Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakav impresivan promet na otvaranju… [lol]

Promet je takav jer više nema rasprodaje, nitko više ne da jeftino dionice što je odličan znak. Margini su isupucani, paničari su nas odavna napustili i sad prodaje netko kad baš mora jer mu treba keš, a sve ostalo su trejderi. Iz ovakve situacije u pravilu dolazi rast jer smo svi u kešu od 20% do 80%, a neki i 100%. Više nema tko lupati po bidu [wink]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Ako danas napravimo 15 milja prometa….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Opet nam Crobex ode u crveno.


Ništa me više ne interesira.
Od sada kupujem, točnije skupljam samo HT.
HT i HT.
Druge dionice me uopće više ne interesiraju.
Nakrcat ću se HT-om, prekrcat.
Sa svakom dividendom od HT-a opet kupit HT. Sa svakim viškom novca opet kupiti HT.
J.beš mirovinske fondove. Od njih nikad penzije kao ni od države. Tridesetak godina ću skupljati samo HT. Pa pas mater svim tim fond menađerćićima koji misle od mene napravit socijalni slučaj u starosti.


moze.

samo ne smetni s uma da ima jos kilo radnika kojima je i 180 dobro za izlaz, da ce HT-u lagano padati dobit u narednim godinama, te da isplata 100% u dividendu nije zagarantirana.

kupuj pametno, kupuj jeftino!



Ništa me više ne interesira.
Od sada kupujem, točnije skupljam samo HT.
HT i HT.
Druge dionice me uopće više ne interesiraju.
Nakrcat ću se HT-om, prekrcat.
Sa svakom dividendom od HT-a opet kupit HT. Sa svakim viškom novca opet kupiti HT.
J.beš mirovinske fondove. Od njih nikad penzije kao ni od države. Tridesetak godina ću skupljati samo HT. Pa pas mater svim tim fond menađerćićima koji misle od mene napravit socijalni slučaj u starosti.


hehhe
a kaj misliš da će HT poslovati sa dobiti?
Dali imaš ikakve ideje kako je DT u njemačkoj?

Dali imaš kakvu ideju na koji način dolaze do novih članova?
Dali imaš HT doma i kaj ne vidiš koliko su jadni i oni i dsl (koji se brejka) a i max tv?

Ti pričaš kao da si siguran da će HT poslovati sa dobitkom. Nemoj se začuditi ako neće.
[/quote]
ne optima sve preuzima i ako opstane za 10 godina mozda ce poslovati s dobiti

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Poklopljen nalog od 1500 kom na INGRi prema dolje.
Iskreno,ukupna kupnja na INGRi je u zadnje vrijeme nešto oslabila, a prodaja se povećala.
K/P 22/45 tis

Pa dokle više padamo ,zar je moguće da će se srušiti na 1500 bodova

Smirite se …situacija se kristalizira…..polako i pametno čekati, prodavati najnužnije……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa dokle više padamo ,zar je moguće da će se srušiti na 1500 bodova

Neće anricome, uzalud čučiš u kešu.
Mani se ovakvih jeftinih drukanja [bye]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

INA
K/P 199/6295 komada.
Daleko najneuvjerljivija.

Evo nas opet na 2000 bodova.

Nažalost moram vam reći da na K/P
nitko nebrani ZVZD,LEDO,TEHK i još neke

Što dosad nije bio slučaj

smanjuje se minus.......

Evo gdje su otišli novci od INE

AZ mirovinski fond sve karte odlučno položio preko granice

Iako su u listopadu svi domaći mirovinski fondovi oko 1,3 milijarde kuna dobivenih od prodaje Ininih dionica mađarskom Molu djelomično ponovno uložili u domaće dionice, različite strategije ulaganja pojedinih fond menadžera upravo su prošli mjesec izašle na vidjelo.

AZ se u samo jednom mjesecu približio zakonskoj granici koja mirovincu tolerira ulaganje do 15 posto imovine izvan granice, zbog čega je i nominalno prestao biti najveći investitor u domaće tvrtke, jer najviše, 895 milijuna kuna direktno uloženih u domaće dionice, sada ima Damir Grbavac, šef Raiffeisen mirovinskog fonda.
Vaš link

New Report

Close