Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da smo dvije godine u nazad. Danas bi se svi gurali na kupnji jer su ameri i dax završili u líjepom plusu,a mi jučer u minusu.
Bilo bi +2% odmah u startu.
Al crobex više nema pravila. Smjer više nitko odredit ne može.

Kad ćemo se vratit na promete 50mil i više?
Tad ovi naši fondovi nebi više tako lako mogli rušit cijenu.
A strani investitori očito da nisu zainteresirani za ovu nam lijepu našu burzu.
Svi čekamo,samo do kada…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

depra vlada

WE ARE IN BULL MARKET!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dolazi vrijeme,samo strpljenja.pa naši fondovi i njihovi igrači kupuju svoje dionice polagano.To je dogovor ali se nadm da će im onaj Švedski fond zapapriti.Pa oni imaju jako,jako puno dionica kod nas i sigurno da vide priliku to sve dignuti 100-200 % gore u ovoj,idućoj godini.Do kraja 2011 je gotovo sa muljažama na Zse a do tada će oni svi napraviti da mi budemo zadovoljni.
Inače danas nitko iz brokerskih kuća ne piše, ameri,japanci u minusi,opasnost,kriza,Olić nije dao gol,Zvezda nema da plati struju…. i Crobex mora danas dole…..
USA probila 1150 i to je bila jaka otpora ( Pobijeda najbolje zna ) a da ne govorim da su ekonomske vijesti sve bolje i bolje.
Ja svoje nedam,već kupujem.malo ali kupujem ( nemam više para ).

Svi se pitate do kada cemo cekati na veci ulet stranog kapitala. Mislim da oni cekaju da se mi raspadnemo po savovima i eto ti njih sa zeljom da za sicu kupe jos malo obiteljskog srebra. Zato ljudi, idemo delati, a ne odlaziti u njihove banke po kredite za njihove auteke kojima cemo impresionirati nase susjede. Jel se prepoznajete?

Ja mislim da bi mi morali patentirati sukijevu ekonomiju i onda to prodavat fakultetima po svijetu da uce ljude kak se ne vode drzavne financije.Pa da vidis para i zivosti na TK.

Nije bolest sve što boli

Jao ne fjućersi opet u plusu [cry], opet potop na zse. Sad sam shvatio mi ćemo se zalaufati tek onda kad fed podigne kamatne stope pa ćemo se bez problema odlaufati i pasti duplo više od njih [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zar se nitko ne zabrinjava da su MF previše izloženi prema državi a premalo prema tržištu? zašto nisu uložili ni kune u Franck jednu od ponajboljih tvrtki kod nas?Što ako jednog dana neće biti novca za mirovine zbog takove ulagaćke politike,tko će odgovarati?

obožavam strvine-posebno ovce



Da ali mi imamo i fiktivnu zaposlenost tj. hrpu onih koji promaju plaću a ništa ne rade.

To poništava hrpa ovih što rade, a ne dobijavu ništa od plaće.
[/quote]

+ hrpa ovih koji rade, zarađuju a nigdje pisanog traga….

vozni park u zagrebu je bolji nego u parizu ili amsterdamu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kakvog ste mišljenja koje bi se sve firme u pretežito državnom vlasništvu mogle ići u privatizaciju?

HEP -dobra pinka za šukija …očekujemo ipo????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Da ali mi imamo i fiktivnu zaposlenost tj. hrpu onih koji promaju plaću a ništa ne rade.

To poništava hrpa ovih što rade, a ne dobijavu ništa od plaće.
[/quote]

+ hrpa ovih koji rade, zarađuju a nigdje pisanog traga….

vozni park u zagrebu je bolji nego u parizu ili amsterdamu
[/quote]

Po tome u Moskvi ne bi bilo nezaposlenih
[lol]

DAX probio 6000
dokad će ovi otimati na ZSE


HEP -dobra pinka za šukija …očekujemo ipo????

Mislis da bi neko kupovao dok stvaraju gubitke.

Nije bolest sve što boli

317.625 nezaposlenih u Veljaci….8.000 vise nego u Sijecnju……http://www.hzz.hr/default.aspx?id=4137

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ako koga zanima tjedni komentar kretanja na burzi, ovdje imate online verziju investa newslettera:
http://investa.hr/komentar-dionice-burza/newsletter-dionice-zagrebacka-burza.html

Možda je stvar u meni, ali ja nigdje ne vidim kako se prijaviti. Ako je besplatan, ne bi li negdje trebala biti opcija "prijavi se" ? … ako tko zna, nek javi…

New Report

Close