširiti preko cijelog kontinenta putem oslabljenog bankarskog sustava zemalja kao što su Mađarska, Rumunjska, Bugarska, Estonija, Litva, Latvija i – Hrvatska.

Izloženost austrijskih, švicarskih i ostalih zapadnih financijskih institucija istočnoeuropskm zemljama mogao bi zaprijetiti i njihovoj stabilnosti, piše MMF, pa dodaje: „Tržišta u nastajanju trebala bi pripremiti planove za suočavanje s velikim korporativnim krahovima. Te zemlje bi trebale procijeniti i svoju spremnost na suočavanje s mogućim povlačenjem novca iz banaka.“
Vaš link

Ma jebo te MMF…

Svako malo neka prognoza, a samo pobijaju jedna drugu. Kome nije jasno da je MMF institucija koja se bavi pretakanjem od sirotinje bogatima taj ne koristi mnogo svoje možđane…

oslabljenog bankarskog sustava zemalja kao što su Mađarska, Rumunjska, Bugarska, Estonija, Litva, Latvija i – Hrvatska.[/b]
Je, bankarski sustav nam je oslabljen šta š pričat…

Jedino što MMF dobro napravi jest da natjera da se otpusti pola državne birokracije…

Što se to desilo? Piše mi na gledalici blokada na svim dionicama… [lol]

Je li ovo onaj isti Danir koji druka na rast već par dana???

Skokovi u vlastita usta po uzoru na lik s avatara.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

i meni…wtf???

Ja to mogu, ja to hoću... JA SAM MALI VLAK U SNIJEGU!!!

Krepala burza.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Krepala burza.

Krepana je ona već duze vremena….ali ovaj put doslovno.


Što se to desilo? Piše mi na gledalici blokada na svim dionicama…

Prekid veze između svih brokerskih kuća i ZSE! Crko maršal!
Da je nisu prodali?! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Što se to desilo? Piše mi na gledalici blokada na svim dionicama… [lol]

kod mene isto…….ili odošmo tolko u + ili –
[huh]

Nije burza navikla na tol’ko prometa! 😉

Ja to mogu, ja to hoću... JA SAM MALI VLAK U SNIJEGU!!!

Opet crklo [bye]

Meni na -0.82% [undecid]

Pa ko će kupit vaku berzu, svako malo crkava

[angry]

A ništa trgovaćemo preko foruma poslovnog.hr pa ćemo vidit ko će koga [proud]

New Report

Close