Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko smo danas potonuli
na poslovnom ………6.43%
nqa Blombergu ……..5.45%

koje je od toga ispravno
na teletextu HTV-a isto – 5.45%

na službenom programu burze BTS-u (ili kako se već zove) -5,45%
p.s. u zadnjim minutama se malo oporavilo.

*veki
Nisam shvatio u kojem kontekstu misliš nakaradno postavljen porezni sustav?

Evo, baš sam prije neki dan sam stavio popis svih poreza koje plačamo da bi ukazao da nas država košta oko 50% naših prihoda.

Izgleda, gledajuči druge, da krizu osječamo jedino mi, svima ostalima je super i vesele se blagdanima a mi tu kukamo i zbrajamo gubitke [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Oduvijek sam bio optimist ali budućnost je siva.Kod nas, sa ovom mafijom na vlasti, mat crna.



Sve mi se čini da se do kraja godine ne isplati ništa kupovati, fondovi su se počeli baviti day trejdingom, taktika je ući i što prije izaći s minimalnom zaradom. Oporavak se izgleda očekuje tek iza nove godine.
Nemojte srljati iako je već nisko do nove godine će biti još veće sniženje.

Ne znam tko će izdržati do Nove godine
[/quote]

Samo pametni.
10% koji zarađuju.


Oduvijek sam bio optimist ali budućnost je siva.Kod nas, sa ovom mafijom na vlasti, mat crna.

Joj macore dobraaaaaaaaaaaaaaa,evo kupujem ti ORADE,zasluzio si.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Imam dva pitanja:

1. Erste Adriatic fond osnovan je 11.10.2005. Vrijednost njegovog udjela , danas se približava
vrijednosti udjela , kao da je osnovan ovih dana….tj. poništena je sva zarada unatrag 3 godine.
Preporučeno vrijeme ulaganja je dvije 2 godine. Nije bedasto…točno na visinama …
Tri godine su kobne….to treba naglasiti …
Ovih dana, kad se pribroje padovi, ulagači od prvih dana su u minusima….?!
Zamislite, oni koji su utirali put fondu-sve su izgubili…..otkud još ima novaca u tom fondu-temeljni
kapital i ništa više….

2. Meni je čudan podatak da se udio braniteljskog fonda tako dobro drži…a imaju dionice HT-a
ko šodra…malo neplodnih obveznica..i ništa drugo./ zamislite, da vrijednost padne ,ko Crobex…… podizali bi ga? Molili bi nas da ne prodajemo ht ? održavali savjetovanja o humanoj
ulozi i karakteru fonda , koji je stasao u krvi rodoljuba?….ili bi podigli dionice koje su pale..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Kad smo već kod G1 ne sjećam se ni jednog modernog otvaranja u Šahu koje bi počimalo s prvim potezom G1.Uglavnom bi se za takav potez smatralo da je zastario da ne kažemo zaostao a to bi se isto mogl0 reći i za takvu vrst borbe ,politike!!

na g1 stoji bijeli konj.
otvaranje se zove "Retijevka" a konj skace sa g1 na f3.

a moze biti i "obrnuta kraljeva indijka" – objasnjenje motiva je:
Kravljeva indijka smatra najboljim modernim otvaranjem za crnog protiv d4.
a ovako bijeli ima potez vise i igra istu igru…

[tongue]
[/quote]
G1 je više figurativno rečeno.Sam potez konja s g1 na f3 je vožnja u petoj brzini a očito je da mi nismo u toj brzini.Kad smo već kod šaha preferiram c4 i konj c3( engleska ako se ne varam)

Postovane Kolege,
nakon svih hrvanja sa nasom burzom, manipulacija istom putem narucenih clanaka, nevoljom HANFE da regulacijom zaustavi oticanje naseg kapitala u ova teska vremena u tude obveznice, opcom netransparentnoscu i nizom nekaznjenih bezobrazluka na burzi sam odlucio u potpunosti prekinuti sa svim svojim aktivnostima na burzi.

Sva moja znanja i saznanja su se pokazala apsolutno nistavnim u usporedbi sa rodackim znanjima i saznanjima.

Hvala na druzenju i na postovima gdje se djelila muka i sreca gubitka i dobitka.
Ja ne vidim nikakve alate koji bi mi trenutno pomogli na nasoj burzi, a prespektivu vidim tek kroz 9 mj.
U 4 mj se ocekuje G20 dogovor (Ameri jedno, Europa gura drugo, naci ce se na sredini), funkcioniranje novih regulativa do 6 mj 2009, znaci pomak tek oko 9 mj, 2009.
Kladim da ce Crobex ici do 1100 bodova do tada.
Sretno i cujemo se oko 01.06.2009.

Sa stovanjem,
Swami

P.S.
Ako ista cujem sto ce biti jednako informaciji da ce Crobex otici na 3200 kada je bio blizu 4000 bodova, svakako postam.
Ali sjecam se dobro da nitko nije cak niti regairao na taj moj post, valjda se cinio preludim u to vrijeme. Iskreno nisam ni ja previse vjerovao u to, ali eto desilo se.
Jos da slete vanzemaljci i propadne GM……

AZ? Hvala, ne.

Nisam primjetio da je itko komentirao zatvaranje, odnosno kažnjavanje ST Kapitala zbog upravljanja tuđim novcem tj. upravljanja novcem svojih klijenata bez njihovog znanja.

Koliko se sjecam jos davno je jedan broker kaznjen zbog iste stvari. Postupak je jednostavan, vi kao klijent zadate nalog brokeru da proda vaše dionice jer ste odlučili bit u cash poziciji. On te dionice proda, ali sutra s tim vašim novcem bez vašeg znanja i naloga odluči kupiti dionice očekujući rast cijene, te zatim proda i zaradi trgujući vašim novcem bez vašeg znanja. Kriminal, ali nije problem dok ga Hanfa ne uhvati i kazni, onda vi odlučite povući vaš novac s računa tog brokera, ali ako je on s vašim novcem kupio dionice kojima su značajno pale vrijednosti – on više nema vaš novac!

Što tad?


Nisam primjetio da je itko komentirao zatvaranje, odnosno kažnjavanje ST Kapitala zbog upravljanja tuđim novcem tj. upravljanja novcem svojih klijenata bez njihovog znanja.

Koliko se sjecam jos davno je jedan broker kaznjen zbog iste stvari. Postupak je jednostavan, vi kao klijent zadate nalog brokeru da proda vaše dionice jer ste odlučili bit u cash poziciji. On te dionice proda, ali sutra s tim vašim novcem bez vašeg znanja i naloga odluči kupiti dionice očekujući rast cijene, te zatim proda i zaradi trgujući vašim novcem bez vašeg znanja. Kriminal, ali nije problem dok ga Hanfa ne uhvati i kazni, onda vi odlučite povući vaš novac s računa tog brokera, ali ako je on s vašim novcem kupio dionice kojima su značajno pale vrijednosti – on više nema vaš novac!

Što tad?


nazalost nemogu sad komentirati igram kunolovca pa moram biti skoncentriran
pofuk


Nisam primjetio da je itko komentirao zatvaranje, odnosno kažnjavanje ST Kapitala zbog upravljanja tuđim novcem tj. upravljanja novcem svojih klijenata bez njihovog znanja.

Koliko se sjecam jos davno je jedan broker kaznjen zbog iste stvari. Postupak je jednostavan, vi kao klijent zadate nalog brokeru da proda vaše dionice jer ste odlučili bit u cash poziciji. On te dionice proda, ali sutra s tim vašim novcem bez vašeg znanja i naloga odluči kupiti dionice očekujući rast cijene, te zatim proda i zaradi trgujući vašim novcem bez vašeg znanja. Kriminal, ali nije problem dok ga Hanfa ne uhvati i kazni, onda vi odlučite povući vaš novac s računa tog brokera, ali ako je on s vašim novcem kupio dionice kojima su značajno pale vrijednosti – on više nema vaš novac!

Što tad?

A tad, blago pušenje!

hocemo li vidit danas ingru ispod 100 i ht ispod 200?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close