Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na sjednici Nadzornog odbora Zagrebačke burze održanoj u četvrtak članovi Uprave Roberto Motušić i Melita Marčeta podnijeli su ostavku NO-u, te je dogovoren sporazumni raskid radnog odnosa.

Roberto Motušić nastavi će svoju karijeru izvan Zagrebačke burze, a Melita Marčeta će nastaviti s radom na Burzi, javlja portal bankamagazine.hr

Postojeća Uprava nastaviti će s radom do predaje dužnosti novoj Upravi.

U nastavku sjednice Nadzorni odbor je jednoglasno donio odluku o imenovanju nove predsjednice i člana Uprave Burze.

Zahtjev za suglasnost imenovanja bit će prosljeđen HANFI sukladno zakonskim propisima.

U cilju zaštite privatnosti svih kandidata do suglasnosti HANFE neće biti objavljivana imena novoimenovanih članova Uprave Burze.
Net.hr
18.03.2010.

Vidim da ovdije ima puno ljudi sa WS i pametnih investitora.Pa me zanima koje dionice treba kupiti da bi se do kraja godine dobro zaradilo?
Meni nekako najviše privlači Janaf,Ledo…..


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Motusic-podnio-ostavku-Ivana-Gazic-nova-predsjednica?homesrclink=carousel

danas otvaram jednu bocu vina …………….

Dobra je vijest da se konačno događaju promjene, no skeptičan sam što se ovog tiče:

"no neslužbeno se doznaje da je riječ o Ivani Gažić, koja je do sada bila direktorica Sektora investicijskog bankarstva Hypo Alpe-Adria banke."

Mislim, jelte, Hypo banka je poznata po transparentnom i zakonitom poslovanju, pogotovo u sektoru investicija ! Recimo, voljeli su investirati u Zagorca, Orešara, Pašalića ……

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Lacoste……..reko si…imenovanja NOVE PREDSJEDNICE….. kaj..ipak je ŽENA NA ČELU ZSE ??????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Lacoste……..reko si…imenovanja NOVE PREDSJEDNICE….. kaj..ipak je ŽENA NA ČELU ZSE ??????

Sam da nije Međimurka jerbo smo nahebali svi skupa. Delali bumo od jutra do sutra ,a plaću vidli ne bumo. [lol]

who dares, wins


Lacoste……..reko si…imenovanja NOVE PREDSJEDNICE….. kaj..ipak je ŽENA NA ČELU ZSE ??????

tako kažu- što je tu čudno-ako je žena?? još ako je zgodna- ode zse u oblake-idem odmah na upoznavanje-
http://www.net.hr
novac -pa si pogledajte [pray] [pray]

Pa znate onaj vic o međimurskim ženama, kakve su s novcima….. dok crnogorci stavljaju novac
pod lopatu, drugi skrivaju u čarape ……itd. međimurke stave lovu na stol i vele mužu prijetećim
prstom:…… zemi… ak vupaš ! / Uzmi, ako se usudiš!/……..zato je to najrazvijenija županija,
jer su žene šparne, vrijedne i stroge….. šalim se, ipak za ovo na burzi, treba netko obrazovan , odmjeren ,sistematičan …žena koja je talentirana i za novac i za rukovođenje….. takvih danas ima
u Zagrebu cijelo more…koje su se već dokazale uspješnim radom u financijskim institucijama.
Poželimo joj / ili njemu…nije bitno ….sreću i uspjeh na ZSE!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Šta bi mi tek svojem trebali napravit???…

http://teletekst.hrt.hr/?str=168-01 [bye]

Kad muškarci povjeruju u žensku intuiciji….bit će nam svima bolje… IVANA7 ili IVANA GAČIŠ…?.
dalo se predvidjeti iz malecke napomene novinara …… IVANA… drži se i drži sve nas na dostojanstvenoj ljestvici crobexa………!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Europske burze odlično startale- lojepo se zelene indexi. Što će biti sa nama? Zar smo toliko jadni?! I da li baš ništa ne vrijede naše firme? Prema likvidnosti vrijedi samo HT!!!

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Dobra je vijest da se konačno događaju promjene, no skeptičan sam što se ovog tiče:

"no neslužbeno se doznaje da je riječ o Ivani Gažić, koja je do sada bila direktorica Sektora investicijskog bankarstva Hypo Alpe-Adria banke."

Mislim, jelte, Hypo banka je poznata po transparentnom i zakonitom poslovanju, pogotovo u sektoru investicija ! Recimo, voljeli su investirati u Zagorca, Orešara, Pašalića ……


Osim toga, sad bi se glavni analitičar Hypo Banke, fantastični gospodin Stojić, mogao još češće pojavljivati u hrvatskim medijima. Možda bi bilo najbolje da jednostavno zamjeni Karduma. Ionako su i jedan i drugi redikuli.



Dobra je vijest da se konačno događaju promjene, no skeptičan sam što se ovog tiče:

"no neslužbeno se doznaje da je riječ o Ivani Gažić, koja je do sada bila direktorica Sektora investicijskog bankarstva Hypo Alpe-Adria banke."

Mislim, jelte, Hypo banka je poznata po transparentnom i zakonitom poslovanju, pogotovo u sektoru investicija ! Recimo, voljeli su investirati u Zagorca, Orešara, Pašalića ……


Osim toga, sad bi se glavni analitičar Hypo Banke, fantastični gospodin Stojić, mogao još češće pojavljivati u hrvatskim medijima. Možda bi bilo najbolje da jednostavno zamjeni Karduma. Ionako su i jedan i drugi redikuli.
[/quote]
ja mislim da je ovo odlicna odluka
koliko sam cuo o gdji Gazic to je postena i strucna osoba, nikad nije imala veze s Hypo-muljazama, a mislim da nam je na celu Burze trebao netko malo izvan onog starog kruga..

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Šta bi mi tek svojem trebali napravit???…

http://teletekst.hrt.hr/?str=168-01 [bye]


Misliš na Šunkera? Osušiti na dimu i buri.

who dares, wins



Šta bi mi tek svojem trebali napravit???…

http://teletekst.hrt.hr/?str=168-01 [bye]


Misliš na Šunkera? Osušiti na dimu i buri.
[/quote]
To što neće postati suhomesnati proizvod može zahvaliti svom "omiljenom" kolegi g. Rohatinskom. On se brine da inflacija ne poludi. Šuki bi kao i ovaj njihov komunist u takvom slučaju mogao samo bespomoćno gledati i čekati ovo spomenuto kolinje, sušenje…


Kad muškarci povjeruju u žensku intuiciji….bit će nam svima bolje… IVANA7 ili IVANA GAČIŠ…?.
dalo se predvidjeti iz malecke napomene novinara …… IVANA… drži se i drži sve nas na dostojanstvenoj ljestvici crobexa………!

Mladoj dami želim puno uspijeha u njenom radu.
Nije bitno tko je- neka samo ostvari ljepe vizije i profitabilnu budućnost naše burze.

New Report

Close